0 oy
104 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Merhaba kızlar 21 aylik oğlum var 2 aydır gündüz uykusu yok akşam 9 da yatıyor gece 12 de uyanıyor sonra tekrar sabah ezanından önce uyanıyor bir daha  da asla uyumuyor her gün 4 5 saat uyuyorum kimsem yok bana yardım edebilecek yürüyüşlere çıkarıyoruz parka indiriyoruz ama yok çocuk uyumuyor uyumuyor doktora götürdüm uyumayabilir diyor tamam da ben ölüyorum ya kimsem yok o uyumadıkca ben perişanım kuyruk gibi tüm gün peşimde ne oyun oynar ne bisey iki dakika oynasa odadan çıksam peşimden geliyor oark yatağı var koyuyorum tuvalete bile gitsem kendini atiyor çikmaya calisiyor yemek yaparken ecel terleri döküyorum tv pek izletmek normalde ama sadece yemek yaparken mecburum artık açmaya sabah ezanında başlıyor anne anne anne hiç susmuyor ben uyanana kadar sonra tüm gün anne anne peşimde ben ne yapacağım ya
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

3 Cevaplar

0 oy
(17,811 puan) tarafından
Allah kolaylık versin kardeşim zor valla
tarafından
İnşallah ya
-Reklam-
0 oy
(1,726 puan) tarafından

Erken yatiriyorsun bir de 10 da yatır bakalım

Bir de çocuğun sana düşkün olması normal biraz daha sabret büyüyünce seni bırakır 
tarafından
Yok bacım denedim 12 de de yatirsam aynı saatte kalkiyor uykuyu hiç sevmiyor hic
0 oy
(663 puan) tarafından
2 yaş sendromu geliyor hem de çocuk sanki size bir şey anlatmaya çalışıyor. Güvende hissediyor sizinle o yüzden uyur uyanık hep annesiyle olmak istiyor. Düşünün ki küçücüksünüz ve sadece anne diye biri var sizi koruyup sevebilecek. Duygusal olarak zayıf olduğu bir dönemden geçiyor miniğiniz
tarafından
Ya tabiki anlıyorum bebisimi ama inanın insan vücudunda bir yere kadar artık bildiğiniz vücudum isyanda uyku uyku diye :(
(663 puan) tarafından
Ah ya, keşke yakın olsam da bebeğinizi birkaç saat alabilsem uyusanız :( Öyle iyi anlıyorum ki uykusuzluğu
tarafından
Ah keşke varya beni bir tek anneler anlarr :(

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 98 göst.
0 oy
17 cevap 625 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Alya lina (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 464 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 339 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,972 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,477 cevap

34,884 kullanıcı

...