0 oy
283 göst.
Diğer kategorisinde (2,701 puan) tarafından

,1 aydır öksürüyor lar dı griplerdi doktora götürdüm ortalık salgını diyip gönderdi ilaç felan da vermedi kızım fenalaştı yine aynısını dediler hiçbir müdahale etmediler yatırılması gereken çocuğu eve gönderdiler 39 40 derece ateşler gördüm ve yine gittim eve gönderdi düzelmeye başlıyor diye özele geldik kötü leşince zatürre, bronşit domuz gribi hepsi benim çocuklarımda varmış ben o doktorları Allaha havale ediyorum bazı hastalar boşuna delirmiyor dedim içimden,,,, sizde çok dikkat edin etrafta domuz gribi çok yaygın salgındır diyip ihmal etmeyin bizede dua edin inşallah erken iğleşir ler :'(

10 Cevaplar

0 oy
(2,769 puan) tarafından
Rabbim şafi ismi ile şifa versin inşaallah canm
(2,701 puan) tarafından
Allah razi olsun
-Reklam-
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Bronsitten sonra gelir zaten zature . Nasıl farketmemis . Başlarindan atmak için üstün körü bakıyorlar. Çok geçmiş olsun yatişta mı simdi
(2,701 puan) tarafından
Evet işte 2. Günüm perişan oldu yavrum nöbet geçirdi enfeksiyon u olan çocuga antibiyotik verip gönderdiler bide bana demediler enfeksiyonu yüksek 2. Gün gittim sonra dediler
(7,121 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun çok çok
0 oy
(1,941 puan) tarafından
Hastaneye almadilarmi kuzum çok geçmiş olsun inşallah biran önce iyileşirler nasıl bir zikkimsa geçip tekrr başlıyor kizim hastanede yattı domuz gribi korona virüs grip varyant seklde birleşmiş ortalıkta bol oksijen alsnlar temiz hava imkann varsa bulablrsen evnde varsa nebulazator cihazı tek o iyi geldi antibiyotik serumlarla
(2,701 puan) tarafından
Alıyorlar dı hastaneye okadar çok hasta vardı ki hepsine aynı teşhisi koyup yallah ne haliniz varsa görün
(1,941 puan) tarafından
Aşırı kötü bir hastalık kızımdan oğluma ondan bana geçti öksürük öldürüyor ateş özellikle Allahım acil şifa versin valla yavrularımıza biz neyse de onlar acı cekmesin inşallah
(1,941 puan) tarafından
Hastanede olması evden daha sağlıklı su yönden ateslense müdahale hızlı sürekli antibiyotik çok geçmeden ayağa dikiyor yoksa cocukalr toparliyamiyor ya havalar böyle gittiği için herlde hastalık geçmiyor derler ya kar yağsa mikroplar ölür
(2,701 puan) tarafından
Aynen oyle valla gecen sene yollar kapılı ydı şimdi yerde 1 tane kar yok
(1,941 puan) tarafından
Aynen valla onunla geçmiş olsun canım benim Allah şifa versin yavrularımıza
0 oy
tarafından
Rabbim şifalar versin canım inşallah 
(2,701 puan) tarafından
Allah razi olsun
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin ilknur. Senin başından hastalık kaza hiç eksilmiyor nacizane evden sadaka çıkar canm
(2,701 puan) tarafından
1 günüm güzel geçse 10 günüm zehir gibi inşallah canım çıkaracağım
0 oy
(909 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım. Bizde hastaydık 39 çıktı ateş. Soğuk alınganlığı olmuş dedi doktor devlet götürmedim çünkü çoğu asistan. Özel kendi doktor götürdüm
0 oy
(4,973 puan) tarafından
Offff çok geçmiş olsun canım vala çok zor bilirim bizde o salgına yakalandık ortada bı  biseyler yine dönüyor vala bütün şehir kırılıyor 
0 oy
(354 puan) tarafından
Kendimde de oldum 12 gün hala iglesemedik oğlumda yanıyor Allah'ım yardım et hepimize 
0 oy
(649 puan) tarafından
Ankara gibi bir yerde hem yenimahalle hem sehir hastanesi yatis verdi oğluma gecen hafta. Ama bos yatak bulmadik. Acilde gözlem odasina yatış yapip serviste yer acilir açılmaz alcaz dediler. Sorun şu ki 1 saat sonra da 5 gün sonra da yatak bosalabilir. Sinirlerim tepeme geldi. Aksam 6 dans sabah 4 e kadar ilqc verdiler. Sonra kendim isteyerek çıkarttım hastaneden domuz gribi icin ilac yazılı. Zatürre içinde ayri antibiyotik verildi. Eve makine aldım. Ventolin corteir verdim. Hastane düzenini evime kurdum. Elhamdülillah 3 güne toparladı evladım. Birde akgunluk sakizi diye birşey var. Onu yakıp kullandim. Yagi ile beraber. Görseniz oğlum nefes alamıyordu.kurbanlik koç gibi sürekli karni çekiliyordu. Yani iki büyük hastanenin yatış verip yatak olmamasi beli çileden çıkartmıştı
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin inş

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 412 göst.
10 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
0 oy
0 cevap 16 göst.
20 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 71 göst.
23 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,371 puan) tarafından soruldu

380,131 soru

11,379,738 cevap

34,868 kullanıcı

...