0 oy
623 göst.
Diğer kategorisinde (76 puan) tarafından

Kızlar aksam aksam gördugume bakın zorda oldugum için bu saateyazıyorum kusura bakmayın ama korkuyorum kım neden ugrasıyor bizimle 1 hafta önde kızımı uyuttuktan sonra evimde tuhaf sesler dıymustum korkmustum hatta esime demiştim ses var duydunmu dıye yok demişti o gunden bu güne esımle sebepsıx sorunlarımız var ayrı yatmaya basladık tartısmalar var bugün aksam ustu dolapdan tencere alırken sandalyey çıktım bu lekeyı gordum şok oldum evimi 1 sene olmadı yeni boyattım dolabımı 1 ay önce sildim o zaman yoktu bu leke bu sizce aklıma gelen seyni bilen yazabilirni

image

17 Cevaplar

+1 oy
(2,702 puan) tarafından

Eve birileri girmişse yapmışta olabilir yapmamışta ama herşeyi buna bağlanmamak lazım valla yıllardır ben eşimle anlaşma imzalamış sayılmam henüz büyü falan da kurtarmaz yani bilemedim olmadı sirkeli suyla sil evin her yerini dua oku 

(76 puan) tarafından
Evime giren cıkanlar belli amabirseyde diyemiyorum eşimin akrabaları cok tehlikeli ve eşimdeoyuzden hep uyurdu beni eve kimseyi alma dıye amayapan uzaktanda yaptı
-Reklam-
+1 oy
(1,107 puan) tarafından
Siz fazla paranormal film izlemişsinniz bence.Ben çok normal gördüm lekeyi.
(76 puan) tarafından
Valla evliligimin ilk yılını zehir ettiler hep evimde Boyle lekeelr bulurdum yatak odamda kapımda duvarda koltuk perde sonra buyu yapıldıgını ögrendik eşimin tarafından ve esimde güvenmez kendi tarafına basıma bu olay geldıgı için korkuyorum sadece çünhü esımle aynı basa sardık kotuyuz
(1,107 puan) tarafından
Ama öyle oldu diye herşeye de şüpheyle bakmayın yıpranırsınız.Hangi ruh hastası sürekli büyü tazeleyecek ? Hem para lazım hemde enerji falan.Bu  görseldeki gibi benim mutfagımda da oluyor hatta çoğu kişinin mutfagında vardır.Endişe etmeyin şüpheniz varsa da silin dua edin.
(76 puan) tarafından
1sene neler cektım ben evimde hep Boyle lekeler görurdum kızardım kendime bu lekeler nereden geliyor diye bilmıyordumki sonra esımle kavga dövüşler başladı aileler devreye girdi ozaman iki ayrı hoca buldular ikiside aynı seyı demilti eşimin akrabalarından farklı kısıler yapmış diye eşimde güvenmez akrabalarına eve alma sakınder ama işte yapan yapıyor oyuzden herşeye süphe edıyorum kendıme yazıkedıyorum
0 oy
(4,043 puan) tarafından
Dolabın neresi bu? Yağ su lekesidir büyü nereden aklına geldi
(76 puan) tarafından
Yag lekesi gedil canım yeni evlendigimdede Boyle sarı lekeler esyalarımda cıkmıstı yatak ortumde kapımda perde koltugu da sonrs sorunlar olunca hocaya gitmiştik eşimin tarafından buyu yapıldıgı denilmıstı yine yapıldı diye korkuyorum ve sphelendıgm kişide durup duruken 1hafta önce arad beni
0 oy
(2,038 puan) tarafından
Sirkeli su ile sil Felak nas oku 
(76 puan) tarafından
Suan evde tekim yarın eşim gelsı. Oyle yapıcam xcanım korkuyorum dokunmaya
(2,038 puan) tarafından
Peşinden korkuyorsun rabbim izin vermedikten sonra birşey olmaz yapan korksun ahirette çok büyük cezası var
0 oy
(340 puan) tarafından
Yani canım orayı sirkeli suyla sil eşinle kendine de oku ama bence büyü değil öyle şeylerle uğraşmak için etrafınızdaki kişiler gerçekten kalbi kararmış kimseler olmalı oku bol bol bence Nas Felak Ayetel Kürsi oku eşinle muhabbetin artsın  düzelir umarım 
(76 puan) tarafından
