0 oy
73 göst.
Diğer kategorisinde (597 puan) tarafından
Kahvaltıda sadece ekmek simit gibi şeyler kemiriyor.gün içinde sadece mercimek yoğurt gibi şeyler içiyor.ne yapmalıyım anneler

4 Cevaplar

0 oy
(2,975 puan) tarafından
Sürekli devam etmelisin pütürlü taneli vermeye yoksa ilerde daha da zorluk cekersin 
(597 puan) tarafından
Kaşıkla mı vermeliyim yoksa önüne bir şeyler koyayim yemesini mi beklemeliyim
(2,975 puan) tarafından
Kaşıkla kendinden ver eline de ver alışsın heveslensin kendisi yemye mesela küçük küçük patates haşlama yap minik minik ben içine zeytin yağı da koyuyordim eline küçük plastik çatal ver sende yardımcı ol makarna falan önüne koy öyle öyle alışır
(597 puan) tarafından
Yarın yapicam
-Reklam-
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Benim oğlum da öyle yaşını dolduracak bir haftaya bende hala süzgeçten geçirip veriyorum ama bir defa pırasayi suzmeden verdim ama çok pişirmiştim öyle yedi bence denemelisin benim oğlum yiyosa emin ol senin bebede yer ama çok pişir yani ağzında erisin yemeği öyle öyle alışır inşallah 
(597 puan) tarafından
Deniycem mutlaka
(1,499 puan) tarafından
İyice pişir ki minicik bile dirilik kalsa onları oyalıyor öyle yemiyolar şapşikler inşallah yer canım
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Sürekli katı ve taneli yiyeceklerden de ver alışsın havuç ver eline mesela çorbanın içinde herşey olsun blender çekme alışır
0 oy
(13,851 puan) tarafından
Ben ilk oğluma nasıl verdiysem ikincime de verdim hep pturlu verdim hala öyle veriyorum bir yaşına girecek ama cignemiyor ben de anlamadım 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 77 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 116 göst.
10 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Elanur__ (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.
18 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Hmzylm1525 (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 125 göst.