0 oy
385 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (166 puan) tarafından
Kızlar çatı muayenesi olurken çok mu ağrı ve acı hissettiniz 

Ne kadar sürüyor ?

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hafif baskı hissettim 5 sn bişey sürdü 
tarafından
Canım işte kendini kasıyorsundur bide doktora görede değişebiliyor bence benim sadece bir kere oldu normal dogum yaptıgıma rağmen ikincide mesdla hiç yapmadılar direk doguma almışlardı
(6,441 puan) tarafından
İnşallah benimde öyle olur inan çoçuk istemiyordum o korkudan zaten gebelik bölümünde de soran birine yazmıştım belki hastane belki ebelerin pisine denk geldim de böyle oldu
(5,232 puan) tarafından
Betiz rahim kanseri pozitif mı cıktı. Peki bu doğumda mı ortaya çıktı. Hiç belirti vermedimi oncesi
(6,441 puan) tarafından
Yok 30 yaş üstü yapılması gereken bir testmiş ya bende sağlık ocağına gittim verdim sonra ebe aradı hemen çağırdı devlete sevk etti devlette baktı etti 6 ay sonrasına yine kontrol dedi hamileyim bakalım doğumdan sonra neler olacak
(5,232 puan) tarafından
Peki belirti var mı
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yok kız acı hissetmedim de sağlam bi bilek hissettim valla :D
tarafından
Beni hep korkuttular yok canımdan can gitti doktor dedi neden korkuyorsun güldü kadın bana :D ana dedim bu muydu ya:D
(25,224 puan) tarafından
Ahahah çiş yapıyormuş gibi gevşetin şeyinizi kızlar inanın çok işe yarıyor :D
tarafından
Evet gerçekten işe yarıyor :D kendini kasınca çok acıyor mış
0 oy
(1,050 puan) tarafından

Derin nefes al ver hemen saniyeler içerisinde bitiyo acı fazla yok

0 oy
(1,015 puan) tarafından
Ben anlamiyorum cati muayinesinden korkarak nasil normal doguracak bu kizlar:)gercekten iliskiden farksiz duyduklarima gore daha kesf etmedim.parmagiyla kontrol ediyor sadece.ultrason falan gibi dusun
(4,859 puan) tarafından
Evet parmak kontrol ediliyor açıklık varmı diye bazı doktor yada ebeler fazla baskı uyguluyor tam anlamak için ilk bebeğimde suyum gelince ebe baya bı bastirmisti tabi hem korku hemde stres olunca hafif bı acim oldu sonradan zaten habire parmak atıyorlar :D
(166 puan) tarafından
Hamile kaldığım günden beri bir kez olsun iliski yaşamadığım için ilk kez yaşıyor gbi hissedebilirm o yüzden :)
(4,859 puan) tarafından
Riskli mi gebelik neden ilişki olmadı ki
0 oy
(166 puan) tarafından
Bir de normal doğum denilip sezeryan olan oldu mu ?
(1,824 puan) tarafından
Ben 3 gün boyunca gelen giden elledi alışmıştım artık sonuç sezaryen :)
(218 puan) tarafından
Benim ilk sezeryandi 2 doğumda erken olduğu için hastanede yattım gelen giden Altan muayene etti
(1,824 puan) tarafından
Ay geçmiş olsun acısı falan yok da eklenmek duygusu beni mahvetmişti ya yok yani açılmıyor nedeyim
(218 puan) tarafından
Bu yerden sonra acı hissedilmiyor ki :))
(27 puan) tarafından
Ben ilk oğlumu normal yaptım 17 yaşında ve kötü geçmişti doğumum ikinci doğumumda direk o anlar aklıma geldiği için sezaryan oldum 7santim acıklıkla genelde normal doğumdu benim  sırf o çatıdan korktuğum için sezaryan doğum daha kolay geldi bana en basiti o
0 oy
tarafından
3 kre doğurup hiç çatı muayenesi olmayan ben bu soruyu bilemiyor :) 
tarafından
Yaptım Valla hülyoş hemde aslanlar gibi doğurdum :) ❤️
tarafından
Heyttt beee kimin bacısı ☺☺❤
tarafından
Hahaha senin tabiki ☺️☺️❤️❤️
tarafından
Aslan bacım benim iki gözümün çiçeği ❤❤❤
tarafından
Hülyoşummm ❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Yok canım korkma hic kasma kendini hemen saniyede olup bitiyor anlamıyorsun bile
0 oy
(4,859 puan) tarafından

Vallahi ilk girdigimde korktum kendimi kastım ama sonradan alıştım yani :D kendini kasma gevşek tut hicbirxey anlamazsın :D

0 oy
(1,279 puan) tarafından
Hiç acı hissedilecek bir şey değildi. Ben dedim bu muydu. Hiç yorumları falan okuyup kendinizi kasmayın,strese girmeyin. Benim yorumları okuyunca beklentim çok büyüktü. Boşa kaygı duyuluyor 3-5sn bir şey. Şimdi 1 yaşında bebeğim var çok şükür. Darısı herkese..
0 oy
tarafından
oraya dokumalarının herşeyi işkence bana gore ve bu yüzden direkt sezaryen.
0 oy
tarafından
Kız hiç acimiyor bende burdan okuyup korka korka gittim 3 5 sn bişey 
0 oy
tarafından
Ben neler çektim ondan ben anlatmıyım korkutmak istemiyorum kuzum senı 
0 oy
(6,717 puan) tarafından

çatı muayenesi korkusu insanı deli ediyor. :)

birkaç saniyelik birşey aslında ama yinede korkuyoruz. kendini kasmazsan acı olmuyor 

0 oy
(1,406 puan) tarafından
10 saniye sürmüştür, kendini kasmazsan hafif bir baskı dışında bir şey hissetmezsin
0 oy
tarafından
Bni çok korkutuyor hata su sızıntısı vardı korkudn imza attım sonra mecbur olunca kolyms bnm için acı değil utanma vardı 
0 oy
(255 puan) tarafından
Kendini rahat bırakırsan kasmassan cok kolay sahsen ben hissetmedim bile.  
0 oy
tarafından
Cnm şimdi yorumlara göre kendini korkutma herkes te farklı kendini kasmassan saniyelik birsey ağrı olmuyor zaten baskı gibi düşün 

Öyle korkunç olsa hickimse ikinci doğumu yapamazdi
0 oy
tarafından
Hayır gic kodkulcak bişi yok
0 oy
(119,131 puan) tarafından
3,5 saniye yapilisi cok tuhaf ama derin bi nefes alirsan hic aci hissetmezsin
0 oy
(3,552 puan) tarafından
3 5 saniye sürüyor yani bence gayet normal bi şey bu kadar abartilmsasini anlamiyorum 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 291 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde OYolyol (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 129 göst.
23 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 234 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde & (137 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 248 göst.
4 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,282 soru

11,322,449 cevap

34,770 kullanıcı

...