Malesef eşimin akrabaları bu konuda cok ıyı akıllar hep buyude evliligimin 1 senesi Boyle evimde leke bulmakla ve kavga dövüşle gecti sonra aileler dahıl oldu hoca bulundu buyu yapıldıugnı ögrenmiştik duzeldılk derken yine Boyle leke gördum
0 oy
(856 puan) tarafından
Bızım mutfaktada bu leke lerden oluyo  yağ lekesı bıxım eve kımse gırmıyor alakası yok büyüyle
(76 puan) tarafından
Yeni evliykende Boyle lekeler yatak odamda kapıda duvarda koltukta görmuştüm sorunlar olunca hocaya gitmiştik ayrılmamız için yapılan bir buyu vardı suan korkuyorum ya tekraradan yapıldıysa diye eşimin tarafı bu konularda tehlikekş maalesef
0 oy
(48,508 puan) tarafından
rutubete benziyo evde bakara süresi ac icine sinmiyorsa sirkeli suyla sil
(76 puan) tarafından
Yarın ilk işim sirkeli suyla sılıcem zamanındada evimin bazı yerlerinde Boyle lekeler görmustum sonra buyu yapıldıgunı öğrenmiştik ondan korkuyorum yine eşimin akrabalarına bu konuda güvenmıyoru.
(48,508 puan) tarafından
girdiler mi evine yakin zamanda
0 oy
(790 puan) tarafından
Genelde büyüler  daha farklı yerelere elle kolay kolay ulaşılamayacak ve dikkat çekmeyecek yerlere yapılır hınzır yağı ağır kokar yapış yapış olur  genelde büyü için hınzır yağı kullanılır   ama şuan büyü yapmak için çok çeşitli yollar var mesela sosyal medyada paylaştığımız fotoğraflar bile kullanılabilir   çevrende endişe duyduğun kimse varmı? Benim babamlar büyücüye çok giderdr biraz ondan bilgi sahibiyim çok çeşitli büyüler var babam kendi aile fertlerine bile yaptırtan bir insan o yüzden bilgim var biraz başıma ne gelebilir diye bildiğim kadarıyla büyüyse önce  idrarla temizleyip sonra sirkeyle silmen lazım tabi iyice temizlensin diye çamaşır suyu vs. Kullanmak isteyebilirsin sonra evdede bakara aç sakinleştirici olsun diyede sekine oku günde 19 tane evlerin girişlerine ayetel kürsü nas felak oku 11 er tane   ha büyüden şüphe ediyorsan daha farklı yerdede  eşya ara 
(790 puan) tarafından
Bundan 7 sene önce birgün babamı aradım açmadı telefonumun faturasını ödememiş okula gelip ben kızımın  herşeyini karşılamak istiyorum demiş hocada ona telefonla hat aldırtmış  hattımın faturasını ödememiş bende eşinin numarasını aradım karısı sinirle  açtı telefonu dedim babam nerde oda allahın cezası altınlarımı alıp amcanı karısından ayırmak için büyücüye gitti dedi dedim ne diyorsun sen insan kardeşine böyle birşey yaparmı dedi babannen demiş dedi  neden dedim amcanın karısı evi terk etmiş geri gelmesin amcan o kadınla ilişkiyi kessin diye dedi dedim ortads 2 çocuk var barıştırmak varken neden dedim babana sor gitme dedim dedi ama dinlemedi dedi dedim allaha şirk  koşmak bu büyük günah dedim babannen amcana 15 yaşında kız aldı dedi imam nikahı kıydılae kızın ailesine para vermişler satın almışlar yani bir nevi dedi  dedim bu aile manyakmı ben artık sorgulamayı bıraktım babanın sanki ilk kezmi büyü vakasıyls karşılaşıyoruz dedi babannen ne derse adama kanun dedi   dedim allah ıslah etsin dedim 2015 te 10 tane bilezik vermiş 15 lik kızla kalpleri birleşsin önceki karısıyla bağı kopsun diye yaptırtmış babannem ama  tutmamış  6 ay kızla yatıp kalktı amcam bu arada amcamda 40 yaş üstü 6 ay sonra kızı anasının babasının evine yollamış cebine para koyup imam nikahınıda boşayıp eski karısına