+1 oy
1,321 göst.
Diğer kategorisinde (2,672 puan) tarafından
O kadar kötüyüm ki, haberleri duyan izleyen vardır. Saat kaç oldu hala uyuyamadim. İki çocuk babası.. sırf iyi niyetinden şeref.sizin birine denk geliyor. Şans eseri yaşıyoruz. Geçen gün de biri sokak ortasında birkaç kişiyi bıçakladı ve onlardan biri de biz olabilirdik. Allahim nasıl bir dünya böyle. Lütfen çocuklarımızı eşlerimizi en iyi şekilde uyaralım. Ekim ayağım titriyor bunu yazarken

43 Cevaplar

+5 oy
(1,133 puan) tarafından

Bem de bununla alakalı post açacaktım seninkine denk geldim .Çok üzgünüm gerçekten kimseye mi güvenmemek lazım.Ekşi sözlükte çok güzel yorum gördüm.Şöyle alıntılıyorum

öyle bir köpek düşünün ki tipinde hayır olmadığı için hava buz olmasına rağmen hiçbir taksici durmuyor. sadece biri duruyor o da diyor ki maske takarsan durmazlar, hava soğuk dışarda mı bırakacaktım seni. yardım etmek için bu köpeği alıyor zavallı adam. bilmiyor mu bu tiplerden her türlü pislik çıkabileceğini biliyor tabii ki. ama soğuk havada gönlü razı gelmiyor belli ki ve riske giriyor. bu ******** ne diyor peki? hastayım o yüzden maske taktım. adamı defalarca vurması bir kenara bir de herkese güvenmeyeceksin diyerek tokatlıyor. bu şerefi bozuk kansız köpek adam olmadığının insan olmadığının beş kuruş etmediğinin o kadar farkında ki, kendine gösterilen merhameti ve yapılan iyiliği bile enayilik olarak görüyor. çünkü ne kadar değersiz bi mahluk olduğunun farkında. böylesine bir *** olmasına rağmen kendine güvenen ekmeğinde adamın kendisine gösterdiği şefkatle alay ediyor. ölümün eşiğindeki adama tokat atabiliyor. bakın bu başka tüm olaylardan çok farklı bir olay. kendisinin yardım ettiği biri tarafından canına kastedildikten sonra adamın son duyduğu sözler bu *** herifin pis zihniyetin akan lağım laflar. düşünebiliyor musunuz bu taksicinin yakınlarının çektiği acıyı? sadece cinayet cezası değil. halkı tahrik suçlarından da ceza almalı. iyi niyeti aptallık olarak gösterip insanların iyi niyetli insanların varlığına olan inancı sarstığı için de ceza üstüne ceza almalı. bunun leşini toprak dahi kabul etmez ne ceza verilse az kalacak gerçi. sanırım hayatımda bende bu denli öfke uyandıran sayılı olaylardan biri. adamın mekanı cennet olsun.

