0 oy
459 göst.
Diğer kategorisinde (166 puan) tarafından
Esimin arkadaşının karısı doğum yaptı kızı oldu miray diye 1 ay oluyor benim oğlum henüz doğmadı eşim 

Miray benim gelinim olacak diyor 

Bebegin annesi de güzel kadın Allah var 

Bebek dha hiç kimseye benzemiyor eşim dünya güzeli bunu oğluma alacağım diyor bebek görmeye de bissuru elbise aldı 

Çocuğuna yalvar yakan alan adam ne dusunmeliyim sizcde

17 Cevaplar

+3 oy
(7,687 puan) tarafından
Bunun şakası olmaz. Yani nikahın. Ben burada ulaşabildiğim herkese söylemeye çalışıyorum bunu. Şimdi de cevap olarak dursun.  Anne babanın söylediği nikah yerine geçebiliyorş şaka niyetine söylense de. Lütfen bunu yapmayın.
(7,687 puan) tarafından
Mezhebiniz geniş demek ki. Kocanın kadına karşı bir sevgisi varsa ve sen de o kadının eşi de bir şey demiyorsanız bu durumda bunu düşünürüm şahsen
(775 puan) tarafından
Yav Allah aşkına bu durumdan bunu mu cikardiniz benim eşimde çok kisidede gördüm gelinim damadim muhabbeti yapar
tarafından
Ay cıddı mısınız nıkah yerıne gecıyo mu ya? Benım en yakın arkadasımın 15 gun aramız var oglu oldu sureklı o der bana alıcam kızını vs bende şakasına senden ıyısını mı bulucaz derım :( ama hıc oyle bır nıyetım yok
(7,687 puan) tarafından
Var öyle bir durum ve bizim toplumda bu normal karşılanıyor.
(775 puan) tarafından
Hangi kitapta yaziyo hangi hoca soyluyo aceba
-Reklam-
+1 oy
(1,390 puan) tarafından
Kocan niyeti bozmuş arkadaşının karısına karşı bence 
0 oy
(6,516 puan) tarafından

Olmadı bide beşik kertin tam olsun tövbeeee

(166 puan) tarafından
Diyorum saçmalama diye ikide bir söyleyip duruyor canimi sıkıyor
(6,516 puan) tarafından
Ciddi bir biçimde söyle canım bunun şakası makası olmaz
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Geçen biri kızıma dedi eşimin akrabasından daha eşi bile hamile değil benim gelinim dedi bende hiç kusura bakma akrabaya vermem bin kat yabancıya gitsin hemde daha küçücük çocuğa kimseyi yakistirmayin dedim saçma sapan işler ya ne demek şimdiden baya saçma 
(166 puan) tarafından
Doğmamış bebeğe don biçiyor resmen
En nefret ettiğim şey
(7,376 puan) tarafından
Hiç sorma ya muhattap olmuyorum fazla mesafeliyim
0 oy
tarafından
Hemen kötü düşünme belki kız bebek sevgisi vardır canım bazı erkekler kız bebek olunca daha bi farklı davranıyor aklına bişey geliyorsa bile şimdi bişey deme sen sacmaliyorsun der üste çıkar gozlemle
(166 puan) tarafından
Gozlemliyorum canm neydi sedatın eşinin adı diye unutmuş gbi yapıyor birde halbuki biliyor gayet de
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bazen şurda ki postları okurken açılan gözlerim ağrıyor sjsjsj
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Senin koca manyamış biraz.
(166 puan) tarafından
Biraz mı ??
Bence var ya bebegin annesi de hoşuna gidiyor niye o kadar bebek gördü demedi de bunda tutturdu
(2,355 puan) tarafından
Aklında başka bir şey mi var canım?
0 oy
(48,591 puan) tarafından
bebeği sevmiştir diyecektim kendi bebegine almayıp ona alması düşündürüyor 
(166 puan) tarafından
Ayakkabı da aldı ben de dedim ki bizim bebegin ayakkabısı da yok ona da alalım
O da diyor ki onun olmasa da olur
Sinir oldum ama ustelemedim
(48,591 puan) tarafından
senin çocuğun bu diyeydin cakcan agzina ayakkabiyla neye yaranmaya calisiyo
(166 puan) tarafından
O kadr takmış ki kafayı kıza
Bisy desem ben seytan olcam sustum artk
Takipteyim değişir belki davranışı
Yakında da kuzeninin oğlu doğacak ona ne alcaz dedim umrumda bile değil diyor
(48,591 puan) tarafından
yani ilk okurken fesat düşünmek istemedim de normal değil
(13,824 puan) tarafından
Ay ben de ...okudum kötü dusunmedim ama yorumlar hiç normal gelmedi garip gercekten
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Ben kizarim hemde oyke bi kizarim ki.kucucuk cocuklara boyle demelerinden nefret ediyorum benim teyzemin gelini benim kucuk kardesim icin hep derdi kizimi sana vericem diye.bi kere oyle bi actim agzimi ki sen kim oluyorsun da cocuklarin zihinlerini karistiriyorsun dedim.hem ben asla senin kizini kardesime almam dedim.iyikide demisim ahlaksizin meyersem babam olucak o adaa iliskisi varmis kendini saglama almak icinde kizini yamamam istiyormus kardesime.Allahin cezalari yaaa
(166 puan) tarafından
Benim de şüphelerim var ... insanoğlu çiğ süt emmiş kimseye demeyip te böyle konuşup durması aklımı bulandırıyor hayırlara gelsin
Çok iyi söylemişsin kuzm Allah korumuş valla
(1,015 puan) tarafından
Senin aklini karistirmak deyildi niyyetim.sadece temkinli ol hic kimseyi bos birakmaya gelmiyor bu devirde.bide kocanlada acik acik konus
0 oy
(389 puan) tarafından
Bence ailecek görüşmeyi kesmelisin  
(166 puan) tarafından
Sert bir dille söyledim saçmalayıp durma duymak istemiyorum bir daha die
Şeytansın sen niye böyle kuruyorsun kafanda ne olacak sanki söyleyince diyor
Keşke öyle bir şansım olsa yakında doğacak oğlum bebek görmeye gelecekler
(389 puan) tarafından
Tabi direk esine söyleme bunu gerçekten aklında yoksa bile aklına sokmuş olursun büyükler öyle der ama sen gözlemle esinin olsun o kadının olsun ama umarım sen yanılıyorsundur  , gelseler bile aynı odada oturmayın erkekler bir kadınlar bir otursun
0 oy
(1,257 puan) tarafından

Konusunu dahii açtırma 

Bebeği bebeğe şimdiden yakıştırma ne kadar saçma 
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Ne garip erkekler var tuhaf yani
0 oy
(8,815 puan) tarafından
Sen yine iyisin esin hiç değilse doğan Bi çocuğa şakasına gelinim diyor her ne kadar sinir bozucu olsada 19+2 oğluma hamileyim şimdiden 0 5 aylık 4 tane gelin ayarladilar karnimdakine 2 farklı ülkeden ve asıl bombasi o ailelerde bunu kabul etti ve şimdiden çeyiz hazırlıklarına başladılar şaka olmasını bin kere isterdim 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Esinin o kadina karsi hareketleri bakislarina falan dikkkatet bak eger hoslanmiyorsan görüşmeyi kes benim esimin arkadasi vardi cok samimilerdi hergun konusurlar mesajlasirlar  her hafta  gider gelirdik baktim karisinin hareketleri hosuma gitmedi esimin icine dusecek gibi bakiyo  yani  hosuma gitmedi ama allah var esim kesinlikle yuzune bile bakmaz  sonra alakayi kestik  ama bunu  esime soylemedim tabi zamsnla aramiz acildi onlarla şükür 
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Annesi gibi vs dememiş sonuçta kuzum bosver gaza gelme ... 
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Allahım ya, seninki kız onunki erkek olsaydı inan öyle konuşmazdı... 
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Yok artik saka bile yapilmamali. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 135 göst.
1 Nisan 2024 Aile kategorisinde Beratcinar (2,470 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 303 göst.
4 Ekim 2020 Aile kategorisinde Ayaz.Dlk (30 puan) tarafından soruldu

378,713 soru

11,335,955 cevap