0 oy
73 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (14 puan) tarafından
Merhaba kızlar 12 haftalık hamileyim 9 . Haftadan beri rahim sarkmasi oluştu dışarı çıkıyor artık bacağımın arasında hissediyorum ve hem korkuyor hem de çok rahatsız oluyorum. Doktor şuan birşey yapamayız dedi. Daha önce böyle bir durum yaşayan oldumu veya duyan artık ne yapacağımı şaşırdım valla nasıl oturup kalkacağını nasıl yürüyeceğimi. Yürürken bile afedersiniz elim hep orda

2 Cevaplar

0 oy
(3,495 puan) tarafından
Hamile iken olmadı ama doğumdan sonra oldu canim ameliyat oldum rahim sarkmasindan
(14 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım çok doktor gezdim ameliyat olursan bir daha hamile kalamazsin dedi . Biraz düzelmişti ama gebelikte daha çok çıktı . Doğumdan ne kadar sonra ameliyat oldunuz memnunmusunuz acaba
(3,495 puan) tarafından
Kuzum ben ameliyat oldum hamile kaldım ama normal doğum yapamadım sezryan oldu ve yeniden sarktı şimdi zaten bu ameliyat çözüm değil çözüm değil derken 5 yıl giden bir amelyat askıya aldiklari için zamanla yine düşme oluyor başka da çözümü yok sadece ameliyat
(14 puan) tarafından
Hadiya . Zaten doktor söylemişti bana hamile kalırsan tekrar olur kilo almiyacaksin ağır tasimayacaksin  daha bir sürü sey saydida. Bunlara dikkat etmezsen tekrar olacak dedi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Başka bir doktora daha göster cnm bebeğe zararı olmasın 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 73 göst.
17 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevims0022 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 440 göst.
17 Temmuz 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bebegimm (417 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
9 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 103 göst.
27 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pasaninannesi44 (493 puan) tarafından soruldu

382,023 soru

11,437,074 cevap

35,004 kullanıcı

...