0 oy
597 göst.
Aile kategorisinde (433 puan) tarafından
Bebeklerimin üçününde topuk kanı alındı üçü temiz gelmedi sonra ikinci defa tekrar topuk kanları alındı iki tanesi temiz gelirken birinde fenülketenöri diye bi hastalık yüksek çıktı acaba yaşayan oldumu

7 Cevaplar

0 oy
(22 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm rabbim şifa versin inşallah önemli bisey değildir 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbım acil şifalar versin inşallah 
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım. Bilgim yok
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Onu bilmiyorum canm ama benim de topuk kanı iki kez istediler ilkinde tsh değeri yüksek çıkmış diye , sonra ikinci de çok şükür bişey yoktu ilk doğduğu zaman bebek annenin hormonlariyla doğuyor yaa ondan kaynaklıymis sonra bebeğin kendi hormonları yavaş yavaş devreye girmişti. Ama senin bebişdekini bilemiyorum canm yaa umarım kötü bişey değildir benim dediğim gibidir inşallah düzelir 
(433 puan) tarafından
Benimki ilk alındığında PKU diye hastalık çıkmış ikinci alışında tekrar çıkmış bunu metepolizma dokturuna yönlendirmişler
0 oy
tarafından
Gecmis olsun sanirim.bazi yiyecekleri yememesi gerekiyo diyet uygulanmasi gerekiyor diye kalmis aklimda. Seni hatirladim diger cocuklarinla beraber bebeklere bakmak zorluyor mu nasil yapiyorsun yardim eden var mi sen toparlanabildin mi
(433 puan) tarafından
Daha almadım bebekleri ben iyileştim bi hafta sonra hayırlısıyla bir bebeği alacam yoğun bakımdan sonra 2ncisi ve ardından üçüncüsünü alacam düşük kiloluydular onun için daha alamadım inşallah bu hastalıkta çıkmasa bebeklerin sağlık sorunuyoksa her şekilde bakılır valla
tarafından
Allah yardimcin olsun gecmis olsun saglikli bi sekilde cikarlar insallah
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Allah bağışlasın tatlım,maşallah 

Üçüz ha :) 

Çok kötü bişey değil diye biliyorum,beterin beteri var 

(433 puan) tarafından
Bu hastalık tedavi edilemezse geri dönüşümü olmayan hasarlar bırakıyormuş buda beni çok korkutuyor
0 oy
(356 puan) tarafından
Çok uzun zaman geçmiş sorunuzun üzerinden merak ettim topuk kanı sonuçları geldi mi 
tarafından
Bu arkadaşın bebekleri vefat etmişti
(1,043 puan) tarafından
Ucu de mi
(6,251 puan) tarafından
Evet bebeklerini 5 dakika arayla kaybetti

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 89 göst.
28 Şubat 2024 Aile kategorisinde Papatya9519 (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
1 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asena3433 (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 534 göst.

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,861 kullanıcı

...