dönmüş babannem baya sinirlenmiş  nasıl geri alır diye babamın ailesinde sorun var yani annemlerde muska çok bulmuştu bahçede  makas kilitler felan bizim eve ait olmayan eşyalar buldular sürekli sonra babam beni kaçırınca avukat demiş omu tehdit et  nafaka ödemediğğ ay başına hapise attırırım rahat bırak beni de dedi babamda hapis mevxusunu duyunca maraşa kaçtı 2002 senesinde 2014 e kadarda bir daha karşıma çıkmadı aramadı sormadı  ha bir dönem telefon sapıklıpı yaptı ama halen annemden için ben anneni unutamadım diyor ona aşığım diyor hemde 20 yıllık karısının yanında en çok o 4 çocuğa ve karısına üzülüyprum
(563 puan) tarafından
İdrar ile mi ya arkadaşlar siz iyimisiniz böyle şeylere nasıl inanıyorsunuz ya tamam büyü var ama yapmak o kadar kolay değil onu geçtim idrar ne ya hasta edersiniz kendinizi saçmalamayın
(563 puan) tarafından
Kız elifmelek sen ne anlattın ben ne okudum ya nasıl iğrenç bir aile o 15 yaşındaki kızın ailesine yazıklar olsun hangi büyü ne büyüsü ya kızını insan veremez ya çocuk o ya 40 yaşında adama birde Allah blalaerini versin. Büyü peygamberimize de yapılmış Aleyhisselam nas felak okumuş Allah'ın izniyle gitmiş büyü yok idrar için sürün saçmalamayın yani
(790 puan) tarafından
Canım büyü yapmak artık eskisi kadar zor değilki şuan instagramda bile bir sürü büyücü karşına çıkıyor 1 2. Si idrar asidik yapıdadır ama pistir  pisliği pislikle temizlicen denir ki sonrasında sirke üstünede yağ yada çamaşır suyuyla ovala  iyice birşey kalmasın dedim geçen benim komşumun kızına yaptılar  çevrede kimin ne olacağını bilrmrzsin benim 19 yaşındaki arkadaşımın kardeşini delirtti lisedeki onu seven oğlan kız reddetti diye  hemde kızın okuldaki kullandığı basmalı  kaleme büyü yapmış hemde oğlanın kendisi imamhatipte yapmış  kız ünivrrsite hayalleri varken evde tek başına bile kalamıyor şuan ananesi kızın başında kalıyor başka bir arkadaşımada isteyen birisi kız üniversite okuyor diye reddedince kızın yattığı yatağa çarşafa domuz yağı sürmüş annesi farketti  insanlar şeref yoksunu
(790 puan) tarafından
Valla canım babamların büyü muska muhabbetlerini arada sırada duyardım ki bir iki defa annem boşandıktan sonra ananemin evindede bulduk ama kendi kardeşine yaptırdığını duymak bu olayların olması banada süpriz oldu benim annem  hasta şuanda sırf beni o adamın eline düşmiyim diye evlenmemi istedi adamda her yol var annemde akraba babamla ama annemlerde büyü yok  annemlerin allah korkusu var  ben babamın evine gittim 2 defa birisi depremden kaynaklı su içmeye bile istemeyince sen büyü yaparız diyemi korkuyorsun diyor babam sana yapmam diyor dedim sen kendi öz kardeşine yaptırdın büyüyü bana hayli hayli yaparsın  iyi öyle olsu  diyor babam hiç reddetmedi ve kendisinin hayırlı bir işe vesile olduğunu düşünüyor dedim allah senin cezanı verecek ben karın ve çocuklwrına üzüliyorum dedim  ha neden babanın evine gidiyorsun diceksin çünkü 4 tane çocuğu birde masum karısı var onları ziyarete gittim ama babamlar ailecek biyüyüdü şeydi çok uğraşır
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Şüphen varsa hocaya git oku  sirekli su ile sil olmaz diye birşey yok fakat hemen ona yorma .önce güzel düşün inanma sil yağ lekesi de ha baktın ciddi etkisini görüyorsun ona göre çaresine bak

