0 oy
1,374 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya kızlar ben doğum hediyesi olarak eşimden günlük takıp kullanabileceğim ince bir kolye istedim. O ise bana siyah boncuklu cumhuriyet yaptırmış zaten annemler hediye olarak aynı kolyeden almış. 

Ben de görünce kızdım bana gelip diyor ki yatırım amaçlı aldım hep böyle yapıyor. Alıyor sonra borç harç diye benden alıp bozduruyor. Ben de kızdım neden benim isteğim dışında bir şey alıyorsun diye Sizce hakksiz mıyım yani sonuçta hediye olarak almamış düşüncesi yatırım amaçlı 

28 Cevaplar

+16 oy
(663 puan) tarafından
Doğum hediyesi istemek ne ya, ne sanki hayrına mı doğurdun ikinizin bebeği git sen de kocana al madem o da baba oldu. Saçma sapan şeyler yüzünden bir de tartışmışsınız. 
(1,140 puan) tarafından
Doğum sonrası depresyon lohusalık hem tıpta hem de dinimizde var.herkes yaşayacak değil ama tümden yok saymak olmaz.
Ayriyetten hediye almakta ne var doğum için.dogum günü evlilik yıldönümü vs de almayın o zaman.sevgiyi pekiştirecek birşey bu yani çok ta güzel bisey kaldı ki kadın da zaten sevmemiş etmemiş begenmemezlik yani.sadece eşi yatırım amaçlı hediye aldım deyip sattığı için.yoksa ince kolyedense herkes altını tercih eder
tarafından
Ay mevzuyu bir türlü anlamıyorsunuz hediye almasın demedik adam kendi akıl eder alırsa tabiki hoş bişey ama kadın ben şunu istiyorum diye belirtip aldırması saçma bana göre amma dert ettiniz yani bu konuyu
(1,092 puan) tarafından
Oooo buralar karışmış yine bı geldim 20 tane bildirim var ahshd :D
(8,937 puan) tarafından
Ahh Bi düzgün üslupla tartisilsaydi ne güzel olurdu :))) bence herkes doğum hediyesi olarak 1 tam 1 yarım 1 çeyrek altın istesin erkeklerede 1 gram altın yeter :))))))
(597 puan) tarafından
Adamlarınız sizi fena deyersiz hisettirmiş ki hediye isteyecek kadar sesinizi çıkartamıyorsunuz djflgndıeçmdldl     başkaları bunu yapabiliyor diye gocunmazdınız yoksa
-Reklam-
+1 oy
(15 puan) tarafından
Annam bnm herim hediye nedr bilmez hic almaz sukret bacm aldğina hem kulanirsın hem yatrım amaclıda olur bikere kolye istedim ondan cocuklarımin baş harflerini yptrmasıni istedim bna demediğini birakmadı zati kndi almz bnde hayata istemem daha
tarafından
İyide annemler zaten almış oda gidip aynı kolyeden almış iki tane aynı kolyeye ben ne yapayım
(15 puan) tarafından
Bilemedim simdi vla
0 oy
tarafından
Hiç takılmıyorum böyle şeylere o yüzden sıkıntı yok 
0 oy
(741 puan) tarafından