(54 puan) tarafından
Valalhi benimde icim acidi adam bide insan yerine koyup muhabbet ediyor arabayi birakcam eve gecicem gibi sanki bir dizi flim sahnesi gbi son nefesini veren adama tokat atip kimseye guvenmiceksin diyor tamamen ruh sagligi bozuk asiri flim dizi izlrmis ozenmis gbi geldi acaba bu flimler farkinda olmadan bilinc altimiza mi isliyor cok sagliksiz ne bikiym bu kadar rahat nasil yapiyorlar hala soguk kanli smdi yakalasan 150 tane sabikasi vardir ama hala ** gibi geziyordur tum sebep olanlarin Allah belasini versin
(2,873 puan) tarafından
Ay allahim bu nasıl korkunç bir şey pisi pisine gitti adam yani valla içim içim acıdı. Allah korusun ama ben by taksicinin yakını olsam hapis cezası yüreğimi sogutmaz sanirim ki, bazı insanlara idam gerekiyor. Bu adam 20 30 yıl da yatsa akıl aynı kalacak ne malum çıkıp ta başka birine daha aynı şeyi yapmayacağı
(1,577 puan) tarafından
Kesinlikle benim de içim soğumaz. Etlerini soyup tırnaklarını kerpetenle çeksem içim acımaz buna
(54 puan) tarafından
Alistiriliyorus annesijin kafasinu kesip sokaga atan vardi bide biri apartmamda esiini atese verdi.. ne oldu bunlara asilmali ki hergun bir olay duymayalim
(1,577 puan) tarafından
Evet çok doğru maalesef
-Reklam-
+1 oy
(8,076 puan) tarafından
Bugün yemeği geç yedik haberleri izleyemedim. Ne oldu ki canım ya. 
(424 puan) tarafından
Dun gece duydum bende herkes videodan bahsediyordu bi yerde gorememistim cok uzuldum keske gormessydim kimsenin garantisi yok gercekten adam celadini almis arabaya nerden bilsin rabbim mekanini cennetul baki eylesin
(4,152 puan) tarafından
Gercekten sans eseri yasiyoruz . Videoyu gorur gormez gunluk hayatta ne yapiyorum acaba diye bi gozden gecirdim istemsizce acaba konustugum girustugum asansorde karsilastigim su kisi de bunu bana yapabilirdi falan aklimdan biton senaryo gecti birkac saniyede
(8,076 puan) tarafından
Gerçekten öyle yolda yürürken biri döner bıçağı ile koşturacak gibi geliyor artık. Eşimsiz dışarı çıkmıyorum i. Olacak oldu mu eşim yanımdayken de olur ama ne bileyim psikolojik olarak sanki bizi korayacakmıl gibi geliyor.
(424 puan) tarafından
Hersey olabilir artik canim ahir zaman ummetiyiz peygamberimiz bosuna demedi yolda yururuyen insan oldurulucek olan nie oldugunu bilmicek oldurende neye oldurdugunu bilmicek die suan tamda o zamandayiz
(424 puan) tarafından
Merdiven siliyirum asansore girince birdem merdiven karariykr okadr korkuyorum ki arkadan birisi saldiricak die bunu her siliste boyle hisediyorum rabbim sonumuzu hayir eylesin
+1 oy
(344 puan) tarafından
İnsanlik topraga gomuleli cok oldu filistindeki bebeklerle beraber paramparca oldu.....

Bu kardesimizede  rabbim rahmet eylesin son yaptigi amelle muamele gorsun insallah 
(119,239 puan) tarafından
sagol yaa☹️☹️
(1,549 puan) tarafından
Kız kulağı disindende olabir bı dişlerine baksana
(119,239 puan) tarafından
baktim bisi yok ki disinde
(1,549 puan) tarafından
Anldm cnm
(1,752 puan) tarafından
Mihriiiiiiiiiiiii
+1 oy
(762 puan) tarafından
Kısasa kısas yapılmadığı sürece bu i*t k*o*puklar böyle yapmaya devam edecek sonra yakalayacaklar neymiş birkaç ayrı suçu varmış felan diyecekler onlarda gelip birinin babasını birinin kardeşini evladini öldürecek. 

Hapse girecek paşa gibi hayat sürecek oh ne güzel memleket
0 oy
(1,237 puan) tarafından
Çok üzgünüm çok... 
(2,672 puan) tarafından
İnan ki uyuyamadım . Çığlık atıp aglayasim var
(1,237 puan) tarafından
Bende biraz önce gördüm insanlıktan nasibini almamış pislik
(2,672 puan) tarafından
Ben instagramina da baktım zaten psikolojisi bozuk belli.
(1,237 puan) tarafından
Hoca olayından sonra bu olay olunca artık daha ne kadar kötü Bi çağ olabilir diye düşündüm
(2,672 puan) tarafından
Dünyanın çivisi çıktı artık. Dışarı hava almaya çıksan yine tehlikedesin
0 oy
(2,814 puan) tarafından
Taksici demi
(2,672 puan) tarafından
Evet canım maalesef
(2,814 puan) tarafından
Ahh ahhg
(2,814 puan) tarafından
Gule gule konusa konusa gidiyo adam bu sogukta disarda mi birakcaz abi diyor taksici ya
(2,672 puan) tarafından
Defalarca izledim, anlam veremedim . .
(2,814 puan) tarafından
Icim parcalandi adam bagurirken
0 oy
(3,003 puan) tarafından
Gaziemirde olmuş üzüldüm Allah rahmet etsin ne grlirse başına iyi niyetin den gelirmiş ya :((
(2,672 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin. Oyle
0 oy
(2,320 puan) tarafından
Arkadasın attıgı lınkten ızledım keşke soğuktan geberseymıs. Allah onun o son yaptıgı bu ıyılıkle yargılasın merhamet etsın bu nedır ya bu gençler de zaten iman yok bu sılahlar nerden bulunuyor bu kafalar nasıl kafa ya 
(2,672 puan) tarafından
Ne bilsin ki adam iyilik yapacağım diye almış işte. Bu silahlari almak isteyen çok güzel alıyor bizzat şahidim. Bunun için bir önlem alınmalı biz ne desek boş. Devlet salmayacak
0 oy
(2,832 puan) tarafından

