+1 oy
770 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından

Kizlar ben doğum hikayemi anlatmıştım eski sorularda var çok zor ve çok kötü bir doğum  tranvasi yarattı bana o hastane ve 1 yıl oldu kizmin doğum gününde doktora yazdım ağlayarak bana bu günü hatırlattığı için    o zmn soyleyemediklerim için o kdr pismanimki  

image

14 Cevaplar

+1 oy
(3,608 puan) tarafından
Yaşadıkların ağırdır zordur doğrudur ama artık uzun zaman geçmiş üstünden sıcağı sıcağına söyleseydin daha etkili olurdu diye düşünüyorum çocuğun yasiyormu peki sağlıklı mı su an
(301 puan) tarafından
Çok şükür Allah'ıma sağlıklı evet saçma belki 1 sene sonra yazmak ama ben o kdr çok zaman yazmayı düşündüm ki yazdım yazdım sildim doğumum vermiş olduğu  yorgunlukla diyemediklerim o kdr içimde büyüdü ve bana ağır gelmeye başladı doğum gününde o günü tekrar ağlayarak yaşadim sanki o yüzden içindekileri yazmak istedim
(3,608 puan) tarafından
Önemli olan cocgunun sağlıklı olması canım nasıl doğum hikayeleri var bir bilsen bin beterleri var en azından evladın yanında unutmaya ve affetmeye çalış yoksa içindeki büyür büyür seni hasta eder
(301 puan) tarafından
Tabikide daha iyiyim artık eskisi kdr aklıma gelmiyor unuturum belki ama affetmek şeytan görsün yüzünü yazdım rahatladım bu olayda burda kapanır gider :)
-Reklam-
+1 oy
(2,769 puan) tarafından
Bu kadar kindar olmayin zamaninda soyleyseydin ben vajinusmus hastasyim 40 tane doktor o halti yiyorsunda dogummu yapamiyorsun dedi bazilarinin numarasi var ne yazim yani zamaninda cevabiini verseydin
(301 puan) tarafından
Çok güzel diyowunz evt haklisinz ama yaşamadan yargılamayı derim doğumun vermiş olduğu yorgunlukla ben ağrıdan kıvranıyordum  çocuğumun yüzünü görmeden doktor yüzünden kuveze gitti tartışacak vaziyette değildim bile  çok zaman istedim o doktara yazmayı ama doğum gününe nasipmis kizimin
0 oy
(829 puan) tarafından
Keşke o zaman soyleseydiniz bu kadar üzülmez Diniz belki 
(301 puan) tarafından
Doğumun vermiş olduğu yorgunlukla ben hiç konuşmadım diyebilirim eşim bağırdı çağırdı  haksız olmalarına ramen sikayet etmek istediler çok zmn istedim yazmayı kızımın doğum gününde yazdım
(829 puan) tarafından
Rabbim bir daha yaşatmasın aynı durumu
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Yaa canım benim. Içim acıdı. Allah herkesi merhametlilerle karşılaştırsn. 
(301 puan) tarafından
Amin yaşamayan anlamaz
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Sen çocuğunumu kaybettin canım neden oldu peki basın saolsun
(2,369 puan) tarafından
Ha çok şükur ama aradan baya geçmiş yazmana gerek varmiydi bilemedim kuzum
(6,441 puan) tarafından
Evet insan öyle algılıyor sanki onların ihmali yüzünden vefat etmiş de sende yazmışsın gibi
(2,369 puan) tarafından
Kız çocuğu oldu sandım için bir garip oldu
(301 puan) tarafından
Yok yok şükür evet öyle düşünebilirsiniz doğum gününde yaşadıklarımi çok derinden ağlayarak hatırlattigi için  içimde tutamadım sadece çok zmn yapmak istediğimi o gün bir duygusallıkla yazdım geldi geçti ztn
(301 puan) tarafından
Önce Allah tabikide  kızımın yaşayacak görecek günü varmiş ama ben  de çocuğumun yaşamasida mucize gibi  o anları bı canli gorseydinz o kdr hak verirdinzki
0 oy
tarafından
Kimmiş bu doktor Ankara'da merak ettim.

