0 oy
267 göst.
Aile kategorisinde (2,369 puan) tarafından
Dış randevum var eşimin çok acil isiii çıktı goturemiyir eşim baban gotursun ayda yild ağır babalık yapsın bir işe yarasinlar dedi çok zoruma gitti eşimle kavga ettim biliyorum hani.esim alah ondan razı olsun acil.olmasa götürür adım gibi biliyorum babam diyemem çünkü hiç sevmem evlendirdik bitti elin oldu artık der hemen sevmez sahiplenmez kızım demez annem zaten tüm elinize sağlık torunu amaliyat olurken 

Uyuyan kahvaltı yapan hir annannemiz var Allah canlarını sağ etsin ama şuan cok üzüldüm ama eşime küstüm aileme de içimde kocaman yara varki bana elleri konuşturdu için keşke hiç olmasalardı ozaman oksuzhm yetimim derdim öyle küçüklüğüm yok benim neler yaşadım neler babam gözümün önünde annemi öldüresiye döverdi beni kardeşlerimi ramazqnlarda sofra ters cevrilirdi gelin gdierken opmeyen bir babam var adımı anlamayan kerdeslerim bu şarkı.ben gibi ailesi.olupta ailesiz buyuyenlere gelsin 

7 Cevaplar

+1 oy
(2,688 puan) tarafından

Kimsesiz değilsin Rabbim var yeryüzünde sayısız güzellikleri var.. biz nail olamiyoruz aciziz günahımız çok.. böyle jissetme kendini kardeşim böyle olduğunda sığın Allah'a iste Rabbimden evet Rabbim sana dünya da bizim gelmemise vesile olanlardan hayır kilmamiş buda bir imtihan ne yapacaksın sabret elindekilere şükret üzülme Rabbim hep bizimle herkesten daha yakın <3

Kendi gücün varsa o da bı sukur sebebi Rabbim icindeki hüznü alsın inşallah.

(2,369 puan) tarafından
Amin bacım çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(1,092 puan) tarafından
İki türlusude zor işte varken yok olmaları bide benimkiler gibi gerçekten vefat etmeleri . İkiside zor 
0 oy
(209 puan) tarafından
Bende sendenim yapacak bişey yok yolu falan biliyorsan atla otübüse git yapacak bişey allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin... Sende bir dahaki randevularını eline göre ayarla 
(2,369 puan) tarafından
Bacım ayarlamistim zatende bir iş çıktı
(209 puan) tarafından
Hayırlısı olsun ne diyim üzme kendini kendini kimseziliğe alıştır... Bak ben kaç gündür yatak dayım evim *** götürüyor kimse yardım etmiyor yardım edecek olanda var değil yok sonra başının üstüne kalkıyorlar diye uzak dursun diyorum anlayacağın ne ailemden ne eşimin ailesinden bir fayda görmüşlüğüm yok allahtan başka kimseye muhtaç olmayalım allah bizi elden ayakdan düşürmesin gerisi haloluyor
(2,369 puan) tarafından
Aynen bacım geçmiş olsun
0 oy
(6,334 puan) tarafından
Bizde aynıyız canım napalm kaderimiz böyleymiş 
(2,369 puan) tarafından
Anne kuzum Allah yardımcın iz.olaun
(2,369 puan) tarafından
Sen ne yapıyorsun bu durumda nasil.bas ediyrosjn
(6,334 puan) tarafından
Ailem arkamdaymis gibi eşime yanstyorum ağzına laf vermiyorum. Eşime de minnet etmem
(2,369 puan) tarafından
Nerden tutsam elimde kalıyor
0 oy
(7,601 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım canım arkadaşlarımın annelerine babalarına özendim her zaman.
(2,369 puan) tarafından
Ah kuzum nasıl alıştın hiç alışamadım ben hep alıyorum
(7,601 puan) tarafından
Artık acıtmıyor galiba bilmiyorum içimde çok şey koptu gitti.
0 oy
(421 puan) tarafından
Kendi işini kendin yapmaya çalış her zaman ben gelin olacağım gün babam bana s.ktr çekmişti . Hic aramaz beni ben ararsam arada açıyor çoğunlukla telefonu anneme veriyor. Ne diyim Allah ömürlerini uzun etsin düşürmesin muhtaç etmesin ... 
(2,369 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Dünden beri aynı sorunla yaşıyorum. Her zaman ailemin sevincine derdine koşan biri oldum.bunu hiçbiri inkar edemez..ama ben biraz.uzakta yaşıyorum ve birinci gebeliğimde düşük riskim.vardi ev tasimistik herşey üst usteydi çok zor durumdaydim ve yataktan tuvalet dışında cikmamaliydim biri bile gelmedi yardimima. O zaman and içtim.bir daha birşey istemeyecem diye. 

Şimdi ikinci gebeliğim ve bir haftaligina ben toparlanans kadar veya doğuma gittiğimde kızım yalnız kalmasin biri gelsin dedim yine kimse gelmiyor. Gerçekten ailemden bıktım. Kimsesizlik değil de ne bu
(2,369 puan) tarafından
Oy kuzum aynı ben

İlgili sorular

+2 oy
12 cevap 529 göst.
19 Eylül 2022 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,680 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 326 göst.
10 Mart 2024 Aile kategorisinde sizdenbirisi (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 396 göst.
10 Mart 2024 Aile kategorisinde sizdenbirisi (2 puan) tarafından soruldu