0 oy
529 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Benim eşimin bi tane daha kardeşi varmış erkek hatta kendinden iki uç yaş kucukmus ben bunu evlendikten sonra öğrendim bilmiyodum tek cocugum dedi bana ailesi de söylemedi kardeşi galiba cinsiyet değiştirmiş ve ben annesinin telefonundan gordum konuşmalarını ve çok etkilendim birden sogudum gibi bise oldu pek kurcalamak istemiyorum ve hiç lafını bile etmedim niye başka çocuk yapmadin bile demedim kaynanama ama bayag etkilendim çünkü konuşuyorlar onunla esime bi kere sordum oda doğruladı ama zaten artık memleketi terk etmiş başka yerde yaşıyormuş bende hiç acmiyorum bu konuyu şaşırdım ama sadece hayatta neler oluyor yani bu ne ki artık yinede keşke söyleselerdi ama

9 Cevaplar

+1 oy
(48,668 puan) tarafından
hayat bize ne getirecek bilmiyoruz cinsiyet değiştirsede onun evladi keske kabullenselerdi de yanlarinda olsaydi kimbilir neler cekmistir o kardeste kolay değil Allah kimseye cift cinsiyet vermesin 
tarafından
Evet buda erkekten kadin olmuş yani zaten hep   kız gibi diyorlarmış amann cnm çok kafam karıştı ya üzüldüm yani böyle olduguna
tarafından
Aile için ne kadar zor ise yaşayan içinde çok zordur eminim. Tabi ki sapkınlık farklı hastalık farklı:-(
(48,668 puan) tarafından
iste kadin olunca yeni hayatinda kimbilir nelerle karsilasti esinin bahsetmesi lazimdi kardes sonuçta
tarafından
Hiç bahsetmedi ben ogrendim
(48,668 puan) tarafından
nerden ogrendin diye sormadi mi ben bide merak ederim nerde ne yapiyor acaba diye
-Reklam-
+1 oy
tarafından
İnsan oglunun basına hersey gelıyo be bacım hersey bizler için
+1 oy
(536 puan) tarafından
Bence burada ailenin yaptığı yanlış insanın evladını ne olursa olsun saygı duyup evladının arkasında olmalı, hayat bu ne olacağı belli olmaz. Sana bunu bahsetmemiş olabilirler bu da yanlış çünkü eşin seni her şeyi olarak görmeli ve paylaşmaktan çekinmemeliydi. 
tarafından
Evet silmisler çünkü keşke soyleseydi
0 oy
tarafından
Soyleyememis olabilirler normal bence sende irdeleme uzulmesinler daha fazla 
tarafından
Yok cnm hiç sormadim kii
0 oy
tarafından
Bence eşinle konuş varlığını kabul.etsin kardeşinin destek ol eşine tek başına gelen siz değilsiniz de her ne olursa olsun kardeş candır o da öyle olmak istememiştir belki:-(
tarafından
Sanırım erkekti kadın oldu bence sen yinede konuş eşinle .
tarafından
Evet cnm öyle olmus
(48,668 puan) tarafından
eşin mi kiskanmis onu
tarafından
Çocukken evet
(48,668 puan) tarafından
ee olur o kardes kiskancligi
0 oy
(2,613 puan) tarafından
Kafama takilirdi

Ama bunun için niye eşimden soguyum ki 

Tabiki solemesi gerekti eşinin ayip etmiş ama sanirim bu durumdan utaniyolar Allah şaşirtmasin ne diyim
tarafından
Amin cnm benimde takiliyo
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Etkilenmez direk sinirlenirdim.

Beni adam yerine koymuyolar diye düşünürdüm.

Kuzeni değil bahsedilen kardeşi. Siz bi aile olmuşsunuz böyle bişey gizlenir mi yaa
tarafından
Aynen ya
(1,635 puan) tarafından
Üstüne gitme eşinin tabii ama yabancı gibi hissediyorum kendimi nolursa olsun bi kardeşin varmış ama ben bilmiyorum bile de.
Hormonlar yüzünden cinsiyet değiştirmiştir o da. Herkes için zor bişey ama keşke yanında olsalardı
0 oy
(418 puan) tarafından
Canım demek ki çekindiler silmişler tamamen çünkü bu durumu kabullenmek zordur 
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Eşinden yada ailesinden soguyacak birsey yok bunda her birey kendi kaderini yolunu kendi cizer. Anadır kınayamam Allah koruya ama bende konusurdum evladımla ne olursa olsun. Hiç ırgalama bence canım

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 457 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Esila han (146 puan) tarafından soruldu
+2 oy
45 cevap 563 göst.
0 oy
4 cevap 305 göst.
7 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Fx (161 puan) tarafından soruldu
+4 oy
73 cevap 1,476 göst.

379,605 soru