0 oy
485 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Hanımlar eşim çalışmak istemiyor bir yıldan fazla oldu hiç çalşımadı borsayls uğraşıyor ama her zaman elinizde para olmuyor şimdi bir kızım 19 aylık kızım ve 8 haftalık da hamileyim ve ikiz bebeklerim eşime çalış dedikçe kavga ediyoruz ve ne yapmalıyım bilmiyorum artık kendi ailem baskı yapıyor söyle çalışsın böyle olmaz evin yok felan die kaynanamla oturuyorum kafam çok karışık lütfen ne yapmalıyım bana akıl verin ne dua edersem çalışır ne yaparsam çalışır

8 Cevaplar

+5 oy
(8,778 puan) tarafından
Çalışmayan işsiz güçsüz adama hangi akla hizmet 2.cocugu yaptın nasıl bakacak çocuklara sen nasıl idare edeceksin borç harcla mi
(2,988 puan) tarafından
Bir çocuk dünyaya gelecekken neden ikinci çocuğu yaptın diye sormayın onu yaratan rabbimiz kulun elinde değil belki o çocuk sayesinde helal para geçecek ellerine neden bu soruyu soruyonuz ne haddinize
tarafından
Bak kaçak elektrigi savunan bir yoruma elestiri yaptim bunu alip nasil farkli bir yere cekebildiniz anlamiyorum .bu konuya gelince Sen hangi akla mantikla kadina üstelik hamile bir insana boyla acimasiz bir elestiri yapabilirsin çok bilmiş.ustelik esi calismiyor degil bir ugrası var once sorulari iyi bir okuyun ona göre insanlara temkinde bulunun.cahil cahil olan bebegi sorgulama hakkini sana kimveriyor Allah vermis sanami laf düşecek behey cahil.
tarafından
Begonvil
Borsanin b sinden anlamiyor kalkmis bana yorum yapiyor .ötekide çok bilmiş adınıda egitmen koymus sanirsin profosor herkese bir elesytri butun dogrular senin durustluk abidesi
(8,778 puan) tarafından
Birincisi bana cahil diyecek seviyeye sahip değilsin önce haddini bil karşında öğretmen var 2.si kadına eleştiri yapmadım soru sordum eleştiri görmemişsin hayatında 3.su uğraş ve iş aynı şey degikdir çalışmayan erkekten hicbi zaman adam olmaz o kadın yarin Bi gün sırf eşinin bu sorumsuzluklari çalışmaması yüzünden ele güne muhtaç olacak ve yardım kuruluslarindan yardım kovalayacak herseyden evvel kadini geçtim çocuğuna ve suanki doğacak bebeğine haksızlık yoksulluk içinde herseye imrenerek milletin eskilerini giyerek buyuyecekler bunun Bi çocuk için ne demek olduğunu asla anlayamazsın 4.su olmuş bebeği sorgulamıyorum ben Allah değilim neden önlem almadın adamın böyle olduğunu bile bile anlamında soruyorum 5.si çok bilmisim evet sende az biliyorsun
tarafından
Ögretmensin ve yazım tarzin imlan verdiğin cevaba bak puhahahaahha:)))
-Reklam-
+1 oy
(679 puan) tarafından
EREN yazıp 2107 ye göndererek 20 TL bağışta bulunabilirsiniz.tum operatörler için geçerlidir Sma hastası bir bebeğe destek olmak bir SMS kadar kolay....
0 oy
tarafından
Vaalla borsa iyi kazandırıyor bi arkadaşımı soktum bayada kazaniyor 
tarafından
Begonvil banamı diyosun kacak elektrikkmi savunmusum sacmalaama istersen
tarafından
Kumar oldugunu nerden hangi akilla savunuyorsun git arastir sonra konuss .ülkemizdemi fabrikalarimiz sirketlerimiz neden haram kumar olsun Allah akil versin sana gidip icki fabrikasina girersen tabi haram olur ne konustigunu bil.kimseyi kotulemeyede kalkma
tarafından
Kahbedünya halka arz borsaya yeni giren şirketler gecen hafta doğalgazi dagitan sirket girdi persembe gunude söke un varya o girecek ona katilacaz
(368 puan) tarafından
Mervr kaç TL ile giriyonuz hisseye
tarafından
Her halka arzin kendin3 gore dagitimlari var ona gore giriyoruz cok bir mebla degil bazilarina 1 bintllik girdim esit dagitiyorduu kimi oransal oldugu icin yuklu miktarda girdim ne kadar paran olursa o kadar fazla veriyor lot sayisi arastirmaniz lazim canim
0 oy
(6,850 puan) tarafından
Kaynanamlar bişey demiyolar mi bacım bu işe essek gibi çalışacak o ne demekmis öyle 
0 oy
tarafından
19 aylık benegın var 2 aylık da hamılesın, calısmayıp nasıl bakıcakmısısnız 3 cocuga
(2 puan) tarafından
Borsadan gelen para ile geçiniriz diyor ama istemiyorum çalışsın istiyorum
0 oy
(663 puan) tarafından
Borsadan kazandığını size teslim edecekse çalışmasın. Siz de döviz alın altın aldın koyun kenara. Ama kusura bakmayın demeden edemeyeceğim bu kadar sorunsa çalışmaması enden ikinciyi yaptınız...
0 oy
(692 puan) tarafından
Keşke benimkide çalışmasa yanımda otursa öyle çok seviyorum kocamı bebelere benden daha iyi bakiyo üstelik borsada onunda çok parası var ama hiç onu saymiyo çünkü erkekler çalışır yani zorunlu şaka dediğim çalışsın tabi. Kardeşim başımızda claismiyo pislik 30 yaşında valla sabır versin Allah 3 bebekle 
0 oy
(285 puan) tarafından
Kaynananla evi ayırman lazım ki çalışsın.. Onlara güveniyordur yaslamış sırtını ohhh.. Evi ayırmaya çalış sen onun için çabala yük sırtına binince mecbur çalışacak

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 89 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Berfingok (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 360 göst.
0 oy
3 cevap 93 göst.
19 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı