0 oy
1,379 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya kızlar ben doğum hediyesi olarak eşimden günlük takıp kullanabileceğim ince bir kolye istedim. O ise bana siyah boncuklu cumhuriyet yaptırmış zaten annemler hediye olarak aynı kolyeden almış. 

Ben de görünce kızdım bana gelip diyor ki yatırım amaçlı aldım hep böyle yapıyor. Alıyor sonra borç harç diye benden alıp bozduruyor. Ben de kızdım neden benim isteğim dışında bir şey alıyorsun diye Sizce hakksiz mıyım yani sonuçta hediye olarak almamış düşüncesi yatırım amaçlı 

28 Cevaplar

0 oy
(99 puan) tarafından
Valla ben eşimden ilk doğumda hiç birşey talep etmedim o da alamadı zaten biraz sıkıntılı bir sürece denk gelmişti. Daha sonra devletin bana verdiği süt parası ve doğum parasıni alıp eşime marka bir ceket almiştim. O da bu ne şimdi diye şaşırınca gülümsedim sana doğum hediyem hep diğer türlü olacak değil ya dedim. Şimdi yine hamileyim ne alsam doğum hediyesi sana diyorum dur kız ben alayım bu sefer diyo. Yani demem o ki bu tür şeyler taritsmaya değer değil. Esine Güzel düşünmüşsün gelecek adına ama ben biraz daha zarif günlük bişey alırsın diye hayal ettim hani parasında da bişey olmayan 14 ayarlik falan neyse canım onu bir ara birlikte alırız artık olmadı deyip kapatilabilirdi zanlimca. 
-Reklam-
0 oy
(7,434 puan) tarafından
Güldürdü adam kendine doğum hediyesi almış :)
0 oy
(302 puan) tarafından
Haksizsin kuzum. Almış ya teşekkür et.

Benim ki doğum hediyesi deyince sana en büyük hediyeyi verdim zaten diyor çocuğu kastederek.

Çokta dert edilcek bir şey değil 
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Çocuğu sen doğurduysan oda yaptı sende ona hediye alsaydın mantiken ben iki düşük yaptım üçüncü gebeliğim boyunca iğne vuruldum yattım kalkaamadim ikinkez kanama geçirdim erken doğum yaptım yani ben bir çocuk sahibi olana kadar neler çektim ama hediye falan istemedim bedavaya gittik eşimde bana cumhuriyet almıştı sonra bozduk ihtiyaç ta
0 oy
(9,079 puan) tarafından
2 tane doğum yaptım çiçek dışında doğum hediyesi görmeyen ben gruptan ayrıldım 
0 oy
tarafından
Haksızsın sen
0 oy
(912 puan) tarafından
Kendine zorla hediye aldırmaya çalışırsan böyle olur insanın içinden gelmeli ben utanırdım eşime böyle bisey demeye yani doğum hediyesini amacı ne gerçekten çok. Merak ediyorum bence fazla özenti bir durum 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
E o zman eşinin aldığını götür istediğin kolyeyi al 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 467 göst.
0 oy
18 cevap 1,175 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Mevah (1,509 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 633 göst.
1 Nisan 2023 Aile kategorisinde Yasem1234 (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 807 göst.
1 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Havvam66 (1,125 puan) tarafından soruldu

382,931 soru

11,462,266 cevap

35,052 kullanıcı

...