0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (8 puan) tarafından
Şubaatta tam 4 yaşında oluyor bu zamana kadar yeye diye geçti ömrüm artık denemediğim birşey kalmadı suan tekrar balık yağı aldım kullanıyorum ama yok yani çocuk yemek yemeyi sevmiyor sevdiremiyorum zorlamıyorum sevdikleri ni yapmaya çalışıyorum ama yok iki kaşık 

110 cm boyu var.  

Kg olarak da 18.500

Sizler nasıl bas ediyorsunuz

8 Cevaplar

+2 oy
(2,136 puan) tarafından
Bence kilo ve boy her ikiside çok çok iyi.

Benim oğlum Mart'ta 3.5 yaş olacak hala 14 kg 93 cm.

Yemeyen çocuk o kadar kiloda olamaz.

Bence sen tatmin olmuyorsun.
(7,742 puan) tarafından
Benim yengem gibi kızının kilosu çok iyi ama o zayıf zayıf diye ağlıyor resmen
(2,136 puan) tarafından
Öyle çünkü başka açıklaması yok.
Benim oğlum raporlu mamalarla bu kiloda düşün .
Yemeyen çocuk 18.500 kilo asla olamaz.
-Reklam-
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Kilosu da boyu da çok çok iyi bence benim oğlum yemek yemeği çok sever 107 cm 17 kilo 3 Mart da 4 yaşına giricek
(8 puan) tarafından
Masallah
0 oy
tarafından
Eline kaşığı ver kendisi yemeğe calisin
(8 puan) tarafından
Yese niye vermiyim yemiyor
0 oy
(3,862 puan) tarafından
ya canim daha ne olsun ? kizim 14 kilo 3.5 yasinda . gayet iyi kizinin boyu ve kilosu
(8 puan) tarafından
Ama yemiyor nasıl bu kiloda halen saşkınım
0 oy
(3,262 puan) tarafından
Kilosu gayet iyi ama oğlum 2 buçuk yaşında 12 kiloyu yeni gördük. Doktor ne diyor boy ve kilosu için
(8 puan) tarafından
Boy ve kilo iyi ben boyu veya kilosundan sıkıntı çekmiyorum yememesi canımı sıkıyor
0 oy
(782 puan) tarafından
Bizde aynı dertten muzdaribiz oğlum 1buçuk yaşında  bu kış hastalıklar üst üstte geldi çok güzel herşeyi yiyen bebeğim hicbisey yemiyor eridi resmen evde ince giydirince zayıf gördükçe oturup aglayasim geliyor şimdi yine hasta bir yudum süt bile icmiyo yaza bı çıksak hayırlısıyla bıktım bu sene hastalıktan oğlumun yememe derdinden 13 kiloydu birden 11 e düştü oda enson tartildiginda yani belide şu an 10 kilo yok bile eşim eczaneden vitamin almış ona başladım inşallah biraz fayda eder 
(8 puan) tarafından
Benim oğlum da aynı kiloda oda pek birşey yemez kızımda ikisinin de elinde kaldım kızımın kilosunu takmıyorum yememesini takıyorum
(782 puan) tarafından
Ya zaten çok yiyip d kilo almasa bende takmam yapısı bu derim ama yemiyor ki aç geziyo bugün sabah kalktı mesela biberini çok sever hiç yemezse süt içerdi yok bir yudum dahil almadı iki lokma kek bir iki yudumda muzlu süt icirdim o kadar dışarı çıkardım onuda öyle gezerken yedi böyle olunca vitaminsiz kalıyorlar hemen hasta oluyolar oyuzden takıyorum bende
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Boyu ve kilosu çok iyi yeğenimde 6sında 4 olacak 12kg canım
0 oy
(7,742 puan) tarafından
Maşallah kilosuu gayet güzel benim kızım 3 Eylül'de 4 yaşına bastı benimki 15 buçuk kilo boyu 104 oda hiç birşey yemiyor 
(8 puan) tarafından
Bilmiyorum ne yapacağım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 92 göst.
14 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Hacire1211 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 100 göst.
27 Nisan 2022 Aile kategorisinde Basak08 (392 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 110 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Safiye__ (439 puan) tarafından soruldu