0 oy
416 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Çok üzgünüm:( 15 aylık kızım grip olmuş ikindiden beri ağlıyordu evde de ağrı kesici soğuk algınlığı falan yoktu eşim de çalışıyordu hastaneye de götüremedim. Gündüz iyiydi yoksa sağlık ocağına götürürdüm. Hiç peşimden ayrılmadı çok ağladı yüzümü boynumu cirmaliyodu saçlarımı yoluyodu benimde bi ara sabrim tükendi bağırdım odayi terk ettim bağırmaya devam ettim oda arkamdan bayağı ağladı gözleri şişti şuan içeride uyuyor çok üzgünüm 

17 Cevaplar

+1 oy
(6,180 puan) tarafından
Kuzum hastayken çocuklar daha fazla ilgiye ihtiyaç duyuyolar biz bile hastalanınca ayağa kalkamiyoruz küçücük bedenleri var onların bagirmayan yoktur heralde bende zmn zmn kızarım oğluma sonra gece aklıma gelir çok üzülürüm oğlumu öper koklarim üzülme sende bağırmamaya çalış ❤️
(1,618 puan) tarafından
Sağol canım desteğin için :( kız kardeşim de arada kız simarmasin diyor kizinca da vicdanim el vermiyor
-Reklam-
0 oy
(17,762 puan) tarafından
:( kıyamam ya ama bağırmıyorum çok sakinim diyen yalan söyler ya bence 
(1,618 puan) tarafından
Ben normalde çok sakinim iki kere bağırdım sonra bi video izledim bağırmamak gerekiyormuş çocuk korkuyomuş falan diyodu. Ondan beri dikkat ediyodum ama cidden insan bazen insanlıktan çıkıyor o kadar yorgunum ki şuan:( göğüs uçlarım emilmekten sizliyor acıyor başım ağrıyor vücudum bitkin
0 oy
(128 puan) tarafından
Off suan bende yatakta bunun vicdanıyla uğraşıyorum akşam esimde kızımı sıkıştırdı sevdi bizimki de öyle sevilmeyi sevmez bi başladı aglamaya kulagimin dibinde aaa aaaa bagira bağıra agliyor boş yere esime diyorum al aglattigin gibi sustur yok o da bakmiyor en sonunda bağırdım poposuna vurdum bu kez bende aglamaya basladim esime sardım ben bu çocuk aglamasin dye aksama kadar uğraşıyorum sen gelip sıkıştırıp aglatiyon dye..Allah bizlere  güç kuvvet versin annelik çok zor bunaldigimiz zamanlar elbet oluyor 
(1,618 puan) tarafından
Aynen canim tek olunca daha zor oluyor eşim sürekli çalışıyor bende bunaliyorum evde
(128 puan) tarafından
Bizimde oyle canim esim yogun çalışıyor erken gelincede uyuyor dün de öyle oldu artik çocuk benimle oyun oynamaktab sıkılıp uyut salla dye aglamaya başlıyor bende evde bunalıyorum:(
0 oy
(7,300 puan) tarafından

Bence kimse yoktur ben az önce delirdim küçüğü uyutum büyüğü arabayla oynamaya başladı eklemedim ilk başta iyice vura vura oynamaya devam etti bağırdım bende yeter diye sonuç ikiside uyanık :getlost:

(1,618 puan) tarafından
Hahahahah sonu kötü olmuş
(7,300 puan) tarafından
Hemde nasıl kafama ağrılar girdi yeminle
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Ahh analık ahhh Çoğu zaman bendemi sorun var diye ağlıyorum

Bebek agliyo bı yandan diğeri biseyler diyo oturup ağlıyorumm resmen 

Olabiliyo böyle şeyler. 

