0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde (95 puan) tarafından

Kızlar selam. Halialemi diye bir site var Instagram da hiç karşılaşan alışveriş yapan oldu mu o siteden güvenilir mi acaba ? Bir de halı örtüsü kimi kullanışlı diyor kimi kullanışsız kullanan var mı memnun musunuz? Küçük çocuğum var halimin üzerini şimdilik bir örtüyle örttüm ama şık görünmesini istiyorum. Cevabınız için şimdiden teşekkürler:)

3 Cevaplar

0 oy
(4,889 puan) tarafından
Çocuklu eve şart onu bilirim tam tutarsa halıyı güzel arada uçları toplaniyo gıcık oluyorum ama düzeltiyorum mecbur 
(95 puan) tarafından
Anladım canım evet bencede şart sürekli yıkatmakla baş edemeyiz maalesef. Teşekkür ederim cevabın için
-Reklam-
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Canım ben halı örtüsünü aldım kullanıyorum hafif güzel ama süngerliler daha uzun ömürlü bence ama bunun güzel yönü de şu ki yumuşatıcı kullanabiliyosun güzel oluyor o yönden 
(95 puan) tarafından
Evet canım gerçekten her yönden bana da avantajlı gibi geliyor sürekli halı yıkatma derdi olmaz hemen çıkar at makineye mis ya:)
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Ben Instagram'dan çocuk odasına aldım baktım güzel memnun kaldım. Mutfağa da aldım şimdi de salona sipariş verdim. Açık renkti halıların yikatmakla baş edemedim bana çözüm oldu. Kirlenince yıka şer. Kdife kumaş süngerli kayma da yapmıyor. Tek sorun süpürmek ben onu robot süpürge ile hallettim diğer süpürge güçlü geliyor.
(95 puan) tarafından
Hangi siteden aldın canım en azından bilindik olsun da bende ordan aliyim. Genel anlamda herkes memnun bana da almak şart oldu :) süpürme işini de kaldırır silkeler tekrar geri sererim artık robotum olmadığı için :) cevabın için teşekkür ederim canım
(1,311 puan) tarafından
https://instagram.com/modahaliortuleri?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Bu sayfadan aldım kapıda ödeme de mevcut
(95 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım takip ettim ♥️
(1,311 puan) tarafından
Rica ederim

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 647 göst.
0 oy
1 cevap 106 göst.
26 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 158 göst.
3 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 234 göst.
13 Mart 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde YeniiiAnneee (218 puan) tarafından soruldu

378,894 soru

11,341,171 cevap

34,808 kullanıcı

...