0 oy
314 göst.
Diğer kategorisinde (179 puan) tarafından
Arkadaşlar bir arkadaşım yeni evlendi. Bana kahve fincanı hediye almıştı ev hediyesi ama şimdi kahve fincanları uçmuş durumda. Ona o parayı vermektense daha düzgün bir şey alsam diyorum. Ne alabilirim 

19 Cevaplar

+1 oy
(4,983 puan) tarafından
Süs eşyası al bence mutfak eşyası hersey çok pahalı ucuz olanda birseye yaramaz
-Reklam-
+1 oy
(3,244 puan) tarafından
Salonubdan asmaya güzel bir çerçeve olur
(179 puan) tarafından
Bu da güzel fikir teşekkür ederim
+1 oy
(402 puan) tarafından
sus esyasi falan basit kacar.bence english home madame coco ozdilek gibi belli yerlerden alki degisim karti olabilsin
+1 oy
tarafından
Cam aynalı tepsilerden al cnm bı tane 100 TL burda tüm mağazalarda var . Ben ondan aldım arkadaşıma 
+1 oy
(1,311 puan) tarafından
O sana fincan alırken de fincan ucuz değildi yani ben evlenirken 50 liraysa o zamanda 50 lira kiymetliydi 250 liraya çeyrek alıyorduk düşün 
0 oy
(8,925 puan) tarafından
Neyi eksik onu sor bence eksiğini alırsan daha makbule gecer
(179 puan) tarafından
O kadar samimi değiliz . Sorsam garip karşılar  biraz öyle bir huyu var . Normalde samimi arkadaşlarıma sorarım. Birine nevresim birine kızartma tencere birine kek kalıbı birine de kahvaltı takımı almıştım. O zaman uygundu fiyatlar tabi
(8,925 puan) tarafından
O zaman para verebilirsin ama eğer gerçekten dediğin gibi takintiliysa kafana göre kahvaltı takimi kek kalıbı tepsi sürahi bardak takimi gibi şeyler alabilirsin
(179 puan) tarafından
Evet öneriniz için teşekkür ederim
0 oy
(119,318 puan) tarafından
milli hediyemiz ama fincan borcam bardak takimi nevresim xokda secenek yok
tarafından
Bi nervresim takımı şuan  400 tl en kötü kız
(119,318 puan) tarafından
oyledirde fincan takimlarida o civarda
tarafından
Evet porselen de o fiyatta
(179 puan) tarafından
Güzel şık fincan takımları da 300-400 o yüzden fincan yerine nevresime o parayı vermeyi tercih ederim
0 oy
tarafından
Herşey uçuk durumda şuan,  dün 3 lü cam kahve fincanı gördüm  30 tl e öyle bir şey bulursan 6 lı takım yapıp güzel de bir kutu alıp götürebilirsin.
0 oy
(7,014 puan) tarafından
Ben olsam aksesuar alırım sunum tepsisi falan da olur fincan takımı kesin vardır çok olsa nolur ama bu tarz şeylerin fazlası zarar olmuyo 
(179 puan) tarafından
Evet faydalı ve parasını hak eden bir şey olsun istiyorum. Bence bir fincan takımı 400₺ olmayı hak etmiyor
(7,014 puan) tarafından
Bencede valla zamanında fırın aliyouk o fiyata vay yavrum vay
(179 puan) tarafından
Aynen kesinlikle katılıyorum size
0 oy
(2,301 puan) tarafından

Ama zaten ucuz bir şey yokki kuzum herşey ateş pahası olmuş ne alırsan al . 

(179 puan) tarafından
Evet ama fincan takımı bence o parayı hak etmiyor . Bir nevresim veya Borcam veya bir sunum kasesi, kabı pahalı da olsa daha çok iş görür diye düşünüyorum. Şimdi Instagram da kahve fincanı furyası hiç hoşuma gitmiyor açıkçası çok abartıldi su kahve sunumu işi
0 oy
tarafından
Mesela ben yeni evlensem bana robot süpürge alınmasını isterdim tabi şaka bi yana ama fincan takımından başka bişey aklıma gelmiyor zaten herşey ateş pahası 
(660 puan) tarafından
Hadnandhajsn güldürdün kız
(179 puan) tarafından
Su sebepten bu soruyu sordum fincan abartıldığı fiyatı hak etmiyor bence herşey pahalı ama pahalı olan gerekli başka ne olabilir siz olsanız mesela kullandığınız bir kek kalıbı Borcam veya sunum kabı veya nevresim hangisi işinizi görürdü mesela
tarafından
Kek kalıbı işimi görürdü mesela yeni çıkan teflon kek kalıpları var en uygunu aralarında bu canım
(179 puan) tarafından
Evet bende öyle düşünüyorum
0 oy
(1,170 puan) tarafından
eger evine gittiysen bi göz gezdir biz iki arkadasimiza saat almistik bide birine saatin yabinda paspas da almistik cok mutlu oldular genellikle saat en son plana konuluyor hemen alinmiyor
(179 puan) tarafından
Evine henüz gitmedim ama burda biri banyo takımı önerdi evine giden arkadaşıma banyo boyunu sorucam mantıklı geldi banyo takımı fincan takımı ile aynı fiyat . Oğlum yeni doğdu 1 aylık o da zaten 2 aylık evli
0 oy
(11,262 puan) tarafından
Kapı süsü yaptır kız soyisimleri yazan
(179 puan) tarafından
Bu da güzel fikir
(11,262 puan) tarafından
Çoğu insan mutfak eşyası alıyor veya süs ben istemem sahsen zaten her şey ceyize alıyoruz süs eşyası da belki evime uymayacak belki icerde sevmiyorum o yüzden dışarıda dursun herkes de görsün  :)
0 oy
(82 puan) tarafından
Kek kalıbı alabilirsin bence her türlü kullanılıyor. Ya da  klozet takımı internette ucuzlar var 
(7,121 puan) tarafından
Kız klozet takımı olur mu yeni evlenene bizde ayiplanir . Pike takımı . Nevresim takımı . Güzel bir comca kepçe seti olabilir süs eşyası olabilir
(179 puan) tarafından
Bana alsalar çok sevinirdim şahsen :)
(82 puan) tarafından
Merak ettim de neden ayiplanir ?
(7,121 puan) tarafından
Tuvaletle ilgili ya o yüzden ayıp birşey yani özel alan gibi düşün . Daha mutfak eşyası sus eşyasına yonelinir
(82 puan) tarafından
Anladım canım. Ne bilim biz de öyle ayıp diye düşünülemez de o yüzden öyle aklıma geldi benim de :)
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Bı arkadasima battaniye aldım. Başka bir arkadaşımın da herşeyi fazla fazla vardı ona da ekmek dolabı aldım geçen gün. 
(179 puan) tarafından
Ekmek dolabı derken baya maliyetli olan türden mi
(14,032 puan) tarafından
Yok canım masa üstü olanlardan. 250 liraya aldık
0 oy
(4,859 puan) tarafından
English Home den 6 adet mavi desenli farklı farklı olanlardan seçip verebilirsin ablam öyle yaomisti her birini farklı seçmişti 6 adet almıştı bir alana bir bedava vardı o zaman 
(179 puan) tarafından
Şuan bebeğim var 1 aylık o yüzden dışarı çıkamıyorum çok zor bir bebek kolik bir bebek. İnternette geçerli mi bir alana bir bedava ?
(4,859 puan) tarafından
Onu bilmiyorum işte ama madem Coco olsun English Home olsun yinede bı bak baya çok ürün var hem indirimli oluyor hemde bir alana bir bedava oluyor denk gelirsen al bence
0 oy
(6,724 puan) tarafından

Sana ne uygun geliyorsa ondan alabilirsin canım. Mutfakta herşey lazım oluyor :D kırılıyor ediyor. 

0 oy
(597 puan) tarafından
Ahşap sunumluklar da şimdi moda ikili alabilirsin trendyoldan
(179 puan) tarafından
Evet bende çok seviyorum ahşap şeyleri. Ama gideceğim kişinin pek tarzı değil kendisi parlak şeyleri seviyor :D aynalı camlı mamlı. Böyle yaldızlı
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yeni evlenene hediye almak bana saçma geliyor herşeyi vardır onun yani yepyeni. Ben ev hediyesi almak yerine tatlı ve kıyafet götürürüm mesela kapalıysa eşarp olabilir açıksa atkı bere takımı olabilir 
(179 puan) tarafından
Aslında eski bir gelenek. Önceden evlenenlerin herşeyi olmuyordu . Gelenler eksik tamamlamak için hediye götürmüş. Söylediğiniz mantıklı   . Ama yine de bekliyorlar işte

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 161 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,391 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 416 göst.
27 Ekim 2023 Aile kategorisinde sweetlady (621 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 507 göst.
3 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 113 göst.