0 oy
166 göst.
Diğer kategorisinde (16 puan) tarafından
tarafından kapalı

Neler yapıyorsunuz nasil üyeler ekliyorsunuz nerelerden bakalım:) üye olmak isteyeni üye yapabilirim kendi ihtiyaçlarınızı almak için bile üye olabilirsiniz kapora yok tc yok

notu ile kapatıldı: Yasak post

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yasssaaak bu postlarrr yassaaak
(158 puan) tarafından
Senin profil resmine hayran olannnnn bennnn:Dddd
tarafından
Sagol ebrucum bende senınkını begendım :D
(158 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️
-Reklam-
0 oy
(1,824 puan) tarafından
İyiymiş kız burdan topla tek akıllı sensin :) 
(16 puan) tarafından
Abla hiç sorma ya benim bide 2 taneler biri 2.5 yaşında biri 4 aylık bide küçükte reflu var özel mama yiyor hersey çok pahalı bende biseyler yapmak çocuklarımı ihtiyaçlarını karşılamak istiyorum napayim aile desteğiyle geciniyoruz Allah sonumuzu hayır eylesin
(1,824 puan) tarafından
Amin canım ya inşallah bulursun başta çok sert çıktım kusura bakma çok var öyle ilan açan onlardan diye düşündüm
(16 puan) tarafından
Estağfurullah abla bende öyle anlattım işte insan bazen yabancı birine içini döker ya öyle bisey oldu galiba hakkını helal et herkeste haklı abla napsinlar kimse babasının hayrına yapmiyorki üye kazanmak para kazanmak için bende öyle 3 5 bisey kazanayım diye buralarda sorayım dedm tecrübeli arkadaşlar katalog yaparken neler yapıyor diye nerelere yaziyolar diye
(1,824 puan) tarafından
Post kapanmadan söyliyim bir insta hesabı açsan sadece o ürünlere özel. Eski çalışan vardı herbalife yapardı bir hesaptan hep ürünleri falan atıyordu işe yaradı mı bilmiyorum ama bir denersin
(16 puan) tarafından
Tamam abla deneyeceğim tesekkürler
0 oy
(3,398 puan) tarafından
O tür işler zor oluo canım
(16 puan) tarafından
Diğer kataloglar gibi satış zorunluluğu yokki ben öylesine yazdım ben satış bile yapmıyorum kendi ihtiyaçlarını uyguna aliom canm
0 oy
(770 puan) tarafından
Ne işi buuuuuu
(16 puan) tarafından
Katalog işi içinde hersey var canm etrafına satış da yapabilion sadece kendi ihtiyacını indirimlide alabilion yada Bi tek üye ekleyerek prim kazanıyorsun onlar sattikça

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 103 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Susambebek (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 196 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mert ali (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 43 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Ayse57575 (19 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 412 göst.