0 oy
1,154 göst.
Diğer kategorisinde (1,118 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Yaşasaydi 81 gunluk olucakti suan boyle post degil de cok agliyor Yada emmiyor diye post aciyor olucaktim.  Hala acim dinmiyor.  Her gun agliyorum.  Burdaki dusuk yapan kadinlara teselli olmak amacli cok sey yaziyorum. Ama benim de icin yaniyor. Hem de cok yaniyor.  Fotograflari var video su var.  Öldukten sonra 2 kere gordum o an ki surati kapali gozleri var aklim da.  Artik hic biseyden haz  alamiyorum.  Benim yanim da bebek konusu acilsa hemen ustume aliniyorum. Bagirip cagirip gidesim var. Bana acıyıp bakiyorlar.  Bana kimsenin acimasini istemiyorum. Ben gulerken yavrumun topragin altinda oldugu aklima geliyor.  Kendimden utaniyorum. Yeniden hamile kalmaya calisiyorum. Iliski esnasin da bile agladigim oluyor. Ona ihanet ediyormusum gibi.  Kotu oluyorum.  Ben sevdiklerimin olmesinden o kadar korkuyorum ki.  Artik her aksam yattigim da acaba Ben uyanacakmyim diye uykuya daliyorum.  Esimi kaybetmekten korkuyorum. 

Evet dun ki kisi hakli bu kucuk yasta bu aciyi cekiyorum bunun yerine suan gezip tozabilirdim.  Ama ben pisman degilim. Evlenmeseydim benim bu yavrum olmaz di.   Evlat acisini peygamberimiz bile goz yasi dokmus. Artik yasamayanlar siz dusunun. Nasil aci bir sey oldugunu. Insallah da yasamazsiniz.

29 Cevaplar

0 oy
(98 puan) tarafından
Bende senin gibi bebeğimi kaybettim her anı aklimda çok ağladım 4 yıl geçti Allah yeniden evlat verdi kucağımda çok zor aklına geldikçe içi sızlıyor insanın adının geçmesine bile tahammülum yok halen ama elbet kavuscaz zamanı gelince Allah'ım biran önce kucağı doldursun
(1,118 puan) tarafından
Amin canim sanada sabir versin
(98 puan) tarafından
Amin hepimize inşallah
-Reklam-
0 oy
(8,316 puan) tarafından
Bacım Allah verdi Allah aldı? Belliki depresyondasın psıkolojık yardım alsan iyi olur. O bebek kayıp değil şefaatçi olacak sana mahşerde. Rahatla insanları da cok takma
(1,118 puan) tarafından
Evet canim.  Bazen patliyorum iste
0 oy
(134 puan) tarafından
Ne desem boş yüreğindeki yangını Rabbim dindirsin kuzum o kadar üzüldüm ki okurken söylediğin her sözde bir feryadını var içimi parçaladın ama aklımın bir köşesinde olacan sana hep dua edecem tez vakitte acın hafifler yeniden anne olur sağlıkla kavuşursun inşallah sağlıkla büyütürsünüz inşallah umudunu yitirme cnm yüzünden kalbinde gülecek inşallah 
(1,118 puan) tarafından
Evet canim.  Insallah tesekkur ederim
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Kac yasindasin kuzum.Rabbim yerini kucagini doldursun insAllah .yasamadim o aciyi ama son dakikalara kadar yasadimda geri donduk.ha birde dusukle sonuclanannini yasadim 
(1,118 puan) tarafından
15 gun sonra 21 olucam.  Ilk bebegim di benim de daha once dusugum oldu
0 oy
(6,512 puan) tarafından

Kuzum benim sana de desek boş rabbim bol bol sabrını versin çok duygulandım şöyle düşün senin meleğin beden elbisini çıkarttı sadece seni cennette bekliyor sana şefaat edecek inşallah <3  sabır et kuzum bol bol sabret 

(1,118 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
tarafından
Hahhh kuzum ya içim parçalandı. Allah sabırlar versin sana :( nasıl birşey asla seni anlayamayız :( ben bilmiyorum konuyu da doğum da yapmışsın sanırım. Noldu bebeğine? Hasta mıydı :(
(1,118 puan) tarafından
Hayir canim hic bir hastaligi yok tu dogum anin da oksijensiz kalmis.
tarafından
Ayy Allah'ım ya. Nasıl bir ihmal bu :(( Allah acını dindirsin kuzum
(1,118 puan) tarafından
Amin canim amin.  Dusmanim dahi yasamasin bu aciyi
0 oy
(310 puan) tarafından
Basın sag olsun.neden öldu hasta miydi
(1,118 puan) tarafından
Hayir dogumda oksijensiz kalmis
0 oy
(39 puan) tarafından
Suraycim arkadasim okurken agladim biliyorsun ilkim dusukle sonuclandigi icin bende tramva kalmisti her gun korkarak uyuyorum korkarak uyaniyorum bebegime bir sey olursa yada hereketlerni hisetmezsem endiseleniyorum neden hereket etmiyor diye sonrada kendimi sakinlesdiriyorum Allah verdiyse olur diye yiyecek ekmegi varsa yasar diye Allahim sanada sabir versin InsAllah kucagimizi bebeklerle doldursun Amin

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 138 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde 09090945 (370 puan) tarafından soruldu
+1 oy
43 cevap 1,322 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde meryemcknn (2,667 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 137 göst.
18 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Beratinannesi (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 102 göst.