0 oy
454 göst.
Diğer kategorisinde (146 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar komşum var bakkalci kendisi doğum yaptı bugün paylaşmış.bende göz aydınlığı verdim nasılsın bebek nasıl die.sordum.yazdigim.goz aydınlık seyine kalp emojisi koymuş dönmedi yazmadı da  hani dedim doğum yapmış musait değil döner dedim ama paylasim yapıyor benim durumlarımada bakıyor ama cevap yazmadı.bende sinir.oldum numarasıni sildim siz olsaydiniz silermiydiniz

20 Cevaplar

+3 oy
(25,224 puan) tarafından
Silmem, yani o an müsait olamayıp yazmadıysa sonradan unutmuş olabilir. Bende msjları okuyup sonra yazarım diyorum bazen işim varsa unutup gidiyorum insanlık hali 
(8,755 puan) tarafından
İç sesim:))))
-Reklam-
+2 oy
(7,643 puan) tarafından
Hayır tabi ki. Çok komik ve çocukça bu yaptığınız. Sonuçta görüldü atıp hiçbir şey de yapmayabilirdi
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Silerdm net......
(146 puan) tarafından
Bende sildim canım sinir oldum
0 oy
(3,381 puan) tarafından
Silmezdim illa götcern onu slm vermicenmi kalp koymş bnce gereksiz tavrın canım
(146 puan) tarafından
Sildim canım .ne bilim valla  sinir.oldum.acikcasi cevap.yazmasini bekledim.ustelik.durumda atıyor ve bakıyorsa aman pekte.lazim.degildi :)
0 oy
(2,673 puan) tarafından
Canım o şimdi çok yorgundur fark etmemiştir bile. Sadece gözün aydın da kalp koymuştur diğerini fark etmemistir. Çok takılma .
0 oy
(1,421 puan) tarafından
Bu samimiyete bağlı yani kişiliği nasıl ? Nazar dan mı salındı acaba bilemem ama ben de silerdim eveleyip gevelemeye gerek yok x ben doğum yaptım resim istediler kırkı çıkmadan atamam kusura bakmayın dedim gayet de hoş karşılandı yani öyle hareketlere gerek yok 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Kız soru sordum falan yazaydın direk niye sildin,:)
0 oy
(53 puan) tarafından
Sanki muhattap olmak istemiyormuş gibi kalp koyup geçiştirmiş ben olsam yanlış anlardım bide söylerdim kırıldım diye 
0 oy
(1,851 puan) tarafından
Bugünde bir arkadaşım mesajima oglensen önce görüldü atti aksam durum attim ona bakti sonra cevao yazdı o ana kadar farketmedim bile. Şimdi yazan eden çoktur belki. İyiyse araniz boşuna kötü etme bence
0 oy
(1,257 puan) tarafından

Boyle şeylerde takılmamak lazım bende öyleydim çok fazla sohbete giremezdim emojiyle karşılık verdim yada hiç cevap verememistim çünkü zor adepte olmuştum doğum sonrasına 

En azından kalp yollamis 
0 oy
tarafından
Silmezdim ama bir daha da mesaj atmazdım o atmadığı sürece 
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Silmezdim canm ya kalp atmış bjde belki işi vardı yazarim sonra diye düşündü unutmuş olabilir 
0 oy
tarafından
Sen numarasini silersen asil daha cok onemsedigini belli edersin hic umursama yani cani isterse doner istemezse donmez 
0 oy
tarafından
Emojiyide ayip olmasin diye atmistir sonradan cevap yazarim diye düşünmüştür bence ben mesela tuvalete bile gitmeye vakit bulamiyorum cogu zaman durmuyocunku ayaktan indirince belki onunkide zor bi bebedir kafasi daginiktir falan filan 
0 oy
(328 puan) tarafından
Yazan çok olduysa belki o yüzden kalp koymuştur. Yorgun yoğun ve uykusuzdur bence 

Ben telefonlara bile bakmamıştım 

Ben olsam silmem 
0 oy
(771 puan) tarafından
Yoğunluğuna ver unutmuştur
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Dünya benim etrafımda dönmüyor ki. Unutmuş olabilir insanlık hali 
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Çok çocukça bi tavr olur

İlgili sorular