0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde (238 puan) tarafından

Sizler neler yapiyorsunuz bakalim yapil

imagedimı yemekler

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Afiyet olsun canım yemek yapmadım vallahi hastayım halim yok çorbam var salata da yaparım yeter 
(238 puan) tarafından
Hasta hasta çok bile cnm gecniş olsun
tarafından
Teşekkür ederim canım benim vallahi geberiyorum
-Reklam-
0 oy
(8,860 puan) tarafından

image

biz de böyle napalim akşamdan beri yogurta uğraşıyorum tutmuyo bi turlu akşama kadar evin içinde dolandım yapacak iş de yok akşamdan çorba yaptım eşim makarna istedi yemek derdim de yok ne yaptım bilmiyorum yorgunum bu sıpa kahvaltıyla duruyo şehriyeli kemik suyu yaptım içine ekmek içi attım yoğurtta yetişmedi malum bol bol içsin dedim içmedi pirinç unu muhallebisi yaptım içine meyve püresi karıştırdım hızlı bişey yapıyım diye onu da ogurdu patates hasladim içine biraz tereyağı koydum yaptığım çorbayı da kattım rondodan geçirdim patates püresi yaptım inşallah onu yer emzirdim emmedi de dedem losemiydi hastanedeydi kalp krizi geçirmiş yogunbakima alınmış annemi istemiş kimseyi istememiş offf ne kötü bi gün ya 
(8,860 puan) tarafından
Vallane sen sor ne ben soyleyim
(238 puan) tarafından
Yogurdun neden tutmadi cnm
(8,860 puan) tarafından
Ay ne biliyim mayan kötüydü yagurdun dibi sulu yeri kaldı sadece onunla yaptım mecbur ya ondan ya 17 kavanoza böldüm bolerken süt soğudu ya 2 kat battaniyeye sariyorum ondan ya da 6 saat sonra dolaba koydum ondan hepsi olabilir ya da benim mutfağım soğuk kismindaydi ondan tutmadı fırına koydum 1 saat durdu yarım saatte fırın kapalı durdu 2 saatte battaniyeye sardım öyle durdu dolaba koydum bakalım nolcak
(238 puan) tarafından
Bir kac gün dinlensin tutar biraz daha
(8,860 puan) tarafından
Sabahki gibi öylece süt değil dibi tutmuş üstü süt balgamlı gibi olmuş tutacak heralde bakalım aslında hemen lazımdı da yapcak bişey yok
0 oy
(984 puan) tarafından
bizde öylee  fotoyu sildim
(238 puan) tarafından
MaşAllah size : )
(984 puan) tarafından
Teşekur ederim cnm
0 oy
(1,146 puan) tarafından
Mutfağa geçip yemek yapacağım
(238 puan) tarafından
Kolay gelsin sana ozaman :)