0 oy
312 göst.
Diğer kategorisinde (1,243 puan) tarafından
Kizlar benim boyum 1.68 kilom 85 fazla kilom biliyorum bu ara yine dikkat etmwye basladim haliyle iki pespese dogumdan sonra kaldi göbeğim ekmegi cok yediğim için daha çok gobeklendim ama kiminle karsilassam aa 3.mu geliyr sorusundan wallahi bıktım birini bozayım diyorum sonra hangi biriyle ugrascam diyorum deli oldum artık duyuru yapacam whatsapp da falan haksız mıyım ben kimseye sormuyorum aa hamile misin aa bebek mi var diye özellikle adet olunca daha çok sisiyorum montun üzerinden bile soruyolar esime soyledjm bugün diyoki o senin ayıbın senin sismanligin o da ayrı bi h.yvan s.lak ya 

12 Cevaplar

+2 oy
(7,444 puan) tarafından
Eşinin dediğinden sonra millet ayıp etmiş etmemiş ne değişir 
(1,243 puan) tarafından
Dimi bende ona dert yanıyorum beni anlar diue
(7,444 puan) tarafından
Eşin çok ayıp etmiş kolay mı çocuk doğurmak
(7,444 puan) tarafından
He şunu da söylemden geçmek istemem kimseye sormam kimsede bana sormasın haddim değil kimseninde haddi değil
(1,243 puan) tarafından
Keske herkes öyle olsa canim
(7,444 puan) tarafından
Hadsiz insan çok haklısın canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kötü niyetle sormuyorlardır belki,  öyle anlaşılıyor belki.  Bende kimseye  sormam ama orası ayrı. 
(1,243 puan) tarafından
Ya haklisin camim ama yeter walla iyi niyetli De kalmıyor bu işin imalı soruyolar kizlar pespese diye üzüyorum artik
tarafından
Haklısın canım  hangi niyet ile sorduklarını sen daha iyi bilirsin ama eşinin yaptığı daha ayıp
(1,243 puan) tarafından
Aynen canim daha çok üzüldüm o oyle yapınca
0 oy
(3,237 puan) tarafından

Benim fiziğim öyle :D:D:Dgenetik bizde

(1,243 puan) tarafından
Biraz da oyle galina bekarken de vardı herkes leblebi yutmuş solucan gibisin diyodu
0 oy
tarafından
Başlığa göre cevap veriyorum 

Ne haddime 
(1,243 puan) tarafından
Herkes keske oyle olsa ya
0 oy
(177 puan) tarafından
Benimde yolda arkamda yürüyen biri yanındakine yemek anlatıyordu yanımdan  geçerken ay hamileymişsin kusura bakma canın çektiyse hakkını helal et falan dedi şaşırdım baya hamileyim ona lafım yokta ben ne kadar hamile gibide gözükse kimseye diyemem hamileymişsin diye belki değil o zamanlar pek belkide olmadığını düşünüyordum mont vardı üstümdede
(1,243 puan) tarafından
Ya gerçekten anlamıyorum canim cok dusuncesizler ben hamile görsem bile demem yani
(177 puan) tarafından
Bence denmemeli zaten emin değilsem o kişiden duymadıysam asla demem öyle birşey
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Hiç yapmam onu. Belki kilodur bozulur diye
(1,243 puan) tarafından
İşte benimkide kilo bozuldum canim bide ona ne sormamisim etmemisim
(1,311 puan) tarafından
Millet neyse de eşin niye öyle diyor 2 üst üste doğumdan sonra normal yani. Bende 1 doğumdan sonra zayifladigim halde önde bı göbek çıkıntısı var yani
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Zayıflamaya çalış canım hamile göbeği gibi göbeğin varsa demekki ilgi çekiyordur bende doğum yaptım normal göbekti kimse sormadı ama komşumun da bebeği 3 yaş oldu o gün bende sordum 9 aylık gibi göbeği var olabiliyor yani ya şakaya vur bebek değil yemek diye yada baya yemeden içmeden kıs kilonu ver :) eşinde tam bir kaba 
(1,243 puan) tarafından
Aynem canim hamile  göbeği gibi kaldı karnim en son doğum yapali iki sene oldu ama ben daha yeni kendime geldim sayılır vermeye  çalışıyorum bu ara ama en son gobek eriyor sanirim kaba ne kelime esime dengesiz
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Ay ne alaka ya biri benim 38 haftalık karnıma bebek mi göbek mi diye sormuştu onu anlarim karnım ağzıma.giriyordu da bir gün öylesine alışveriş yaparken tayt sordum hamile taytı mi diye sordu biri dkdkdkdkeke eşime döndüm ben hamile gibi mi görünüyorum dedim yok ya dengesiz işte densizlik yaptı dedi. Yani alenen bir hamile göbeği yoksa.sorulmaz tabiki
(1,243 puan) tarafından
Yani senin karnin burnundaymis sormuşlar ama ne ima etmeye çalıştı anlamadim benimkiler pespese mi diye mi acaba
(1,369 puan) tarafından
Ondandır kesin densizlik ya başka bisey değil
0 oy
(119,168 puan) tarafından
ekmekle pek alakasi yok bacimda eniste ayip etmis
(1,243 puan) tarafından
Enişte ayıbın en büyüğünü yapti gerçekten
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Bu eşlerde çok şey istiyor evleniyoruz çocuk dogurmuyoruz haliyle digurmak emzirmek bakmak kolay değil vücudumuz bozulması da bu durumlarda gayet normal yipraniyoruz herşeyde laf söylemesinler 
(1,243 puan) tarafından
Laf söylemesini geçtim hani dese bosver karıcım sen takma milleti dese yine razıyım köstek oldu bana tam tersi
(7,376 puan) tarafından
Canım eşler hiç bir şeyden memnun olmuyorlar da ondan
0 oy
(12,816 puan) tarafından
Bir arkadaşıma kadın doğum doktoru tavsiyesi sormuştum tahmin etmiş olmasına rağmen hamile misin diye sormamıştı keşke etrafımızda hep böyle insanlar olsa ama sağımız solumuz öküz doldu 
(1,243 puan) tarafından
Öküz ne ki bide bunu soran kadın kadının kadına yaptığını kimse yapmıyor anlamak zor
0 oy
(915 puan) tarafından

Bende bu tür soru soran kişileri aşırı geri zekalı buluyorum sananeeeee diye yüzüne bı tokat yapistirasim geliyo bı kere yeni doğum yapmışım zaten bunalım takılıyorum malik lohusalik anneme dedim bı bak ben bı markete gideyim en azından 2 insan yüzü göreyim anam tanıdık kadın ayyy hiç doğurmamis gibisin bu ne koca göbek demişti hemde bağırarak sadece güldüm o sırada kasadaydim ödedim çıktım eve ağlayarak gittim hakkimida helal etmiyorum onaaa burdan goruyosan beni o kişi sanmam ama  inşallah 10 gün osuramazsin :D

(1,243 puan) tarafından
Sonunu güzel bagladin canim:D bana da parkta kalabalıkta birisi demişti cocuklari buyutmussun ama sende çok  kilo almışsın diue ayni bağırarak :)) hayır yüzüne sanane desem kalcan oyle ne diye soruyorsun

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 1,242 göst.
0 oy
6 cevap 455 göst.
25 Nisan 2020 Aile kategorisinde Ayşe sinan (887 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 112 göst.
15 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Baldananne (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 203 göst.
19 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu