0 oy
136 göst.
Aile kategorisinde (428 puan) tarafından
Bir kızım var 4 buçuk yaşında 3 aylık olacaklar ikizlerim var.Bir kaç gündür iyice bittim psikolojim yerlerde.Yetemiyorum hep bulaşık hep ev dağınık cinnet geçiriyorum artık.Kizim çok dağıtıyor toplayamiyorum Ağlıyorum kaç gündür bağıra bağıra hemde sinirlerim çok yiprandi. Dışarı çıkamıyorum doğum oldu olalı 3 çocukla evde tek başıma çok zor.Varliklarina çok şükür ama gerçekten stresten boynum tutuldu kaslarım gerilmiş hep.Sizler ne yapıyorsunuz nasıl baş ediyorsunuz bu durumla 

4 Cevaplar

0 oy
(639 puan) tarafından
Biri üç buçuk biri 1 buçuk aylık iki çocuğum var sayılıyor mu ikiz gibiler sanki ay çok zor vallaha canım daha su saat oldu ev supuremedim bayram hazırlığı var bir yandan yapılacak bende çok tükendim uyumuyor lar en çok bu yoruyor beni 
(733 puan) tarafından
Canım niye çocuklara da kendine de eziyet edesin ki bırak dağınık kalsın pis olsun çok normal yarın büyüdüklerinde keşke daha çok temizlik yapsaydım diye pişman olmayacaksınız keşke biraz daha ilgilenebilsem veya stres yapmadan sakın kalabilseydim diyeceksin
(428 puan) tarafından
Bayram hazırlığı bende yok zaten günlük işimi yapamıyorum
(639 puan) tarafından
Canım ilgileniyorum vallaha arta kalan zamanda ev işleri ile ilgileniyorum
-Reklam-
0 oy
(124 puan) tarafından
Son birkaç gündür ben de öyleyim canım. Senin ikizler benim üçüz gibi olacaklar. Biri iki buçuk yaşında biri 1 yaşında ve 29 haftalık hamileyim çok üst üste oldu dediğin gibi varlıklarına şükür ama psikoloji kalmadı ben de yalnızım kimse yok eşim elinden geldiğince akşam yardım ediyor ama zaten sabahtan akşama kadar bitiyorum. Az önce ben de ağladım tükendim. Kimsenin olmaması çok zor. Asla isyan etmiyorum hamdolsun ama biz de etten kemikteniz. Bugünler geçecek biliyorum elbet bir gün büyüyecekler, ama ben de bir şey kalır mı işte onu bilmiyorum. Temizlikten falan bahsetmiyorum bile. Anca yemek bulaşık çamaşır. Süpürge eşim ne zaman müsait olurda çocukları tutarsa o zaman. Yalnız değilsin.Allah yardımcımız olsun inşallah:⁠'⁠(
(428 puan) tarafından
Ay senin hayatın tamamen benimki ya düşüncelerinde benimde hafta sonu eşim süpürüyor. akşam yardım ediyo ama dediğin gibi bende akşama kadar bitiyorum artık
(124 puan) tarafından
Aynen öyle. Herkes diyor ilerde çok rahat ediceksin hepsi birlikte büyüyecekler bu iki üç yıl idare et geçecek ama tahammülüm bitiyor. Sabrım kalmıyor çünkü kendime zamanım olmuyor. Uyurlarsa da anca yemek iş güç yani bitmiyor anam bitmiyor. İsyan değil haşa Rabbim isteyen hakeden herkese nasip etsin. Ama güç kuvvet versin bize de.
0 oy
(1,436 puan) tarafından
Evin dağınıklığı değilde bulaşık ve camaşır işi insanı çok yoruyor bulaşık makinan yokmu canim , 
(428 puan) tarafından
Var da işte dizmek boşaltmak mesele zaman alıyor inan bazen tuvalete gidecek vakit olmuyor.Camasir işi Sürekli zaten hiç bitmiyo
(1,436 puan) tarafından
Makinem olsa hiç oyle sorun etmem canim, sadece diziyosun boşaltıyosun işte keske benimde olsa
(428 puan) tarafından
Ay Allah yardımcın olsun birde makinam olmasa ben bittiim o derece Allah sana en kkisa zamanda nasip etsin bu günlerin hurmetine
(1,436 puan) tarafından
Amin canim cok sağol Rabbim seni de yardimcin olsun
0 oy
(2,415 puan) tarafından
Kuzenimin ikizleri oldu 4 aylıklar ama erken doğdukları için 3 ay civarı sayılıyo tam 4 kişi zor bakıyorlar kuzenim ,eşi,annesi, kaynanası:) hepsi bitiklerallah seninde yardımcın olsun 
(428 puan) tarafından
Evet zor gerçekten Benimde psikolojim bitti 3 ayda

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 174 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 326 göst.
5 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Yakamozzzz (428 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 349 göst.
23 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu