0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından
Kızlar bugün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı  adetime dha 3 4 gün var  son adetim 10 aralık ama kendimi hamile gibi hissediyorum acaba testi erken mi yaptım yada ne zaman yapmam lazım kan vermek istiyorum ama önce cift cizgi görseydim iyi olurdu yada ben çokmu acele ediyorum :-( 

4 Cevaplar

0 oy
(15,869 puan) tarafından
Bilmiyorum belki geç döllenme falandır 

Ama ben he erkenden öğrendim hele oğlumda tam ,6 gün vardı kaset testte öğrendim 
(73 puan) tarafından
Sagol canım cevabın için Hakkımda hayırlısı artık
(15,869 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre versin inşallah ❤️ Bekle bı kaç gün sonra tekrarla bakalimm
(73 puan) tarafından
İnşallah canım tekararlıcam bakalum
-Reklam-
0 oy
(7,506 puan) tarafından
Normalde varsa çıkması gerekiyor erken testlerde ama bazen geç döllenme olabiliyor regl zamanını bekle bir gün geçince yap tam anlarsın 
(73 puan) tarafından
Öyle yapacam artık
(14,111 puan) tarafından
Aynen öyle...hakkında hayırlısı olsun
0 oy
(338 puan) tarafından
adet olmam gereken gun yaptim test negatifti kan verdim 2,80 di 4 gun gectikten sonra pozitife dondu ikiside
(73 puan) tarafından
Negatif çıkabiliyor demekki bende adetimin geçmesini bekliyecrm artık bakalum
(338 puan) tarafından
aynen oyle erken gebelik testi yapmayin ve adetiniz gecmedende yapmayin cunku kimyasal bir gebelik varsa gorursunuz testte ve psikolojikmen kotu hissedersiniz.Kimyasal gebelikler adetle birlikte atilir ve her kadin cok kez gecirir ama anlamaz.Erken gebelik testleri adetten once yapilan testler yuzunden ogreniliyor ve insan kendi hamile sanip umutlanabiliyor adetler gecmeden test yapmamaniz sizin icin ddaha iyi olur
0 oy
(659 puan) tarafından
Geç döllenme değilse gebelik yok. Gebe hissediyorum diye bir şey de yok. Gebeliğin adet gecikmesi dışında belirgin bir işareti yok ki, psikolojik hepsi.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 421 göst.
0 oy
9 cevap 271 göst.
9 Eylül 2023 Aile kategorisinde Trbznlugln (2,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
10 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Yusra2535 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 65 göst.
10 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Yusra2535 (12 puan) tarafından soruldu