Ağır bir doğum geçirmişsin canım, çok geçmiş olsun, cevap da yazamamış zaten sanırım. Bir yardım al canım, yoksa ömür boyu çocuğunun doğum gününde hatırlar hatırlar kinlenirsin..
(301 puan) tarafından
Ankara'da değil ben ankarayadaydim doktor Aksaray'da çok önceden mesajlaşmamiza ramnen doğumuna yetişmedi üstelik 5 dk mesafedeyim hemn gelirim demesina ramen eski. Sorularda var doğum hikayem malesef kızımın yüzüne her baktığımda aklıma geliyor ve ağlamak istiyorum evet yazmadi cevap
tarafından
Sen bir yardım al canım hayatı kendine zehir etme, 1 sene uzun bir süre, etkisinden kurtulman gerekirdi artık. Psikolog desteği almalısın bence
(301 puan) tarafından
Şükür öyle çok takıntılı biri değilim  doğum hamile bebek görünce aklıma direk yaşadıklarım geliyor  başlarda ki gibi etkisinde değilim kızımın doğum gününde sadece birz kötü oldum ve yazdım bır dahada şeytan görsün yüzünü boylece kapanır bu olay
tarafından
Anladım canım, inşallah bundan sonra hep çok iyi doktorlarla ve insanlarla karsilasirsin. İçini dökmen de iyi olmuş..
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Bende çok zor bir doğum hikayesi geçirdim canım kızım ölü doğdu zorla geri getirdiler kızımı beyin kanaması geçirdi doğduğundan beri fizik tedavi ve beyine gidiyorum beyninde kist var doğduğundan beri hayla daha gitmemiş şuan 2 yaşında kızın benim kalbim durmus baya zor bir doğum ve travmam var senin bebeğin nasıl şuan 
(301 puan) tarafından
Çok şükür 5 gün kuvezde kaldı oda doktor  yüzünden uzun hikaye şuan sağlıklı iyi Allah'ıma şükür olsunki çok geçmiş olsun sizede Allah iyi insanlarla karsilastirsin
(7,376 puan) tarafından
Bizimde doktor hatası saolsin canım biz kanitlayamadik 9 tane ebe girdi doğuma adlarını aklımda tutamadım şikayette bulanamadim bide üst üste geldi aksilikler şikayet edemedik bizimde yoğun bakımda yattı 15 gün çok fazla nefessiz kaldığı için beyin kanaması geçirdi hasar kalacak dediler yürüyemez emekleyemez ben doğduğundan beri evde fizik tedavi uyguluyorum çok şükür hepsini yapıyor hatta erken bile yaptı ama beynindeki kist yüzünden devam ediyoruz hastaneye gitmeye
(7,376 puan) tarafından
Gunani saolsin canım amin inşallah
(301 puan) tarafından
Benim  çocuk suyum patladiktan 3 saat sonra doğuma alındım ve çocuğumun başlarda hiç bir şeyi yokken sonra doğru artık susuzluktan kalbi yavaşlıyor dediler doğduğunda mosmordu çocuk nefesssiz kalmış resmen alıp götürdüler solunum skntisi var diye
(7,376 puan) tarafından
Benimde suyum geldi 2 saat bekledim
0 oy
(2,475 puan) tarafından

Ben doktor ihmali yüzünden 1 sene önce bebeğimi doğumdan sonra  kaybettim kendi özel doktorumdu takip yapan 

Her kapısından geçtiğim zaman içimden geçenleri bir Allah bir de ben bilirim Ben mesaj atmadım atmazdım da rabbime havale ettim en iyisini o bilir zaten vicdanı yokki neyin msjini aticam 

1 sene aradan sonra o doktorun da çok takacağıni zannetmiyorum onlar bizim gibi düşünmüyor onlarda empati duygusu olsa zaten bu hallere gelmez insan. istersen 4 5 sayfa yaz emin ol umrunda değil sadece sen üzülürsün 
(13,821 puan) tarafından
Şükür canim iyiuim siz nasılsınız ☺️☺️
(2,475 puan) tarafından
Biz de iyiyiz canım ❤️☺️köpeğimiz var boncuk onu disarda gezdiriyoruz gorumcemle :D
(13,821 puan) tarafından
Allah iyilik versin canım yaa ne güzel☺️
(2,475 puan) tarafından
Sokaktaydi sahiplendik ☺️
(13,821 puan) tarafından
Yaaa☺️☺️maşallah☺️♥️
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bende kötü geçirdim ama doktora yazmak doğru gelmedi bana 1 yıl sonra hele hiç sonuçta hastanede hiç kalmadın mı çıkarken herşeyi söyleyip çıkabilirdin birde mesajlarına baktım da diğerleride iğne alayım falan böyle sıkmış olabilir misin doğumda da bunu sana yansıtmış olabilir mi baya tedirgin bir hamileliğin olmuş sanki 
(301 puan) tarafından
Sancimin çoğaldığını saat 9 da yazdım ve 10 gibi yatisim yapıldı gece saat 2 bucuga kdr ebesiyle mesajlasti konuştu hastaneye geldiğimden 8 cm acikligimdan herşeyden haberi vardı  5 dk lik mesafedeyim diye onemsemeye almadı ya  düşünsenize doğum haneyi bile hazirlamamislar kaç saattir çocuğum ameliyat hane bezine sarıldı  neyse çocuk  doğdu doktor geldi yetişemediği için eşim bagirdi isyan etti   küfür hakaret asla yok doktor direk tutanak tutulsun diye bagrindi ebeside onu destekledi hafta sonuydu birşey yapılmadı pazartesiye bahsekime çıktık kamera kayıtları vs incelendi bizi dinledi gerekeni yapicagini şikayetci olmayın vs tarzinda konuşma yaptı hastanenin adının  çıkmaması için cocugumz kuvezdeydi o sürede belki ilgilenmezler çıkartırlar vs diye o anki akılla etmedik ama o kdr o kdr pismanimki kendimi o kdr yiyip bitiriyorum ki nasi şikayetçi olmamisim ölüme sürüklediler bizi ve ben nasi susmusum
(6,441 puan) tarafından
Özelmiydi para falan ödemeseydin ve keşke şikayetçi olsaydınız
(301 puan) tarafından
Keşke olsaydık belimizi kıran çocuğun kuvezde olmasıydı evet özeldi başhekim ödemeyi almayacakti eşim sadakam olsun dedi
(6,441 puan) tarafından
Ne sadakası ya daha da onlar ödeseydi size
(301 puan) tarafından
Şöyle diyim 3100 anlaştık 31 Aralık gecesi yatiş yapıldı 1 i doğum oldu diye yıl başı fiyatı uygulamak istediler 4100 eşim onu dil getirdi yatış sonuçta 31 i diye 1000 lirayı aldı eşim geri  diğerinide istemedi şuan ki aklım olsa nelerini almazdimki
0 oy
(565 puan) tarafından
Kiz sen ayni ben gibisin benimde çocuklarımın arasinda 1 yas var oglumda 11 martta doğdu kizimda martta doğdu benim dofum kolaydı ama artık asla gebelik düşünmüyorum çok yıprandım onkara bakarken 
(301 puan) tarafından
Evet ben erken doğum yaptım tam 12 ay var aralarında bende düşünmüyorum yipranmak ayrı çok çok korkuyorum artık doğumdan
0 oy
(679 puan) tarafından
Ah canım kıyamam benimde 1 yıl olacak unutamıyorum hakkimida kesinlikle helal etmiyorum ahirette alicam hakkımı sende alırsın merak etme 
(301 puan) tarafından
İnşallah unutulmuyor maselef
0 oy
(774 puan) tarafından
Rabbim merhametli insanlarla karşılaştırsın gerçekten.. benimde çok zor bi doğumum oldu kontrole gelen ebelerden hiç memnun değildim ama özel olduğu için bana pek tepki vermeiyolardı yüzleri asıktı sadece hiçte umrumda değildi ama o kadar iyi bi doktorun vardı ki Allah 1 deil bin kere razı olsun o sancı çektiğin anda ve doğum sonrası bi sıkıntım olduğunda msj atıyordum saolsun yanıma geliyordu hemen 31 aralıktı doğum uaptığım gün kadın tatilinde bile çıktı geldi sürekli beni kontrol etmeye ve şuan derim yine hamile kalsam o doktoruma giderim hayta bi ara ziyarete bile gitmeyi düşünüyorum Rabbim her zaman böyle anlayışlı iyi insanlarla karşılaştırsın hepimizi bazıları çok gaddar gerçekten anlıyorum seni canım haklısın ama boşver daha da uğraşma çocupu sağ salim kıcağına almışsın ya ona bak 
