0 oy
253 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından

image

Kızlar son 1.5 aydır öyle şeyler yaşadım ki, aldatıldığımi öğrendiğim günden beri kendimi sorguluyorum, fazla mi iyi niyetliyim diye? Hatalar her evlilikte olur ama karşılığı asla bu olmamalıydı yine de günlerce kendimi sorguladım durdum ama yok ben tabiri yerindeyse ona çocuğum gibi baktım, ben hayatım da kimseyi sevmedim onu sevdiğim kadar evet hatalıyım haddinden fazla değer verdim, kendimden eksilttim onu tamamladim en büyük hatayı ben kendime yapmışım farkında değildim..  Ve yapılan herseyin karşılığını bana ihanetle ödedi..  Akıl vermek değil niyetim sadece dostça bir tavsiye çocuklarınız dışın da kimseyi kendinizden çok sevmeyin!! Ben bunun bedelini çok ağır ödedim.. 

5 Cevaplar

0 oy
(5,132 puan) tarafından
Çok doğru ne yazıkki öyle adamlar da var. Rabbim uzaklaştırsın iyi insanlarla karılaştırsın... 
(28 puan) tarafından
Amiinn !!
-Reklam-
0 oy
(2,769 puan) tarafından

Sen aldatilmadin o kişi kendini aldatti. O kendine ihanet etti kendine olan saygısını yitirdi senden hiçbirşey eksilmedi güçlü ol. <3

(28 puan) tarafından
Çok şükür çok daha iyiyim sadece yapılanı hazmedemiyorum bir de yeni hayatıma adapte olamadım, evimi, kendi düzenimi özlüyorum.. Gelinligimle çıktığım eve bebeğimle geri döndüm çok zor bir durum bunu aşamıyorum bir de babasının kucagin da bir çocuk gördüğüm de bebeğim geliyor aklıma yutkunamıyorum..  Onun ne halt yediği umrumda da degil cehenneme kadar yolu var!
(2,769 puan) tarafından
Rabbim maddi manevi yardımcın olsun insaAllah kardeşim. Allah büyüktür sen hem anne hem baba olabilirsn bebeğine iyi seyler düşün
(28 puan) tarafından
Amin..  Allah razı olsun canim❤
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Hatayı neden kendinde arıyorsunki emin ol aldatan hataya yanlışa bakmıyor. Kusuru olan kendisi. Onun seni aldatması senin eksikliğin değil onun eksikliği ve haklısın fazla değer insanı değersiz eder. Üzülmeye değmez bence 
(28 puan) tarafından
O benim artık umrumda degil.. Benim üzüldüğüm şeyler çok başka..  Bir arkadaşının yorumun altına yazdım..  Babasının kucagin da bir çocuk gördüğüm de çok üzülüyorum mesela, su an annemlerdeyim evimi özledim, yapılan şeyi bir türlü hazmedemiyorum.. vs. Vs..
(1,092 puan) tarafından
Anlıyorum seni kuzum insan hazmedemiyor nasıl neden diye sorup duruyor kendine ama bu çıkar yolu değil kendini yıprattığınla kalırsın o yüzden dedim
(28 puan) tarafından
Haklısın.. Bebegim olduğu için dışarı pek çıkamıyorum, kendimle kalma şansım yok ve inan bana ben aldatıldigimi öğrendiğim günden bugüne hıçkıra hıçkıra aglayamadım bile bebeğim etkilenmesin, üzülmesin diye ne yaşadıysam içim de yaşadım bu yüzden biraz zor oldu, olacak!! Ama daha iyi olacağına da inancım tam!! Destegin için çok teşekkür ederim..
0 oy
tarafından
Valla eskiden seviyordum kendimden cook simdi ise hayir oncelik kendim ve cocuklarim
(28 puan) tarafından
En iyisini yapıyorsun..

İlgili bir soru bulunamadı

380,078 soru

11,377,807 cevap

34,864 kullanıcı

...