0 oy
382 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Ben bekarım hiç evlenmedim. Ama evlilik güzeldir bence sadece sorumluluklar artmış oluyor. Gerçi ruh eşimi de bulamadım henüz :) 24 yaşındayım üniversiteyi de bitirdim artık ruh eşim beni bulmalı bence yaa. Uyku tutmadı bari buradan dertleşeyim dedim. Evliler olarak tavsiyelerinizi beklerim. Not: Valla hiç beklemediğin anda oluyor kuzumm diyecek ablalar sizler de buyurun yazın tabiki :)

27 Cevaplar

+1 oy
(8,933 puan) tarafından
Apptal aşık olma gözlerini açık tut aşk ve mantık ikisi birarada olsun en onemliside bekarken sana değer vermeyen üzen kıran ağlatan insan evlendiğinde devam eder sakın evlenince değişir zihniyetine kapılma insanın karakteri asls degismez 
(15 puan) tarafından
Evet ama bu ikisine dikkat edince de adaylar eleniyor hemen
(8,933 puan) tarafından
Ömür boyu ağlamak mi yoksa uzun süre bile olsa bekleyip gerçekten uzun ve mutlu evlilik süreceğini Bi hayat mı istersin
(15 puan) tarafından
Yaa çok mantıklı bir noktaya değindiniz.Teşekkür ederim. Bu yorumdan sonra kullanıcı isminize baktım. Hakkını veriyorsunuz kullanıcı isminizin ♡
(8,933 puan) tarafından
Teşekkür ederim ❤️❤️
(15 puan) tarafından
Rica ederim
-Reklam-
+1 oy
(280 puan) tarafından
Evliliğin güzel çok yanı var tabi ama senden de çok şey götürüyor. Tek başına değilsin tek başına karar alamiyorsun. Sadece evleneceğin insanı bulduğunu düşündüğünde dikkat etmen gereken şeyler var 

1-) siniri yani kavga esnasında sana olan tavrı çünkü evlendginizde daha da büyüyor

2-) ailesiyle olan bağı annesinden kopamayan bir erkekse kaç

3-) sorumluluk sahibi olup olmadığı

4-) zıtlıklarınız fazlaysa da yürümüyor (zıt kutuplar birbirini sevgiliyken çekiyor evlendiğinde ben nasıl böyle bir hata yaptım dedirtiyor)

Bu 4ü çok önemli bence kusura bakma biraz karamsar oldu ama ben dikkat etmedim bari sen et :))
(15 puan) tarafından
Teşekkür ederim tavsiyelerin için. Sana da evliliğinde mutluluklar dilerim
+1 oy
(4,390 puan) tarafından
canim bu bekarlar burayı nasıl buluyo
(15 puan) tarafından
Ablalarından filan :)
+1 oy
(13,821 puan) tarafından
Birini bulmak kolaydır önemli olan birbirini bulabilmek...evlilikte doğru insan çok önemli yani.sevmek sevilmek  çok güzel duygular fakat tek başına yeterli değil her zaman bunu düşünürüm bir insan sana saygı duymalı ve değer vermeli.evlilik tabiki güzel ama işte olmasi gerekenler olunca guzel sevginin aşkın yaninda şu evrede mantıklı da bakabilmelisin aslında çünkü gördüğün olumsuzluklarin hiçbiri evlenince düzelmez.her insanın eksileri artıları vardır kimse dört dörtlük değil ama artılar eksilerden fazla olmalı.bir de inan bana yola bakmakla yolda yürümek çok farklı oyuzden şuan evlilige dair hiçbir şeyi yaşamadan anlayamazsin.diger konuya gelince evet nasip öyle bir şey ki zaten karşına çıkınca elin kolun dilin bağlanıyor☺️Rabbim hayırlı insanlarla karsilastirsin♥️
+1 oy
(48,690 puan) tarafından
evlilik tamamen kumar gibi istersen on yil konus tanidim de ayni evin icine girmeden ailsinin icine girmeden anlamiyosun. bazı erkeklerde iyi rol yapıyor. Allah herkesi iyilerle karsilastirsin
0 oy
(5,324 puan) tarafından
Evlilik güzel bence sadece çocuklar yoruyor beni. Eşimi seviyorum iyiki evlenmişim diyorum 
(1,271 puan) tarafından
Bu ben :D evlilik gerçekten çok güzel ama arkadaşın dedigi gibi çocuk baya yoruyo evlilikte hiçbir şey yok asıl zor olan çocuk olduktan sonra:)
0 oy
(16 puan) tarafından
Kesinlikle meslek sahibi eline al ve ondan sonra evlemiyorsan evlen. Çünkü 0arsn olduğu zaman değer li de oluyorsun bence paran olmadığı zaman o biliyor ki sen ona muhtaçsın ona göre muamele yapıyor ve butun erkekler bu böyle yani sakın nisanliyken sevgiliyken o tatlı sozlere kanma sonradan o cicim aylar bitiyor benden sana öneri.  Ben yapmadm sen yap bari tabi evlenmek güzel ama dedigmi yaparsan güzel:)
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Eğer uykuya . Özgürlüğüne . Gezmeye . Onu yapma bunu yapma diyen insanlara katlwnamiyorsan . Kendi kafana buyruk yemek yapmayı zorunluluk gormuyorsan falan bunlara duskunsen evlenme . Ama bir hayat arkadaşım olsun beni anlasın dinlesin iki sohbet edelim bebeklerin olsun onları büyütmeyin bir aile kurmak istiyorum dersen evlen .
(15 puan) tarafından
Uyku,rahatlık,gezmek,onu bunu yapma diyenlere katlanamama durumu var :) Evlenince yemek yaparım o sorun değil aslında. Eşim de biraz eğlenceli oldu mu tamam bencd
(7,121 puan) tarafından
Aslında önemli olan kendini olduğu gibi göstermesi gerek . Yaparım ederim gezerim deyip konuşkan olup evlenince değişmeyecek erkek karekterimjz ancak animelerde :) .  Bana sorarsan kafana göre biri olup kurallarını sınırlarına saygı duyacak birisi olursa neden olmasın . Ama diğer türlüsü pişmanlık . İnşallah kalbine ve dileğine göre hayırlı nasipler çıkar karşına
(15 puan) tarafından
Amin inşallah.Teşekkür ederim duanız için ♡
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Bekarlık gibisi var mı keyfine bak 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Evlilik çok guzel ama doğru kişiyi buldugunda:))
0 oy
tarafından
Git kız ne evliliği azcık aşım dertsiz başım takıl 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Evlilik çok güzel bence seninde dediğin gibi ruh ikizini bulursan ama 

