0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (1,337 puan) tarafından
Arkadaşlar adet gecikmem bugün 10. Gün ve dün test yaptım negatif çıktı ama hiç adet sancım filan yok az bi bel ağrım var hamile olma ihtimalim var mı sizce böyle bi durum başınıza geldi mi testte negatif çıkıp sonra hamile olduğunu öğrenen var mı 

6 Cevaplar

0 oy
(5,848 puan) tarafından
Evet ben de öyle oldu geç döllenme olmuş 
(5,848 puan) tarafından
He vallahi bacım şimdi 1 yaşında oğlum shshs :D
(1,337 puan) tarafından
Ee sen kaç gün sonra öğrendin hamile olduğunu
(5,848 puan) tarafından
Bacım benim hikayem sıkıntılı 2 tane gebelik testi yaptım evde erken gebelik ve normal test negatif çıktı 1 hafta geçince artık kan verdim negatif çıktı doktor bana tarlusal verdi kullan gel bakalım niye gecikme oluyor dedi tarlusalı içtim bitti üstünden 11 gün geçti hala adet olmadım bu kez annem sinirlendi sen hamilesin ben biliyorum yüzünden belli diyip test aldı orda pozitif çıktı hemen kadın doğuma randevu aldık gittik 6+5 dedi kalp atışı dinletti. Niye böyle oldu dedim geç döllenme olmuş dedi.. Yani ben gebeliğimi öğrendiğimde kalp atışını aynı gün dinledim
(1,337 puan) tarafından
Aa değişikmiş Allah'tan kullandığın ilaç bebeğe zarar vermemiş
(5,848 puan) tarafından
Rabbim evladımı korumuş çok şükür eşim o adet sökücü veren doktoru dövecekti zor aldık elinden benim evladımın canına kast ediyordun sen dedi. Sağlık ocağını hemen değiştirdik başka sağlık ocağına geçtik o doktoru şikayet etti çünkü kadın doğumcu dedi ki adeti henüz 1 hafta geçmiş birine tarlusal verilmez geç döllenme olmuş olabilir bekleyin biraz daha tekrar kan verin denir niye sana hemen tarlusal verdiler dedi
-Reklam-
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Geç döllenme olabilir canım kan ver istersen 
(1,337 puan) tarafından
Birkaç gün sonra vereyim bari kan
0 oy
(575 puan) tarafından
Benim de üç gün gecikti test yaptım bir şey yok sadece arada karın ağrım oluyor bilmiyorum 
(1,337 puan) tarafından
3 gün az zaten çıkmaz ki
(575 puan) tarafından
Hadi ya gerçekten mi
(1,337 puan) tarafından
Evet 10 gün bekle bence tekrar yap
(575 puan) tarafından
Sadece yüzüm sivilcelendi istiyorum ben İnşaAllah da vardır
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Benimde 10 gün gecikmem oldu 11.gunun gecesi adet olmuştum, doktor stresten olmuyorsun dedi normal de düzenli adet oluyorum ama o aralar hamile kalmayı fazla kafaya takıyordm bundan dolayı ilk kez öyle gecikme olmuştu ve hamile değildim zaten, dediğin şekilde bişey yaşamadım canm 
(1,337 puan) tarafından
Hamile kalmak istemiyorum yani o sebepten stresde olmuyorum Rabbim hayırlı sağlıklı evlat versin inşallah sanada
(2,165 puan) tarafından
Sağol canm belki hormonal değişiklikler yada içtiğin bir ilaç etkilemiş olabilir mevsimsel değişiklikler bunlar da bazen adeti geciktirebiliyor bu arada benim bitane kızım var zaten Allah isteyen herkese nasip etsin canm ❤️
0 oy
(804 puan) tarafından
Canm benm de normalde adetim cok duzenli ama bu iki aydir gecikiyor biri yirmi gun gecti bu ayda 15 gun gecti ama yine adet oldum bnce 10 gun gecmis olsaydi cikardi yani bazen stresten falan gecikmeler oluyor
(1,337 puan) tarafından
Belki olabilir canım 1 hafta bekleyin kan vereyim olmassa

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 82 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde SakızSardunya (620 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 53 göst.
0 oy
12 cevap 482 göst.

380,003 soru

11,374,999 cevap