Ama ikisi uyuyunca kendimi sorgulamadan duramıyorum 
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Benim arkadaş var asla bağırmadığını söylüyor yanınızda da hiç ses etmez ama sanmıyorum ya bir yerde tak diyor insana 
0 oy
(9,005 puan) tarafından
İster istemez ses yükseliyor hiç bagirmadim bagirmam diyen yalan söyler bence 
0 oy
(3,897 puan) tarafından
Ilk cocuguma 2 bucuk yaşına  kadar hic bağırmadım. 2 olunca ve 10 aylik filan olunca kızıma sinirlenmelerim başladı.  3. Bebem olunca da hepten zinavandan çıktım  bazen günde  2   3 defa kızdığım  sinirlendigim oluyor bazen coook relax oluyorum 1 hafta 2 hafta hic ses yükselmiyor. Ama bence bağirmayan yoktur. Biz annelerin deşarj olma yöntemi de o bence...   eeeee motor degiliz neticede DUYGULARI HISLERI OLAN INSANIKKKK:D
(55 puan) tarafından
Cok dogru:D
0 oy
(3,242 puan) tarafından
Kızarım uyarırım ama bağırmadım bu zamana kadar. Tek başıma bakıyorum yardım edecek kimsem de yoktur oğlum da oldu olası hep iştahsız ve uykuyu sevmeyen çocuktur çok yorulurım ama bağırmam. Çevrem de çocuğuna bağıran eline veya kafasına vuran tanıdıklarım da var görürünce çok üzülüyorum çünkü bağırarak  veya vurarak anlamıyorlar. İnsan tabi ki yoruluyor bunalıyor haklı olarak ama onlarında herşeyi anneleri olarak biziz o yüzden bize nazları geçiyor hele bi de hastaysa daha da nazlı oluyorlar. 2 buçuk yaşında oğlum arada tutturur kucağına al diye yemek yaparken temizlik yaparken otururken o an işimi bırakırım sarılırım sıkı sıkı şunu düşünürüm belki bu son kucağıma alışım belki büyüdğpün de ben ona yalvarıcam o gelmek istemeyecek o anın keyfini çıkartırım sonra bırakır zaten. Ama o an ben işim var desem de anlamayacak çünkü onun isteği beni şefkatimi sevgimi hissetmek. İnatlaşsam o kucağına al diye ben de işim var diye yıpratıcaz birbirimizi gerek var mı değer mi sonrasında vicdan yapmaya 
(1,618 puan) tarafından
Tabiii doğru canim bende öyleyim
0 oy
tarafından
Bazen Sabri tükeniyor insanın robot değiliz sonuçta canım 
(1,618 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım içimi ferahlattiniz az da olsa
tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Kesinlikle hastayken çocuklara bağırmam ama onun dişinda büyük kızıma kızdığım bağırdığım oluyor normalde çok sabırlı biriyim ondan herhalde bugun tam 15 gün oldu uyumadım kendimde degilim ama gıkımı çıkarmadım onun yerine eşime sataşıyorum
(1,618 puan) tarafından
İllaki bi yerden çıkıyor diyorsun,:)))
(2,701 puan) tarafından
Tabikide robot degiliz illa bişeyler olacak
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Benim oğlum hep öyle çekiştirir yakami pacami bırakmaz sinirlerim çok yıprandı 21 aydır. Eskiden bağıran anneleri kinardim kendim öyle oldum. Ama gerçekten benimki sadece onla ilgilenmemi ister her dediğini yapmamı ister yaptırana kadar ağlar falan çok zor annelik maalesef 
(1,618 puan) tarafından
Bi an o kriz anları geçmeyecek saniyor insan
0 oy
(395 puan) tarafından
Bağırmayan bıri varsa cok sabırlıdır illakı sesımızın yükseldiği anlar oluyor
(1,618 puan) tarafından
Öyle tabii ki canım
0 oy
tarafından
Offff bni anlatmışsın ağlıyorum şimdi bnde bunun üzüntüsünden bir de benimki çok iştahsız hiçbir şey yemiyor olabilir ama bazen öyle bnce bağırmyan anne yoktır
(1,618 puan) tarafından
Bence de yoktur canım
0 oy
(940 puan) tarafından
Hergun yarın iyi bir anne olup sabırlı davrancam  bagirmicam diyen bi anne var ama sözünü tutamiyo hic
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Canım normal zamanda vallaha ben anlıyorum bizi. Kimsede dört dörtlük anneymis gibi konusmasin. Ama hastayken bilmiyorum ben diyorum Allah'ım hani ayaklansin normal zamanda delirecegim ne varsa yapsın. Hasta insana kıyamam kaldı ki minik yavrum hasta olacak. Ne telefona bakabilirim ne bulaşık yıkarım sadece deli gibi kızımı izliyotum 
0 oy
(238 puan) tarafından
14 aylık bugüne kadar bir kez bağırdım oda kendine zarar verecekti korktum. Eşim durmuyor diye bir kere bağırarak konuştu oturdum konuştum artık oda bağırmaz. Bu arada bizde eşimle birbirimize bağırmayız alışkanlık meselesi bu bence.

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 753 göst.
0 oy
27 cevap 1,024 göst.
13 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Gurmeanne (578 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 221 göst.
28 Şubat 2021 Aile kategorisinde Rabia... (564 puan) tarafından soruldu

379,864 soru

11,371,034 cevap

34,854 kullanıcı