0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde (428 puan) tarafından
Ya artık çok bunaldim ne yapacağımı bilmiyorum.Sabah biraz tost öğleden sonra az pilav çok az yarım elma kucuk bı muz.Ya bı sulu yemek yumurta hicbi şey yediremiyorum.Aglicam ben napcam böyle ya hep böyleydi düzelir mi Sevdiği bı şey olmaz mı bı çocuğun ya yok yok yok

3 Cevaplar

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Az da olsa yiyor canım sıkma kendi haline bırak acıkırsa elbet yanına gelir benimkide yemez ama allahtan süt seviyor uyumaya yakın süt veriyorum o tok tutuyor millete bakıyorum koca adam gibi sabah öğle akşam yemek yiyor
(6,441 puan) tarafından
Ben balık yağı ve vitamin aldım sbah akşam içiriyorum iştahıda açılsın toparlansın diye ama yok bakalım şişeler bitmek üzere
(6,441 puan) tarafından
Şubatta 3 oluyor
(428 puan) tarafından
Ya takmamamya çalışıyorum kafama olmuyo aç duruyo zayıf ne olacak böyle bilmiyorum
(6,441 puan) tarafından
Kaç yaşında kaç kg doktora götürdün mü ne diyor
(428 puan) tarafından
Hep sınırda çıkıyor kilosu vitamin ilaç veriyo düzleme yok iştahta
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yine seninki az da olsa onları yiyormuş 4 yaşında 1 yaşında ki kardeşi ondan çok yiyor
tarafından
Hayır canım yemiyor yemiyor düşün oglum bir yaşında bir tabak makarna yaptıgım her yemek yer sofrada o kücücük yaşıyla soğan biber yiyor pilavın yanında bu büyük oglum dediğin gibi çeyrek tostu bile bitiremiyor bazen zorla bagırıyorum yiyor
(428 puan) tarafından
Ne yapcaz bilmiyorum takma diyolar ama aç görüyorum zayıf nasıl takmim
tarafından
Benimki cok zayıf değil şaşırıyorum nasıl böyle kalıyor. Ama şey duydum dr.öz iştah macunu kakaolu çok işe yarıyor mış ondan alıcam
(428 puan) tarafından
Benimki akşamda yediremem ki asla yemez her abur cubur bile yemez çok seçici.Yinede yersen fayda görürsen unutmazsan banada yazar mısın
tarafından
Tabikide yazarım canım
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Benimki 5 yaşında hala oyle malasef 
(428 puan) tarafından
Gerçekten mi böyle gidecek desene zayıf değil mi hiç bir şey yemiyor benim ki
(3,794 puan) tarafından
Benim oglan o yaslarda gene yiyodu tmm gene boyle zorla yiyodu ama suankinden gene iyi yiyodu yasina gore simdi 5 yasinda o yasda yedigi kadar yemiyo hepten azaltti yemeyi.
(428 puan) tarafından
Tüh canım senin adına da üzüldüm r ne yapıyorsun peki bütün aç mi mesela bı gunde ne yiyo
(3,794 puan) tarafından
Yani değişiyor her gunu bi degil bazen gunde bi ogun bazen gunde 4 ogun yer

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 110 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Safiye__ (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 92 göst.
14 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Hacire1211 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 123 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hacire1211 (8 puan) tarafından soruldu