0 oy
646 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Kızlar ben halı örtüsü aldım ya sabah post açmıştım zaten. Komşum gördü halı örtüsünü gereksiz buldu sizce gereksiz mi?  Gerekli mi? Ben gerekli buluyorum sobalı müstakil ev sonuçta mecburi kullanıyorum eh birde küçük bebeğim var 

Temizliğe de düşkünüm sürekli çıkarıp silkelemem ama yıkarım ayda bir

36 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Bana göre gereksiz :D ben aldığım halıyı göremeyeceksem ne gereği var halinin . 
(1,618 puan) tarafından
Halılarım eski malesef
tarafından
Bizim halinin başına gelmeyen kalmadı :D ama yine örtmem çay dokuldu kızım kustu ayran döküldü vs vs ama hep sildim geçti lekeden eser yok
(48,536 puan) tarafından
hepsi oldu bizimde merak etme hali.ortusunu yikamistim ela hastaydi bir kustu bire meyve suyu içmişti çıkmadı kokusu verdik yikamaya☺️
(1,618 puan) tarafından
Anladım canım bizim eve de kedi girmişti çok afedersin halı örtüsüne s.icmisti örtüyü bi şekilde hallettik halıya bişey geçmemişti
tarafından
Yani işte kimine göre gerekli kimine göre gereksiz . Hali için vanish leke cikirici var ondan kullanıyorum lekeye dair tek bir iz kalmıyor
-Reklam-
+1 oy
(275 puan) tarafından
Bence gerekli hele ki küçük çocuğu olanlar için sahsen ben kullanıyorum haftada bir at makineye tertemiz oluyor
(1,618 puan) tarafından
Aynen canım ya
+1 oy
(2,990 puan) tarafından
Valla bana gerekli geldi en azından halıya dökülmüyor bişey mesela bu sene yıkamaya vermedim örtüyü yıkayınca halıyıda kaldırıyorum rahat yani
(1,618 puan) tarafından
Valla çok rahat
+1 oy
tarafından
Benim şuan yok ama kendi evim olunca alırım aşırı kullanışlı oluyor 
(7,121 puan) tarafından
Niyete bak sen kısa günler mi hdhdhhdh uzun günlerde tutta inşallah daha çok istediklerin olsun
tarafından
Benle eşim adak tuttuk sjsjjsjs tokiye başvurduk eğer çıkarsa bi adak kesecez hayırlısıyla Amin aminn kabul olsun♡

Bu arada bebeğim sana gelen artılar benden;)
(7,121 puan) tarafından
Bsbsbsb diyorum kim atıyor bende sana attım askom ❤️ inşallah çıkar isteyen herkese çıksın amin
(1,618 puan) tarafından
Kes kes insanin kendi evi gibisi yok
tarafından
Amin aşkım aminn ihtiyacı olanlara çıksın tabii insanın kendi evisi gibi yok hem rahat hem huzurlu oluyor ♡☆
+1 oy
(4,928 puan) tarafından
Bence çocuklu ve bebekli eve gerekli bende kullanıyorum yoksa çocuklara halı mi dayanır 
(1,618 puan) tarafından
Ayyy iki günde içine ederler
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Bence rahatlık ama kullanmadım hic 
(1,618 puan) tarafından
Rahatlık valla kurtaricim oldular
(13,824 puan) tarafından
Aklımda:⁠-⁠D
0 oy
tarafından
Valla halï örtüleri benim en büyük kurtarıcım  4 tanem var benim yıkayıp yïkayıp seriyorum hem halılarık eski hemde çok sık kirleniyo heleki kışın soba isinden amannn
(1,618 puan) tarafından
Aynen canımmmm yoksa her gün halı siler ayda bir halı yıkardım
tarafından
Òyle tabi haftada bi yıkarım ćokta memnunum
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Bende sevmiyordum takı çocuk olana kadar☺️☺️☺️Yedek halinin üstüne seriyorum örtüyü misafir geldiğinde salonun halısını seriyorum mis gibi
(1,618 puan) tarafından
Aynen canimmm
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Bence almak istiyorum bı türlü karar veremedim.
(1,618 puan) tarafından
Bı önceki postuma bak yeni aldim
(1,661 puan) tarafından
Gördüm canım ben Instagram kullanmıyorum kardeşime bı baktıracam o sipariş verir.
0 oy
(6,206 puan) tarafından
Valla 2 çocuğum var köy yerinde yaşıyorum ve sobalı evdeyim o yüzden çok çok iyi koltuklarımda halilarim da hep var 

Yoksa her gün her gün hali mi silinir yazın yıkarım bahçemde yerim var ama kışın sıkıntı yıkamaya versem haftada vır yıkamaya gider valla sobanın hisi pası bitmiyor hiç 

2 güne bir çıkarır silkeler sararım kirlendikce de yıkarım mis gibi
(7,121 puan) tarafından
Bin milimlik antibiyotik hesaplayamam şimdi matematiğim sıfır ama olsun çok icmissin ben ilaç kullanmayı sevmiyom öylede geçmiyor böylede bfbfhffh
(7,121 puan) tarafından
Hshshsh yatmak mi iki çocukla mi kolaysa başına gelsin inşallah
(6,206 puan) tarafından
Hsjsjsj 2 çocuk da bende var
Uykuları düzene girdi ya uyuyabiliyorum artık
(7,121 puan) tarafından
Havayanbak havaya anca yat zaten
(6,206 puan) tarafından
Yoo ayol nerde jdjdn çocuk yatsa köy işi biter mi hiç
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Evin en buyuk ihtiyaci olabilir hali ortusu bnde arıyorum alicak bir yer
(1,618 puan) tarafından
Halı örtüsü alemi:)
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Ben ısvecte yasıyorum agır 6 metre kare bır halım var gıdıp taaa stockholmden turk halıcısından aldım sonra pişman oldum nerde yıkıcam nerde yıkatcam burda oyle bırsey yok. Tr den halı örtusu yaptırdım. Arada serınce onu taktım cokta ıyı oldu benım ıcın cok gereklıydı. 
(1,618 puan) tarafından
Hahhaahahahha isveçlerde havalar nasıl kiz
(11,217 puan) tarafından
Nehircim belirtmeye calısıorum neden kullandıgımı ;) halı kırlenirse yıkatırsınız ımkanınız var ama benım yok o yuzden benım için gerekli birseydı :)

