0 oy
457 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (417 puan) tarafından
Kızlar bir sey soracam ama simdiden özür dilerim yadirgamayin öncelikle. Benim oğlum suanda 18 aylık dogumun cok zor olmustu içten ve dıştan dikislerim vardi dikislerim batiyordu ictekiler bakmak icin parmagimla kontrol etmek isterken boyle uzun bir sey hisettm yuvarlak ortasi çıkıntılı hafif delik gibi bir seydi rahim agziymis orasi meger araştırdım rahim sarkması olabilirmis. Rahim toparlar dediler 40 cikana kadar sonra da hic dikkat etmedim zaten 2 ay önce de düşük yaptim bu arada. Gecen gün konusu acildi ablam sormustu rahmin düzeldi mi diye onun da ilk hamileligi merakli. Düzeldi dedim bende lavaboda oturunca bir bakim dedim bir parmagimla baktm özür diliyorum burda parmagin hepsi girince yine ayni sey var orda bu herkeste mi var yada bende dogumdan sonra kaldi mi esimede diyemedim utandım 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ya bende aynı durumdayim nasil anlatacağımı tarif edemiyorum benim 1 sene oldu .

Vajina deliği olduğu bölge de yuvarlak çıkıntılı çıkıntılı birşey var ve onu içeri ittirebiliyosun aynı böyle. 

O rahim sarkmasimi. 

(417 puan) tarafından
O zaman seninde sarkmamis canim ay bu düşünce öldürecek beni en iyisi doktora gitmek ya ama ben 2 ay önce düşük yapmıştım doktor karindan ultrasonla bakti oyle bir sey olsa görmez miydi
tarafından
Yok ya ben altdan baktiricam normal özele gidicem bi muayene parası veririm ama herşeyi öğrenirim içim rahat olur .
(417 puan) tarafından
Bizim burda ozeldede erkek var ya sadece devletdeki kadin dogumcular da cok sert ama mecbur gidecem of:/
tarafından
Aynı kuzum devlettekiler hicbirseuden anlamıyorlar
(417 puan) tarafından
Aynen yaa
-Reklam-
0 oy
(28,368 puan) tarafından

Valla parmakla inceleme yapmadigim icin bilmiyorum

Doktora git bi

(417 puan) tarafından
Bende yapmiyordum canim 21 tane dikişm vardı içtekiler batiyordu acilma vardir diye bakarken farkettim o gun bugundur aklimda kaldi
(417 puan) tarafından
Evet malesef
(28,368 puan) tarafından
Oha kac kilo doğdun bacim
(417 puan) tarafından
3785 gram dogdu. Ama bana kesik falan hic atmadilar oglumun kafasi cok büyüktü ve bebegin kafasi çıkana kadar başımda ebe falan yoktu tek basima dogurdum diyebilirim. Rahmin tutangaçlari olurmus onlar kendini birakmadi bebekde cikmak da cok zorlandi kafasi şişmiş yamuktu dogdugunda bir kısmı çökmüş gibiydi
(417 puan) tarafından
Cok sukur iyi canim 10 gun kuvezde kaldi suanda 2 yasina girecek
0 oy
(7,119 puan) tarafından
2 tane normal doğum yaptım. Hiç öyle bir sıkıntım olmadı. 
(417 puan) tarafından
Bu bir sıkıntı mi bende bilmiyorum :/
0 oy
tarafından

Ben senin ne demek istediğini anladim o normal cnm iki doğum yaptım ben biri 7 yaş biri 18 aylik acimiuosa eğer normal O rahim işte bildiğin. Bilmeyenler hiç yoklamamış belli ki hiç :D

(417 puan) tarafından
Bakinca sizdede var mi elle kontrol edince :) :) ilk başta cok korkmuştum valla bu ne diye
tarafından
Içi boş degilki rahimin et vs şeyler var

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 85 göst.
17 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevims0022 (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
5 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kizceleriim (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 146 göst.
30 Temmuz 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ferzey (644 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 117 göst.
27 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pasaninannesi44 (497 puan) tarafından soruldu

396,406 soru

11,857,649 cevap

35,954 kullanıcı

...