0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde (44 puan) tarafından
Kızlar kızım tek çocuk ben elimden geldiğince oynuyorum falan ama kesinlikle dışarıda bir bebek falan görsün kıyamet kopuyor gelsin oynayalım diye sürekli gitmek istiyor öyle bir ağlıyor ki hiç yanımızda durmak istemiyor yaşıtlarıyla oynamak istiyor bu durum artık beni çok zorlamaya başladı hiçbir iş yemek yapamıyorum aşağıya indiriyorum falan ama bir bebek görünce olay değişiyor zabtedemiyorum var mı sizin de böyle sıkıntısı olup çözüm bulan etkinlik falan oynatiyordum yine de oynamak istemiyor bizimlee

3 Cevaplar

0 oy
(1,118 puan) tarafından
Ne güzel işte canım sosyal olması sosyal değil diye şikayetçi olanlar var
(44 puan) tarafından
Ama bu ccok fazlaa çocuk onunla oynamıyor gitmek istiyor benimki atıyor kendini yerlere sürekli onların evinde durup oynamak istiyor bence iyi bir durum değil her şeyin fazlası zarar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Keşke benimkide birileriyle oynamak istese bir bebek kızıma bay bay yapsın kızım hemen kıyameti koparıyor zor sakinleştiriyorum kalabalık parka gitsem bile yanımdan ayrılmaz çocuklar onun yanına gitse ağlaya ağlaya yanıma geliyor :(
(44 puan) tarafından
Valla her şeyin fazlası zarar birisi onunla oynamak istemiyor diye kendini yerlere atıyor ağlama krizleri sürekli
tarafından
Tabiki öyle benim kızımda biraz çocuklarla oynasa belki içindeki enerjiyi atar ama parka gidince hep peşindeyim bir çocuk ona doğru yürüse bile öyle böyle korkuyor o korkuyla koşuyor hızlı şekilde düşüyor  çok istiyorum kızım parka bi arkadaşı olsa onunla oynasa birlikte ama zor galiba
0 oy
(470 puan) tarafından
Bence kardeş yapma zamanı gelmiş. Mesela bizim abimle aramızda bir yaş var arkadaş gibi büyüdük beraber oynarak hala bile abi diyemem adıyla seslenirim 
(44 puan) tarafından
İnşallah rabbim nasip eder ben de öyle düşünüyorum artık

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 359 göst.
19 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 486 göst.
3 Ocak 2023 Aile kategorisinde Smyyee1ee (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 450 göst.
23 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Mahinur gns (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 686 göst.
1 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,046 soru

11,376,534 cevap

34,862 kullanıcı

...