Sakın gidipte öküzün birine kapılma aklını başıına al ve doğru kişiyi buldun mu sakın bırakma unutma ki yanlış kişiyke yapılan evlilik  cehennemi yaşatır insana örnek Bi çift olmak istersen sana tavsiyem eşinle aranda ne olursa olsun saygını bozmamalısın gün gelir eşin sinirlenir söylenir gün gelir sen sinirlenirsin böyle durumlarda farklı odalara geçmek ve kötü cümleleri duymamaya çalışmak evliliklerde saygıyı ve sevgiyi zedelemez
0 oy
(150 puan) tarafından
Ömür boyu bekar kalsaydım keşke ailemi bekarligimi çok özlüyorum 
0 oy
(113 puan) tarafından
Eger esinle yeri geldiginde cocuklar gibi eglenip yeri geldiginde de agir basli olabilirseniz o evlilik cok guzel gecer insan esiyle eglenicek gulup oyniycak saygida cok onemli tabi birbirinize saygili olursaniz kalp kirildiginda tamir etmeyi bilirseniz gonul almayi bilirseniz guzel bir evlilik olucagina inaniyorum :)
0 oy
(36 puan) tarafından
Ruh eşini bulsan bile emin ol aynı çatı altında yaşamadan hiçbir şekilde tanımıyorsun sevgiliyken başka oluyor herşey güzel gidiyor hep öyle olacak sanıyorsun ama öyle olmuyor sorumluluk almayı biliceksin kırılgan olmiycaksin herşeyi takmiycaksin yani alttan almayı herzmn biliceksin yoksa evlilik diye birşey kalmıyor ortada mesela bizim evliligimzde saygı yok sogudum evlilikten keşke bekar olsaydım da evde kalsaydım diyorum şuan 
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Evlende gör olacakları 

dip not çocuk 4 buçukta beri ayakta hayalete döndüm huni takmak.istiyorsan evlennn
0 oy
tarafından
Ben evlendim mecburiyeten (aileden) pişmanım hiç eşimi sevmiyorum keşke onunla olmasaydım diyorum ailde arkamda değil. Tek sevincim kızım iyiki o var 

Sadece insan ruh eşini bulmalı onunla evlenmeyi benm eşim cahil düşüncesiz kendisinden benden çok millet ne der ona bakar o kapasitede gerisini sen anla hiç gezmeniz yememiz eglenmemiz yok 3 yıl oldu ben hep evde olurum 
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Ben de w yasindayim 2 senelik evliyim.  Ruh esini bulduktan sonra zaten guzel oluyor evlilik
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Ben de herkese tavsiye ediyorum valla. 3 yıllık evliyim. Eşim benim en büyük şansım bu hayattaki. Bekarlık bir yere kadar çok güzel ama sonra insan bi hayat arkadaşı istiyo. 27 yaşında evlendim 29 yaşında anne oldum :) 
0 oy
(829 puan) tarafından
Keşke bekar kalsaydım diye çok söylüyorum ben kendime zor evlilik kişinin seni anlamaması annesine düşkünlüğü seni görmezden gelmesi ailesinin herşeye burnunu sokması iyilik yapmayıp sanki kendileri dört dörtlükmus gibi insanların dedikodularını yapanlarınla hayat geçmiyor ne yazık ki 

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 798 göst.
18 Aralık 2020 Aile kategorisinde Mhmd8mrn (5,908 puan) tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 324 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde seren55 (1,372 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 255 göst.