0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından
 Kızlar merhaba öncelikle buradaki ilk sorum nasil karşılanır bilmiyorum ama artık çok sıkıldım patlamak üzereyim birine anlatmam gerek. Durum şu 6 Ay önce doğum yaptım kayinvalidem ve görümcem  surekli kendi aldıkları giysileri bunu giydir şunu giydir şeklinde söylüyorlar ama sürekli ya zaten hepsini benim giyecek halim yok ve çocuğu da çıplak bırakacak değilim küçülen kıyafetleri bile soruyorlar artık olmuyor mu diyorlar ve sırf gönülleri olsun sussunlar diye hepsini en az 1 kere giydirmiş oluyorum ona rağmen yine diyorlar o elbise var ya almıştık onu giydir bak. Artık bunaldım sizde de var miydi böyle bir durum yoksa ben mi abartıyorum.  Bide üzüldüğüm şu benim de yeğenim oldu hiçbir zaman ablama demedim ki şunu neden kullanmadin bunu da giydir bak ama niyeyse çok fazla karışan oluyor bana. 

4 Cevaplar

0 oy
(8,934 puan) tarafından
Beraber mi oturuyorsunuz
(8,934 puan) tarafından
Elbet torunu yegeni görmek hakları buna bisey diyemem ama sürekli onu giydir bunu tak tanıştır olayının önlemini almalisin yoksa ilerde çok basın ağrır gönülleri olsun diyorsun fakat sınır diyede bisey var
(13 puan) tarafından
Ya ben karakter olarak da insanlara sinir koyamıyorum sert bir yapım yok hayır diyemiyorum önce bunu aşmam lazım herhalde bide cevap vermek istiyorum bu seferde alınıyorlar hemen
(8,934 puan) tarafından
Bunu aşmak zorundasın ama cnm hayir demeyi hayatın her anlamında öğrenmek zorundasın önce buna alıştır kendini ayrıca sınır koymazsan ve ogrenmezsen ilerde bebeğin büyüdüğündede çok sıkıntı yaşarsın
(13 puan) tarafından
Çok doğru söylüyorsunuz ama o şekilde tanıdılar malesef uyumlu kabullenen fazlasını aramayan biriyim onların gözünde simdi sınırları olan kişiyi göstermeliyim inşallah tabi
(8,934 puan) tarafından
İnşallah bunu basarirsin
-Reklam-
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Sen yüz verme canım aldılar diye üzerinde görmek isteyebilirler ama bunu düzgün dile getirmeleri gerek benimkiler alır bir kez giydiririm sonra normal devam yani
(13 puan) tarafından
Ya eminim öyle düşündüklerine ben de öyle düşünürdüm  ama sürekli dile getirmezdim saysam 180 günde 300 kere demişlerdir:)
(6,441 puan) tarafından
Yok çok fazla böylesi de bişey getirmesin ya
(13 puan) tarafından
Demi en sonunda eşime dedim Allah rızası için bir şey almasınlar cidden ben alıyorum zaten çok şükür
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Giydiriyorum hepsini sıra ile de. İyi niyetliler bence ama bişey üst üste sık sık söylenince bende daralırım konu ne olursa olsun.
(13 puan) tarafından
Genel olarak bir şeyi surekli söylüyorlar nasil davranmam gerekiyor hiçbir fikrim yok
(4,651 puan) tarafından
Duymamış gibi yap :) ya da duy cevap verme ilk başta zorlanırsın ama sonra alışırsın onlarda Aynı şekilde ilk başta garipser sonra alışırlar.
(13 puan) tarafından
Mantikli denerim bunu :)
0 oy
(4,314 puan) tarafından
Ayy dogursunlarda giydirsinler. Tamam sagolsunlar almislar ama sende annesisin senin de hevesin var bebeginj gonlunce istedigin gibi giydirmek istersin. 
(13 puan) tarafından
Ya inan giydiriyorum hepsini ona rağmen şunu giydir bak bunu da giydir artık onların da alışması lazım bu kız giydiriyor zaten demeleri lazım bu konuda susun en azindan
(4,314 puan) tarafından
Bi kac bende bunu almistim bunlari giydirmek istedim kuculeceklerdi falan de belki anlarlar

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 513 göst.
15 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Tuğçe ALATAŞ (662 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 552 göst.
0 oy
14 cevap 410 göst.
20 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mervenar (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 525 göst.
17 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,778 puan) tarafından soruldu

382,940 soru

11,462,418 cevap

35,052 kullanıcı

...