0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde (14 puan) tarafından
Kızlar decavit vitamin kullanan varmı acaba. Bende kullandığından beri ellerimin üstünde kaşıntılı kızarıklıklar olustu çatlamış gibi sizde böyle oldu mu

4 Cevaplar

0 oy
(2,868 puan) tarafından

Ben kullanıyorum iğrenç geliyor ya kocaman öyle vitamin mi olur sinirimi bozuyor. :(

(14 puan) tarafından
Aynen kocaman yutamiyoruz zaten
-Reklam-
0 oy
(3,399 puan) tarafından
Ondan degildir decavit ihmal etme ilk hamileliğimde içmedim kızım bi minnak dogdu ikincisinde ihml etmedim çok şükür 34 haftalık doğum yaptım ama bebeğim kuveze girmedi zordur içmesi ama bebeğim için katlandım
(5,016 puan) tarafından
Onla alakasi yok bence ya ben iki gebeligimde de duzenli kullanmadim hatta biraktim sonra igrenc diye ikiside 4 kilo ustu dogdu
(14 puan) tarafından
Yan etkilerine baktim deride döküntü kaşıntı yapabilir diyor yaparsa ciddi yan etki hastaneye yatisiniz yapılabilir yazınca korktum valla
(2,975 puan) tarafından
Aynı benimki de 35 hafta da 3.5 kilo doğmuştu bir iki defa içtim bırakmıştım bunda da düzenli kullanmıyorum ya unutiyorum ya midem bulanıyor diye icmiuorjm
(3,399 puan) tarafından
Valla canım ben faydasını gördüm yine bi dr sorman lazım
0 oy
(5,016 puan) tarafından
Bence kullanma sana yan etki yapıyor 
0 oy
tarafından
Yan etki gösterdiyse içmeyin, başka ilaç yazsin doktorunuz, ama bu tarz bir vitamin hamilelikte ve emzirme döneminde çok gerekli, ihmal etmeyin.
(14 puan) tarafından
Vifolic kullanıyordum mide bulantısı yapardı gece kullandiktan sonra bı sikinti olmadı onu bıraktık buna gecincede böyle oldu
tarafından
Ben ilk hamileliğimde Elevit kullanmıştım ikincisinde decavit yazmıştı doktor. Elevit'i de sor istersen doktora, o da Bayer'in vitamini gayet güvenilir bence. Ama içerikler aynı tabi, içindeki bir şeye karşı alerjin olabilir. Belki de tamamen keser doktor. Ama ilk ilaca da dönebilirsin mide bulantın belki hamileliğin ilk donemlerindendir, simdi kaçıncı aydasin bilmiyorum ama belki şimdi bulantı yapmayacaktır.
(14 puan) tarafından
12 haftalık olacaz yarın bence de doktor ilk ilacı verir gibi çok teşekkür ederim cevaplarınız fan dolayi
tarafından
Rica ederim canım  sağlıkla al kucağına inşallah

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 117 göst.
10 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zehra yasin art (587 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
4 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.
23 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Son_bahar (2,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 246 göst.
22 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Cihangirnur (1,580 puan) tarafından soruldu

381,711 soru

11,427,369 cevap

34,987 kullanıcı

...