Senin istediğini almamış mı yani

tarafından
Ya annemeler almış zaten oda aynı kolyeden almış iki tane aynı kolye diyor ki yatırım amaçlı
(741 puan) tarafından
Hımm aslında istediğini alabilirdi ama yatırım olsun diye düşünmüş bence takma
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Bende kızardm sonuçta istediğin şeyi demişsin o yatırım amaçlı düşünmüş kötü bir düşünce değil almış ama yine de kendi istediğini belli etmişsin sen 
tarafından
Evet işte zaten annemler almış neden aynı kolyeden iki tane olsun ki
(2,301 puan) tarafından
Onun aldığını sat kendi isteidgini al sende
0 oy
tarafından
Sende onu kendi istediğine çevir 
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Sende git istediğinle değiştir o zaman 
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Annenin aynısından görüp aldıysa bilerek almış tesadüfler bişey diyemem durumu yoksa belki senide kirmk ustemediyse yine bilemem yni en kotu git değiştir nocan 
0 oy
tarafından
Valla bi değişiksiniz doğum hediyesi istemek nedir Allah aşkına istediğin bişey hediye olmaz zaten :) 
tarafından
He valla gülo,  sanki hediye için doğuruyoruz.
tarafından
Almaz laa babanın hayrinami doğuruyon der:)
tarafından
Kız en güzel hediye anne olmak :)
(2,692 puan) tarafından
Ya ikinciye üçüncüye alır diye beklemeyeceksin, daha öğrenemediniz mi, HEDİYE SİPARİŞİ VERECEKSİNİZ, almayınca küseceksiniz falan ohooooo çok geride kalmışsınız :D
tarafından
Evet üçüncü olursa sipariş vereyim:)
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Allah Baska dert vermesin 
(119,461 puan) tarafından
artim kalmamis
(12,513 puan) tarafından
Yerm seni :DGF
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Bacisi bide benim gibi zinnik gormeyenler var buna şukur desen sende parasini al istedigini al tak olsun bitsin altin iyidir iyi .. bozdurmak istediginde vermezsin saklarsin
0 oy
(597 puan) tarafından
Haklısın tabi şu yatırım amacını anlamıyorum ben takmıyorsam bana ne orda duran altından.
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Bilmiyorum bir bebe doğurdum doğum hediyesi siningec yüz gorumlulugu olur onuda almadi ama alacağım diyor bende yok demedim açıkçası 
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Yani almış düşünmüş aynı olsa da  takılmam ama yatırım amaçlı yatın birgun alırım der. gibi demesine bozulurdum
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Doğum hediyesi bana nedense saçma geliyor ya. Yani sanki kocan için dogurmussun da hediye bekliyormussun gibi. Ne bileyim çocuk doğarken hatta daha doğmadan bir sürü masraf yapılıyor ben hediyeyi beklemem şahsen. İçinden gelir alır o ayrı ama ben çocuk doğurdum sen de bana altın al der gibi sipariş vermek saçma geliyor. Mesela ben hamile olduğumu öğrendigimde eşim kendisine telefon alacaktı tam o sıralar bozulmuştu kendisine aldığı telefonu bana verdi benim kullandığımi kendisi aldı bebek hediyesi dedi bana verirken. Yani icinden geldi de verdi yoksa ben niye hamile kaldım ya da çocuk doğurdum diye hediye bekleyeyim ki? Bana göre eşin en güzel hediyesi hep destek olması mutlu etmesi. Başka şeylerin önemi yok
0 oy
(369 puan) tarafından
Allah başka dert vermesin ucuza gittik anam aynı anda iki çocuk doğurdum heyide filan istemek aklıma gelmedi helal olsun valla
0 oy
(48,731 puan) tarafından
git birini kendin istediğin gibi degistir
0 oy
(4,990 puan) tarafından
Kocan o cumhuriyetli kolyeyi kendine almış zamanı gelince senden alacak o yüzden senin istediğin ince kolyeyi ise sen vermessin takacağın için bide kolyeler değer kaybediyor ondan almamış ama cumhuriyet durdukça artıyor 
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Ben de eşin düşünceliyim eşim de bana kızwr alımam şey satılmaz diye
0 oy
(390 puan) tarafından
Haklisin sonuna kadar kendinide dusunerek iş yapmiş

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 439 göst.
0 oy
18 cevap 1,174 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Mevah (1,506 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 630 göst.
1 Nisan 2023 Aile kategorisinde Yasem1234 (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 805 göst.
1 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Havvam66 (1,125 puan) tarafından soruldu

381,012 soru

11,406,713 cevap

34,944 kullanıcı

...