0 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde (620 puan) tarafından
 Hayırlı akşamlar kızlar. Ben 30gundur adet olmuyorum. Ortalama 25gunde olurdum. Bu ay korunmadık. Adetim geçince evde test yaptım negatif çıktı. Bugün kan verdim o da negatif çıktı. Sağ kasığımda bacağıma doğru ağrı var, hamilelikteki gibi. Bi oğlum var ona hamileliğimde de ilk zamanlar böyle ağrı olmuştu. Hamileyim zannetmiştim negatif çıkınca şaşırdım.

Bi hafta daha adet olmazsam doktora gitcem . Merak ettim kan tahlili negatif olup hamile olduğunu sonra öğrenen var mı?

2 Cevaplar

0 oy
(7,376 puan) tarafından
Valla canım geç döllenme olabiliyor bazen ama mevsimsel bir şeyde olabiliyor bence öyledir yada stres sıkıntıdan da gecikiyor
(620 puan) tarafından
Ramazandan sonra adetim düzensiz olmaya başlamıştı ama erken oluyordum. İki kez doktora gittim bi sıkıntı görmedi. İki ay önce gitmiştim en son. Kist falan olacağını zannetmiyorum yani. Sonra adetim düzene girsin diye bi ay doğum kontrol hapı kullandım. Bu ay kullanmadım korunmadık. Bakalım bi hafta daha olmazsam doktora gideyim. Teşekkürler canım
-Reklam-
0 oy
(440 puan) tarafından
Benimki geç döllenme olmuş regl günü kan verdiğimde negatif çıkmisti 6 gün sonra tekrar kan verdim hala adet görmeyince 70 le pozitif olduğunu ogrenmistim
(620 puan) tarafından
Ya.. bende daha adet olmadim, haftaya doktora gideyim
(440 puan) tarafından
Gidin bı Allah gönlünüze göre versin inşallah
(620 puan) tarafından
Amin canım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 124 göst.
3 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 205 göst.