(301 puan) tarafından
Bu olay burda kapanır ztn canım bende öyle oğlumda gerçekten rüya gibi bir doğum yaşadım ama kızımda ölümle burun buruna getirdiler ikimizide tepkileri yasattiklari çabası ve özel hastaneydi
(774 puan) tarafından
Doğrudur canım benim bazılarının vicdanları ölmüş gerçekten
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Şükürler olsun evladın sağlıklı düsünüp daha fazla üzme kendini 
(301 puan) tarafından
Çok şükür bu da burda kapanır ztn
0 oy
tarafından
Okadar kötü bir durum ki aynısı olmasads bende yaşadım böbrek ağrım vardı günlerce süründum sonra stent takıldı kızım karnmdaydi sonra yine çektim ağrılar enfeksiyon üroloji doktoru hep su iç geçer dedi doğum yaptım yine ağrıları çektim stenti çıkardım daha kötü böbrek ağrısı çektim hep aynı doktora gittim hani kendi doktorumdu kızım 3 aylıktı komşuya bırakıp sürekli hastaneye gittim serum iğneler haplar verdi adam ama değiştim doktoru komple ne gerekiyorsa bakın dedim sonuç mesanede taş varmış ve o doktor nerdeyse bir sene süründürdu beni sadece bir mesane ultrasonuna baksa ben o taş buyumeden düşürürdum okadar ağladım ki doktorun odasında hocam bu doktor niye böyle bir şey yaptı niye bu kadar ihmal etti diye adam beni sakinleştiriyor ama ben çok çektim gerçekten çocuğumu kaybetme korkusu vardı böbreğim alinabilirdu ve kızım 7 aylıkken ben tekrar ameliyat masasına yattık taşı çıkardı devlete gittim bu sefer özelden bin kat iyiydi tek kişilik oda verdi ve ameliyattsn çıktım direk annemi aradım kızımı getir diye gece kızın yanımda kaldı beşikte salladı annem o gece okadar zordu ki sonda takılı çocuğu emziremiyorum bir şey yapamıyorum ve inanki senin gibi böyle yazmak ya da odasına gidip hesap sormak isterdim ama Allah'a havale ettim ben çok şükür geçti her şey ama gerçekten unutamıyorum ilk gebeliğim bir de hep aynı korkuyu yaşayacam diyorum Allah sabır versin canım ne kadar düşünme desem de düşüneceksin bende unutamıyorum 
(301 puan) tarafından
Geçmiş olsun sizede çok zor bu tür şeyler yaşamayan anlamaz bende yazmazdim ama tutamadım daha fazla içimde artık  çok tuttum çünkü  en çokta o hastaneyi ona dar etmedigime sustuguma  kendime kızıyorum yani 2. dogumumdu benim oğlumda yemin ederim prensesle  gibi doğum.oldu doktor hemşirelerin ilgisi neşesi o kdr guzeldiki kızımdan sonra birdaha doğuma asla cesaretim yok  üstelik kızım 35 haftalikti 5 dklik.mesafedeyim.diye saat 10 dan gece 2 ye kdr gelmedi zoruma giden de bu   doğum hane bile hazır değildi 10 cm aciklik var çocuğun kafası görünüyor diyo beni cataldan kaldırıp sancı odasında götürdü doktor gelmediği için neler neler
tarafından
Allah görüyor canım sen Allah'a havale et ozaman insan dusunemiyor iyileşip evine gitmek istiyor bende öyle yaptım dedim tovbe zaten bu bana büyük bir ders oldu bir daha hamile kalırsam ilk isim iyi bir üroloji doktoruna gitmek hatta her hafta birine gidip görünecem farklı farklı şeyler söylerlerse diye dikkat edecem sende artık düşünme içini dökmüşsün oh olmuş bence o doktor da ilk defa böyle bir mesaj görmüştür sahi cevap verdi mi
(301 puan) tarafından
Yok hayır cevap vermedi ben ztn daha uğraşmam  kızım kuvezdeydi o yüzden birz sessiz kaldım bide çok çok zor ve yorucu bir dogumdu doğumdan sonra ztn odaya titreye titreyr zor girdim ağrim çoktu ve çok yorgundum

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 1,079 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 278 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Umran. (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 189 göst.
28 Şubat 2023 Aile kategorisinde Mihrenur77 (23 puan) tarafından soruldu

380,051 soru

11,376,919 cevap