Çok üzgünüm.. videoyu izledim uyuyamıyorum.. ailesi nasıl izledi videoyu ya. Üşüme diye aldım eve gidiyorum diyor adamcağız,  gidememiş evine. Allah ailesine sabır versin. Noluyor böyle:(

(2,672 puan) tarafından
Sorma ben de uyuyamadım Allah'ım ailesi nasıl dayanır ne yapar . Allah yardımcıları olsun . Sabır versin ailesine
0 oy
(4,158 puan) tarafından
eşim gösterdi bana da ama ölmemişti diye sevinmiştim valla kahroldum ya hatta dönüp dedi bazen yolda üzülüyorsun ya almayınca keşke alsaydık ne olurdu diyosun al işte böyle psikopatlarla dolu canilerle dolu Bi ülkede ben kimseye acıyamam eşimi çocugumu kendimi düşünürüm gerisini düşünemem o an dedi hak da verdim arabaya aldığımız bir genç yaşlı veya kadın çıkarıp bizi katletse işte sonuç çok acı çok bu görüntüleri eşi çocukları ailesi izleyecek kahrolurlar ya 
(2,672 puan) tarafından
Evet gerçekten artık iyilik de yapılamaz oldu hele bu saatten sonra ben hiç kimseye guvenemem
(4,158 puan) tarafından
Valla bende güvenemem üzülür ağlarım eminim düşünürüm acaba alan oldu mu acaba ne yaptılar diye ama asla eşime dur alalım diyemem daha
(2,672 puan) tarafından
Aynn öyle ben de babamlardayim eşimi aradım hemen sakın kimseyi arabana alma diye o da şaştı kaldı
(4,158 puan) tarafından
İyi etmişsin canım Rabbim korusun hepimizi
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Ben hiç haber izlemiyorum çünki dayanamıyorum çok kötü etkiliyor beni beynimden silip atamıyorum bir şeyden çok etkilenmişsem falan 

(2,672 puan) tarafından
İnan ki ben de paylaşmayacaktim herkes görsün bilsin istedim . Kimseye guvenmemeliyix bunu bir kez daha anladim
(1,133 puan) tarafından
İyi yaptın bacım bu dünya çok acımasız.Bu emsallere bakarak bir nebze de olsa kendimizi korumalıyız.Önyargı bazen hayat kurtarır
(2,702 puan) tarafından
Masel kime diyorsun sen onu ben izlemiyorum sebebi ise zaten kanserden ameliyat olmuş bir insanım üzüntüye gelemiyorum ben yoksa zaten hep sürekli olan şeyler Türkiye de az çok tahmin ediyorum neler olduğunu hergün ölüm şiddet sel deprem gibi birsürü olaylar oluyor zaten eğer idam cezası gelmediği sürece daha çok ölüm saha çok zina olacak
(1,133 puan) tarafından
meryemckmn ye söyledim.Haberi paylaşması içimizi acıtıyor ama yayilsa gören kişiler bir nebze olsun kendini korumuş olur ..Canım sen de o kadar acı üzüntülü olay görünce yenisini görmek istemiyorsun anlıyorum.Ben de bazen sırf o günü çok kötü geçirmemek için haberlere bakmıyorum bile.naapalım daha iyi bir ülkede yaşamak dilegiyle ...
(2,702 puan) tarafından
Bende aynen senin yaptığın gibi yapıyorum inan çok üzülüyorum çok :/
0 oy
(333 puan) tarafından
Yemin ederimki idam istiyorum nereye oy verilicekse veririm yaşamamalı böyle bi ****** inşallah hapiste öldürürler
(333 puan) tarafından
Çok doğru ama insan kalbi dayanmıyo ya hepimizin eşi çalışıyo yada bizim bile başımıza gelebilir çok üzüluyorum böyle bi dünyaya bebek getirdiğim için bunları görüceği için
(2,672 puan) tarafından
Ben de bazen sırf böyle bir dünyaya çocuk getirdigim için pişman oluyorum
(333 puan) tarafından
İçim kan ağlıyor dünde kimseye zararı olmayan diyarbakırlı hocayı öldürmüşlerdi nasıl bi dünyaya geldik bazı insanlar çok vahşi
(2,672 puan) tarafından
Biz üstümüze düşen görevi en iyi şekilde yapıp çocuklarımızı en iyi şekilde büyütelim de, Allah kerim
(333 puan) tarafından
Haklısın
0 oy
(454 puan) tarafından
Kaç defa izledim karholdum:(( nasıl vicdansızca sıkıyor içerde halederler inşallah Rabbim bin beter yapsın inşallah ,  böyle adam öldürmelere idam gelse keşke 
(2,672 puan) tarafından
Ahh idam gelse nasıl kullanacaklar o da meçhul. Allah'ın adaletine sığınıyorum
0 oy
(1,848 puan) tarafından
Can kardeşim yazık hangi şehirde olmuş bu olay 
(2,672 puan) tarafından
İzmir'de canim
(1,848 puan) tarafından
Allah cocuklarına vede hanımına sabır versin başımız sağolsun
(2,672 puan) tarafından
Amin , amin
0 oy
(1,242 puan) tarafından

Haberleri izlyememiştim bir bakayım dedim :( Allahım bu insanlar nasıl insanlar inşallah hapse girdiği gün leşini yere sersinler..ağlamaktan harap oldum çok etkilendim  naısl unutucam ben şimdi bu videoyu :(

(2,672 puan) tarafından
Amin canım amin, ben de unutamıyorum
0 oy
(2,728 puan) tarafından
O kadar üzgün ve tedirginim ki belki bu bencillik olur ama sokağa çıkmaya yürümeye korkar oldum.. o katil bize çok yakın bir yerde yakalanmış.. ya aklım almıyor biz böyle insanlarla yaşıyoruz böyle katiller bizim aramızda aynı toplu taşımalara binip aynı yolda yürüyoruz. Çok üzgünüm çok tedirginim korku doluyum. Can güvenliğimiz yok... sokakta yürürken hiç tanımadığımız biri tarafından öldürülebiliriz Allahım sen yardım et sen bizleri koru içimizde ki sapkın şeytanları bizden uzak tut
0 oy
(1,187 puan) tarafından
Yarabbim SubhanAllah kanım dondu yarabbim kızımı emzirmeye kalktım bu posta denk geldim bu yüzden hiç haber izleyemiyorum:'(
0 oy
(1,341 puan) tarafından
Bende oğlumu emzirmek için uyandım şimdi burda görüp haberim oldu videoyu izleyemedim çünkü çok etkileniyorum çocuktan sonra daha da hassaslasiyor insan gece gece hayatı sorguladım

Burda birbirimize sorular soruyoruz evlatlarimizi en iyi şekilde yetiştirmek için bilgilenmeye calisiyoruz ama şimdi düşünüyorum konuşması yürümesi hepsi hallolur önce oğluma insan olmayı öğretmem lazım Allah herkese hayırlı bir evlat yetiştirmeyi insan yetiştirmeyi nasip etsin 

çok zor gerçekten biz burda kahrolduk bı haberle ailesini dusunemiyorum Allah ailesine sabır versin 
0 oy
(101 puan) tarafından
Ben cezaevinde çalışıyorum ne pis olaylar geliyor bir bilseniz ortalık çok pis çok 
0 oy
(940 puan) tarafından

Ay Meryem şimdi gördüm içim parçalandı yazık adama o çocuklara:'(

Nasıl bir devir artık anlamıyorum

Daha eşime yatmadan önce bu Filistin zulmeden insanlar nasıl sonra gidip çocuklar sevebiliyor dedim eşime nasıl sarılabiliyor anlam veremiyorum.

Bunun belli çocuğu yok ama nasıl kıydın adama çocuklarına eşine...

Kendim babasız büyüdük anlatılmaz o kadar zor ki:'(

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 410 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 162 göst.
0 oy
29 cevap 1,153 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gonul yaram (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 223 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Umutluanne (28 puan) tarafından soruldu

379,145 soru

11,349,424 cevap

34,814 kullanıcı

...