0 oy
398 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Ben bekarım hiç evlenmedim. Ama evlilik güzeldir bence sadece sorumluluklar artmış oluyor. Gerçi ruh eşimi de bulamadım henüz :) 24 yaşındayım üniversiteyi de bitirdim artık ruh eşim beni bulmalı bence yaa. Uyku tutmadı bari buradan dertleşeyim dedim. Evliler olarak tavsiyelerinizi beklerim. Not: Valla hiç beklemediğin anda oluyor kuzumm diyecek ablalar sizler de buyurun yazın tabiki :)

27 Cevaplar

0 oy
(13,555 puan) tarafından

Evet hiç beklemediğin anda oluyor. Kuzum demeyi de bana denmesinde hiç sevmem :) ben misal otuz yaşında evlendim. Üstelik sadece 6 ay çalıştığım süreçte buldum eşimi. Evlilik diyeceğim çok büyük bir sorumluluk doğru kişiyle yapılırsa da çok büyük bir mutluluk oluyor. Ben evli olmaktan çocuk sahibi olmaktan memnunum o yüzden evlilik ama doğru zaman doğru insan  kuralı ile 

-Reklam-
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Doğru kişiyi bulursan güzel tabiki, ama hiç bişey anne evi kadar rahat olamaz sorumluluk çok nazını çekebilecek hasta olunca sana destek olacak insan bulmak mesele
0 oy
(5,379 puan) tarafından
Deli misin tabi ki bekarlık bu arada 5yillik evliyim keşke evlenmeseydim bekarlık gibi var mi
0 oy
tarafından
Bekarken gezmdigim yapmadığım şey kalmadı nerdeyse dibine kadar yaşadım bekarlığa üniversite tek evim de oldu herkesin kendi görüşü ama ben şuan 25 yaşındayım geçen yıl evlendim 6 aylık kızım var sabah uyanırken eşimin kollarından uyanıp kızımın boncuk boncuk gulumsemsini görmek dünyada ki herşeyden daha güzel daha çok başındayım tabi zaman ne getirir bilinmez suan için çok mutluyum 6 senelik sevgilimi zaten iyiki evlenmişm diyebilirim umarım rabbim sana da hayırlı ve doğru bir eş nasip eder :)
(15 puan) tarafından
Amin inşallah.Teşekkür ederim duanız için ♡
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Tabi ki evlilik :) Bekarlık da güzeldi babam hiç karışmaz bunaltmazdı beni akşam geç vakitlerde kurstan çıkar arkadaşlarımla vakit geçirir ve geçerdim .

Ama evlilik çok başka bunun en buyuk etksii eş, Rabbim seni hayırlı kişilerle karşılaştırsın.

Anneliğe hiç deginmiyorum sorumluluk çok gerçekten kolay değil ama zorluğu bile insana zevk veriyor çok başka bir şey ♥️
(15 puan) tarafından
Teşekkür ederim duanız için ♡
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Ne bekar geziliyo nede evli duruluyo. Bütün bekarlar evlenmek ister evli olanlarda bekar olmak ister bekarliğindaki hayati özler geneli böyle boşanmalar bu yüzden çok 
0 oy
(6,550 puan) tarafından
Valla keşke eşimle sevgili olarak kalsaydım. Ama yaş ilerliyor işte zamanı da durdurmak lazım hep genç kalsam ve hiç evlenmemiş olsam gezip tozsam şehir şehir ahh ahh şimdi evde çocuk bakıyorum :{ düzelecez be 

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 816 göst.
18 Aralık 2020 Aile kategorisinde Mhmd8mrn (6,201 puan) tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 346 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde seren55 (1,435 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 259 göst.