0 oy
(1,839 puan) tarafından
Domuz yağı bu büyüsü bu
0 oy
(3,546 puan) tarafından
Kız Allah aşkına bir kovaya su koy dolabını sil büyü falan değil boşuna kendini korkutup gününü zehir etme 
(76 puan) tarafından
İnsalalh öyle degıldır diıyorum ama zamanında da basıma geldi Boyle birsey ve oyuzden korkuyorum artık
0 oy
(222 puan) tarafından
Temizle iyice sirkeli suyla bide çamaşır suyu sür çıkar ikisini birden evini her yerinde sirke  dök ama Eşinin tarafından kim kaynanan mi görümce mi 
0 oy
(792 puan) tarafından
Yag lekesi gibi canim benim evrede oluyor, sirkeli suyla sil bildiğin duaları oku hicbirsey olmaz Allah in izniyle. Hangimiz eşiyle tartışmiyot ki ... 
0 oy
(669 puan) tarafından
Yağ lekesi ona benzetim 
0 oy
(295 puan) tarafından
Her leke gördüğünde buyu mu yapılmış oluyor :)
0 oy
(268 puan) tarafından
Yorumları okudum. Yorumlara yazdığınız cevapları da. Eğer eşiniz tarafı boylr seylerle ilgilenir ve yapacaklarına ihtimal veriyorsanız yaparlar. En yakın örneğin bizim köylü bir kadın var o kadar gelini ve oğlu ayrılsin diye uğraştılar ki oğlunun eli ayağı birbine girdi. Yüzü eğildi falan. Evinden domuz yaği sürmüş koltuklara duvarlara. Yani ben beklerim. İnanıyorum da böyle şeylere. 

Ben ne olur ne olmaz diye eşimin tarafı benim tarafımdan uzak olan akrabalar gelince evi baştan aşağı sirkeli suyla silerim kapı, kapı eşikleri vs. Sizde öyle yapın. Bı de eşiniz diyormuş eve alma diye. Bence bir bildiği vardır. Eşiniz gelsin eve. O çocuklara baksın sende evi bı sirkeli suyla sil suya Felak nas oku. Eğer yapamam diyorsan önce bu lekeli odadan başka gün gün odaları hep temizle. Tüm odaları bitirdikten sonra tekrar bı Vileda sirkeli su yap bir günde tüm evi sil süpür. Otur bı güzel kuran oku bilmiyorsan aç YouTube dan dinle. Biraz sesi de yükselt. Sende okumayı biliyorsan sesli oku. Evi dolan bı. Her gece yatmadan Ayetel Kürsi vs oku. evi dolan üfle öyle yat 
0 oy
(563 puan) tarafından
Burdan büyü oldupunu nasıl çıkardın canım birde her önüne gelen büyü yapamaz iyi bir bilgelik gerek bunun için

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 463 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
4 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 97 göst.
0 oy
9 cevap 339 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,784 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,587 cevap

34,777 kullanıcı

...