0 oy
389 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Gerçekten çok zor bunalımlı bir dönemdeyim ,evli olduğum şahısı görmek istemiyorum. Kavgada gerçek yüzünü gördükçe iyice soğuyorum . Birde üzerine yetmez gibi hamileyim . Allah'tan korkumdan çocuğumu aldırmıyorum. Dayanacak takatim kalmadı. İnsanlara karşı o kadar iyiymiş gibi görünüyor ki keşke gerçekte ne halt olduğunu görebilseler. Neymiş insanlar hep onu örnek gösteriyormuş. Senin ne halt olduğunu bir bilseler dönüp yüzüne bakmazlar . Dedikodu , yalan ne ararsanız var. Beş saniye önce söylediğini ,yaptığını hem yalanlayabiliyor. Birde üste çıkma arsızlığı var. O kadar kolay üste çıkıyor ki arsız yalancı. Kendini kusursuz görüyor . Ne halt olduğunu bilse keşke. Eee tabi anasının oğlu çok görmemek lazım . Tavuk yumurta ilişkisi. Ne görüyorsan o'sun.

11 Cevaplar

+1 oy
(5,277 puan) tarafından
Bunlar narsist özellikler ve çok sıkıntılı bir insan senin enerjini sömürür seni sürekli suçlar aşagılar hep kendini beğenir. Onun taktiğini ona uygulamalısın yoksa baş edemezsin. Youtube yaz bunlarla ilgili çok video var araştırmanı öneririm yıpranmamak için. Boşanamıyorsan onunla baş etmeyi öğren yoksa ruh saglıgını bozar o seni bozacagına sen onu hasta et zaten hasta . 
-Reklam-
0 oy
(528 puan) tarafından
Yaa Sen bir kadınsın kendi başına ayaklarının üstünde durabilirsin boşanmak istersen boşa kendine iş bul çalış dicemde hamilesin nasıl yapacaksın bjrinin arkanda durması lazım:(( Allah hakkında hayirli olanı nasip etsin canm
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Anlattığım narsit birini anlatıyorsun gibi RABBİM hidayet versin eşine insallah
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Kadınsın herşeyi basarabilirsin diyemem bu durumda hamilsin seni çok zorlar bu süreç ailen arkanda ve destek olmadığı sürece aldırma tabiki o bir can ve senin canın doğumu bekle derim münakaşaya girme onunla ne yaparsa yapsın evladını kucağına al bı toparlan gelen altını olanı hep yanında tut para birikir aileni çocuğa bakımında destek olup kendin çalışmak için çabala en mantıklısı bu şekilde gün görünüyor boşanmak bu durumda seni olduğun durumdan dahada zorlar gibi geldi şiddet uygulamıyorsa tabiki 
0 oy
(4,088 puan) tarafından
Hamilesin mecbur çekiceksin. 
(4,088 puan) tarafından
Dalga mı geçiyorsun? Okuma özürün mü var. Bir de beddua ediyorsun. İNŞALLAH BU YERSİZ BEDDUAN BİN KATI İLE SANA DÖNER.  Yettiniz artık ya. Ne rahat beddua ediyorsunuz. Allah ıslah etsin sizi. Allah bildiği gibi yapsın inşallah. Ne diyim kadına. Ailem kabul etmez diyor. Hamile. Ne çalışabilir. Ne oradan ayrılabilir. Bir müddet daha çekmekten başka çaresi var mı. Varsa sen söyle. Hadi söyle. ALLAH NASIL BİLİYORSA ÖYLE YAPSIN SENİ. ASIL KÖTÜ KALPLİ SENSİN. KOKUŞMUŞ.
(4,088 puan) tarafından
Tövbe yarabbim ya sabır yarabbim ya sabır.
(2,674 puan) tarafından
+ evet aile de kabul etmiyorsa mecbur çekmek zorundasın.
0 oy
(3,000 puan) tarafından
Kendini haklı görüyorsa senin haklılığın biz bu hale getiriyor bıkmadın mı mutsuz ama haklı olmaktan.Seninki haklılık değil ego diye anlat eşine.Ailem izin vermez diye birsey yok sen bireysel olarak evlendigine göre artık bir yetişkinsin egrisini doğrusunu sen tartacaksin ve karar vereceksin.Eger destek olmazlar imkanım yok anlamında yazdıysan,zaten o evin içinde öyle yada böyle yaşıyorsun geçen zamanı kendine avantaja cevir (kendine maddi ve manevi yatırım yap ) bu süre zarfında duzelirse ne ala duzelmezse kendi yoluna doğru yelken açarsın.
0 oy
(54 puan) tarafından
Arkadaşların da dediği gibi narsist kişilik Rabbim yardımcnz olsn inşallah ama ailem kabul etmez diyip atmayın önce konuşun ne kadar bunaldığınzı söyleyin sonuçlarn daha kötü olacağını söyleyin yani bu durumda arkada durmayacak aile yokturdur diye umuyorum
0 oy
(2,035 puan) tarafından
Hamilelik ve lohusalık döneminde boşanmayı doğru bulmuyorum.hormonlarin etkisi ile insan doğruyu göremiyor 
0 oy
(296 puan) tarafından
Kafanda bitirdinse boşan ailene söyle kabul etmezlerse doğumu bekle kendini biraz toparla plan yap gelecek hakında nasıl kendi ayaklarımın üzerinde durabilirim Diye. Aileni ikna edebilirsen bebeğine annen bakar sende calışırsın.
0 oy
(6,238 puan) tarafından
Hamile olmasaydın daha farklı şeyler yazardım ama hamilelikte cok zor tek başına mücadele edemezsin kimsenin gazına gelme.Neden çocuktan önce boşanmayı düşünmedin ki o zaman herşey daha farklı olurdu.
0 oy
(308 puan) tarafından
Aynısı bende var kendimi dinliyor gibi hissettim bende hamileyim istemediğim halde bana hep ıstemıyom dediğim halde korumasız ilişki yaptı benimle sırf istemiyorum keyfe alışmışım geziyor tozuyorm diye bunu yaptı bende boşanmak ıstiyorum ailem kabul etmiyor boşanmayı napıcam bılmıyom
(2,735 puan) tarafından
Bu ne saçmalık. İstemediğin halde zorla birliktelik oluyorsa, bu eşi istismar etmektir. Meden şikayetçi olmadın ki? Sonrasında da hamilelik yokken çalışır, boşanır, yoluna bakardın. Ne biçim insanlar var hayatlarınızda. Çok üzülüyorum.
(308 puan) tarafından
İlişkiye girmek istemediğim zaman benimle konuşmazdı trip atardı ve sürekli bana dini konular üzerinden lanet yağıyor falan dedi ilişkiye girmediğim için malesef zorla istediği yaptığı çok oldu kime şikayet edeyim ki ben senin kocanım dedi bana
(2,735 puan) tarafından
Olur mu öyle şey, kocan da olsa senin isteğin yoksa zorla birliktelik yasal bir suç. Keşke polise falan gitseydin ama ne diyeyim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 321 göst.
10 Mart 2024 Aile kategorisinde sizdenbirisi (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 176 göst.
0 oy
4 cevap 375 göst.
26 Aralık 2020 Aile kategorisinde sevgi444 (60 puan) tarafından soruldu

378,310 soru

11,323,192 cevap

34,773 kullanıcı