Havalar sogudu annelikgüzell kıstan önce son durak: D
(7,121 puan) tarafından
Ay zelalin ciddiyetine bak nehircigim diyor bide uydurma halı içinmiş hep İsvec her yorumda hdfhdhd şaka askom ... Kız isvecine dağ olduğum dün gezgin izliyorduk turistik bir yer var orda tablo gibi ya araba çıkmıyor yürüyorsun bide uçurum kenarına yol yapmışlar karlı dağları izlemek için bittim çok güzeldi ama para verseler 4 saat yürümem o ayrı mesele.... Benim eşim ben hayatta yamacindan gitmem diyor benimle de mi dedim senle giderim dedi ordan atmayi planlıyorum adamı hdhdhdh düştü derim ... Harika ya inekleride kahverengi benekli:)
(11,217 puan) tarafından
Kız benım isvecte oldugumu bilmiyen mi var Allah askına: D he guzeldir bide gelip her yerini hördün esin gelir mi gelmez mi göruruz: D
(7,121 puan) tarafından
He gelip gezmem eksik zaten .... Otobüs ben nehir degil
0 oy
(396 puan) tarafından
Sobali ve cocuklu evde gerekiyo bence. Koylerde ince kilim seriyolar. 2 cocugum var hali ortusu sermiyorum onun yerine yerine battaniye serdim 9 aylik bebegim yerde daha rahat dolansin diye. Hem halim korunsun hem bebem rahat etsin
(1,618 puan) tarafından
Kız şimdi halı desenleri olan lastikli örtüler var çok güzel aldım daha bugün
0 oy
(7,121 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Bizde savan denen bir örtü var çok elit sen bilmezsin :) kalın olur ki birşey dökülünce halıya geçmesin diye. .... Bana ince geliyor o halı irtuleri .. o yüzden tercihim savan dan yana ... Aha bu ayran kola çay dökülür alta geçmez ( kendimi satıcı gibi hissettim)
(1,618 puan) tarafından
Annem ne kadar minnoşsa bu örtünün pembesini almıştı biz okula gidiyoduk o zaman
(6,206 puan) tarafından
Kız bundan bende 3 tane var cidden hemde öyle tiftik derdi yok çabuk leke.cikar çabuk kurur
(7,121 puan) tarafından
Benim annem yoktu ben okula giderken neyse :( ..... He kız harika çıkıyor hemen çekmiyor içine çabucak topluyorum birşey dökülünce yika şer hemen .... Amerika'da ne deniyor canım bunun adına
(6,206 puan) tarafından
Ah canim amerikalarda gavurlar bilmez bunun zevkini jdjd
(7,121 puan) tarafından
Dbbdbdbdh
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Hiç sevmem şuan bebeğim 5 aylık yere yattığı için ince Polat bi battaniye serdim ama seneye kullanmam çocukluktan gelen bisi ne kanepe ne de hali örtüsü bana göre değil 
(1,618 puan) tarafından
Kiz her gün her gün nasil yikican halıları
(11,166 puan) tarafından
Silerim ben :)
0 oy
(7,891 puan) tarafından
Bana göre gerekli gayet şimdi güzel halı ortuleri var bende alacağım 
(1,618 puan) tarafından
Aynen kız halı desenli
(7,891 puan) tarafından
Aynen onlardan alcam
0 oy
(48,536 puan) tarafından
sobali degil ama cok kullanisli bence kullaniyorum sa ölçülerinin yanlış yaptiler mum gibi durmuyo 
(1,618 puan) tarafından
Benimkide sobanin altına giriyor girerse her zaman cikaramam örtüyü o yüzden bi tarafinin lastiğini cikaricam mecbur
(48,536 puan) tarafından
sobadan uzak tut haliyi Allah korusun kivilcim.falan sicrar
(1,618 puan) tarafından
Sobanin altında soba altlığı var zaten ama bide muşamba varya canım ondan koyucaz
0 oy
(2,241 puan) tarafından
Bende hiç kullanmazdim ama kızım oluncaya kadar ve halı yıkama fiyatları yükselene kadar şimdi hem halı örtüsü hemde koltuk örtüsü kullanıyorum yoksa her ay yıkamaya para yetişmez 
(1,618 puan) tarafından
Yetişmiyor vallahi yetişmiyor
(2,241 puan) tarafından
Bir de ben Beykoz'da oturuyorum herşey iki katı oluyor burda
(1,618 puan) tarafından
Ahh canım asgari ücretle çalışan adam napsin şimdi
(2,241 puan) tarafından
Aynen Allah yardımcımız olsun inşaAllah
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Oturma odası ve mutfağa gerekli bence ben salonda kullanıyorum şuan mutfağa da alcam 
(1,618 puan) tarafından
Aynen canım doğalgazli evde otursaydim bende öyle yapardim müstakil sobalı evde olduğum için giriş mutfak oturma odasi bunlar dolu:)
0 oy
tarafından
Kullanıyorum hatta geçen diğer halıma örtü aldım ama koltuk örtüm yok fakat şart bence.
(1,618 puan) tarafından
Ben aldım yeni . Bej rengi damarli bi model. Alacaksan fazla geciktirme derim çünkü 70 lira zam gelcek 100 tl olcak
tarafından
100 de yüz mu zam gelecek ?
(1,618 puan) tarafından
Yok gii şuan bizim burda 70 tl ama bazı yerlerde 100 TL'ye çıkarmışlar
tarafından
Anam senin orası nereeeee kaynanam pazardan aldı 200 küsur du

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 522 göst.
0 oy
3 cevap 91 göst.
0 oy