0 oy
152 göst.
Diğer kategorisinde (5,366 puan) tarafından
Taksiye binmistim  başka semtten .  .Taksici doğru getirmiş aslında adrese. . Braz eşimle sorunlarımız var.belkide etkiliyor beni. 

Taksici soruyo ben burayı bilmiyorum diyorum eve iki dk  kalmış.

Hep gördüğüm yeşil camiyi hatırlamadım adam diyor bak yeşil cami diyo evime iki dk bile değil cami. 

Öyle boş  yere  dolandırdım. bide burası yeni imar giren yerler var asfalt atılmamış yokuştan indirdim taksiciyi,  saçmasapan sokaklara girdik. 

Kafam nasıl bu kadar  daldı.Allahtan adam semti biliyormuş yoksa daha dolanirdik. 10 lira da eksik aldı  ısrar ettiğim halde. sagolsun amca anlayisliymis. O dik yokuş berbattı iyiki araba kaymadi bide çocuğum var. 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah korusun canım dikkat et Allah razı olsun amcadan da Rabbım hep iyi insanlarla karşılaştırsın inşallah 
(5,366 puan) tarafından
Amin canım sagolasin. Allahtan amca iyiymiş
tarafından
Allah razı olsun ondan canim
-Reklam-
0 oy
(583 puan) tarafından
Ah bacım ah bende bir ara yolda dalgın dalgın düşüne düşüne giderken bir anda hafızamı kaybettim durdum 1 dakika ilerimde gideceğim yer ben neredeyim nereye gidiyorum burası neresi diye bir panikledim sokak  sokak gezdim 5 dakika kaldırıma oturttu biri beni de bşr anda kendime geliverdm yaşadığımız sitres bizi bu hale getirirmiş eğer devamı gelirse tedavi olunmalıymış mutlaka . Ne zor şeyler yaşadın bilmiyorum ama bu hayatta evladın yoksa en değerli sensin unutma . Evladın içinde en değerli sensin sen ben biz  kadınlar aslında önce kendimizi düşünmeliyiz de işte …
(5,366 puan) tarafından
Gerçekten sanki hafızamı kaybettimburalar neresi böyle diyorum ben burayı görmedim hiç diyorum ilk defa böyle oldum. Hep sorun yaşamaktan beynim error verdi heralde
(1,092 puan) tarafından
Gerçekten bende öyle oldum bir kere evime 3 dakika kala herşeyi unuttum nereye gideceğimi ne yapacağımı nerde olduğumu oturdum kaldırıma yaklaşık 10 dakika gelene geçene baktım boş boş sonra aklım başıma geldi çok korkmuştum bir dahada olmadı ama alzaymir oldum sanki o an
(583 puan) tarafından
Bende çok korktum canım doktora konuştum ben hafızayı güçlendirecek şeyler yapın diyor örgü ör gazete bulmaca çöz kitap oku görerek keşfet gibi gibi şeyler önerdi
0 oy
(671 puan) tarafından
İnsanız hepimizin dalgın olduğu zamanlar oluyor 
0 oy
(3,251 puan) tarafından

Kafanı topla kendine gel. Nolduda kendini salıyorsun bu kadar. Tabi evliliğin, ola bilir anlaşmazlıklarınız olmuş. Kimin başına gelmiyor. Bi silkelen. Ya geceleri hastana koridorlarında sabahlayanlar var. Onlardan büyük derdin yokki. Şükür et Allaha. Ve kendini salmak yerine ne yaparak herşeyi toparlaya bilirim de. Lütfen lütfen bu kadar çabuk yıkılma. Bu kadar basitmi herşey.  Bi rüzgar yanımızdan geçse yerlebirmi olacağız. İnsanlar var ya, ne fırtınalardan sonra yerle bir olub tekrar toparlanıyor. Ve bunu bir defa yaşamıyorlar. Böyle gücsüz olursan bu hayat seni yer bitirir. Kurban olmak yerine avcı ol. Çıkar dişlerini, çıkar pencelerini. Ve de ki gelsin hayat, bildiği gibi gelsin. Savaşırım de. Ailem için, bebeğim için. Daha beterleri gelse bile yıkamaz de.

Evlilik zor. Bir insanla geçinmelisin, onun akrabalarıyla, ailesiyle. Neden silahını evinin içine çevirmek yerine, dışardakılara çevirmiyorsun?

(7,121 puan) tarafından
Zeynep sana özelden mesaj attım . E posta adresi alınmadı diyor acaba sana özelden mesaj iletildi mı heldi mı baksana
(5,366 puan) tarafından
Uzun uzun yazmışsın sagol ama herseyi hallediyorumdaesimle esimle sorunlar bitmiyor geçinemiyoruz. çocuk babasız büyümesin diye çabalıyorum. Aslında takmıyorum diyorum ama öyle olmuyormuş
(3,251 puan) tarafından
Aysem geldi. Bende sana yazdım. Onada gönderilemedi yazdı
(7,121 puan) tarafından
Geldi geldi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 133 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Farah00 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 102 göst.
12 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy