+1 oy
333 göst.
Diğer kategorisinde (428 puan) tarafından
Kızlar kuzenim sezaeryan doğum yaptı tamamen çıplak mis öyle mi oluyor sezeryanda.Nornal doğumda hasta elbisesi oluyor ama sezaeryan da zor demi olamaz üstünde bı şey yokmuş yani ameliyathaneye gidene kadar giymiş ama sonra çıkarmıslar öyle mi oluyor ameliyat yaparken hiçbir şey olmuyor mu kıyafet 

24 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sezeryan doğum yaptım ve hasta elbisesi giydim. Tamamen çıplak değildim 
(428 puan) tarafından
Anladım canjm kuzenim tamamen çıplak mis çok utandım diyo
-Reklam-
+1 oy
(10,046 puan) tarafından
Odada hazirlikta elbiselerimi cikardim onluk verdiler onu giydim oyle sedyeye koydular gittim
(428 puan) tarafından
Ameliyat olurken çıkardın mi canim
(10,046 puan) tarafından
Ameliyathanede hepsini cikardilar canim ustume ortu orttuler
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Sezeryan olmadim bilgim yok tatlim 
(428 puan) tarafından
Sağol canım cvp için
0 oy
(340 puan) tarafından
Sezeryan da önlük giyiliyor genelde karnı açık ben normal yaptım planlı olduğu için ikisinde de giydim 
(428 puan) tarafından
Aaa karın tarafı açık alt taraf ve üst taraf kapalı mi canim
(340 puan) tarafından
Evet karın bölgesinde yırtık oluyor elbisenin
0 oy
(3,400 puan) tarafından
Ameliyat elbisesi giydim ameliyathanede çıkardılar tamamen ciplaktim odaya da o şekilde çıkarıldım üstümü sıkıca ortuller odaya çıkarken
(428 puan) tarafından
Bazıları kıyafet vardı diyo neye göre karar veriyorlar ilginç
0 oy
tarafından
Her hastane aynımı bilmiyorum ama spinal oldum ben göbekten yırtık bir örnük verdiler onunla yaptılar canım 
(428 puan) tarafından
Seninki yine iyiymis
0 oy
(354 puan) tarafından
Ablam sabah çıktı sezaryandan oyleydi
(428 puan) tarafından
Demi işte her hastane farklı galiba
(354 puan) tarafından
Canım vallah devlet nefretlik..
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Benim önce normldi sancim varken önlük giydim ama arkası  komple açık sadece alttan üstten 2 baglama yeri var sonra sezeryana alındım ustumdeki önlüğü ters çevirip giydirdiler önüm komple acıktı ama bağlayınca kapanıyor ztn nankozdan sonra açıyorlar üzerine bez örtüp kesiyorlar 
(428 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(7,041 puan) tarafından
Bana arkası açık ameliyat önlüğü giydirdiler masaya yattım hop kaldırdılar havaya ay nasıl utandım 
(428 puan) tarafından
Sen öyle diyorsun canım kuzenim hepten çıplakmis getirip gotururken örtü ortmusler sadece
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Yok tamamen çıplak değildim elbise vardı 
(428 puan) tarafından
Kuzenim kızcağız tamamen çıplak mis getirip gotururken örtü varmış doğum esnasında diyorum
(7,447 puan) tarafından
Çok tuhaf ama bazı hastaneler böyle yapıyor sanırım daha önce de böyle bir posta denk gelmiştim
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Ameliyathaneye önlükle indim orda çıkardılar 
(428 puan) tarafından
Seninde demi çıkardılar bazıları hasta önlüğü ile girmis
(3,230 puan) tarafından
Evet canım üstümde  birşey yoktu benimde
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Canım ameliyat önlüğü veriliyor mesela benim eltim korona zamanı doğum yapmış kendi kıyafeti ile girmiş normal doğum onun ki bende rahatsızlandım 3 gün hastanede yattım orda dikkat ettim ameliyat önlüğü veriliyor ki zaten tamamen çıplak bırakma Hakları yok ki ameliyathane çok soğuk bir yer senş gelip hazırlıyorlar diyorlar kucağına bebeğinin kıyafetlerini al hadi gidiyoruz
(428 puan) tarafından
Kuzenim kızcağız tamamen çıplak mis getirip gotururken örtü varmış doğum esnasında diyorum
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Odada hasta kıyafeti giydirip ameliyathane de ön kısmını açtılar tamamen çıkarmadılar ama göğüsten aşağısı açıktı ilaç falan sürdüler genel anestezide 
(428 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Hasta elbisesi giyiyorsun içinde çamaşır falan olmuyor canım 
(428 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
tarafından
Ben hasta elbisesi giydim normal dogum 
(428 puan) tarafından
Normal doğum yaptım bende öyleydi
0 oy
tarafından
Önlük verdiler de içim dışım görünüyordu ben dedim nasıl giyecem bunu çok saçma bir şeydi sonuçta sedyeyle alıp götürüyorlar millet var götüren doktor değil hasta bakıcı adam sonra çarşaf vardı onunla örttüm üstümü öyle çıktım ameliyatta da yırtıyorlar onu zaten vala yattım öyle masaya doktor gelene kadar anestezi doktoru sohbet ediyordu bende üzerimdeki incecik şeyle masada yatıyordum onlar alışkın olduğu için bende rahat davrandım ama koridords üstümü örttüm gittim vala öyle kalamazdim
(428 puan) tarafından
0 oy
(390 puan) tarafından
Odadan çıkarken hasta onlugum vardi, ameliyathane de cikarttilar ustume örtü örttüler yani ciplaktim 
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Oda da üstümü çıkarıp boydan ameliyat elbisesi giydim.. ameliyathane de kaldırıp bacak kısmını da başka örtüyle örttüler göbek kısmı dışardaydi yani.
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Önce ameliyat önlüğü giydirdiler sonra spinal iğneyi yapıp bacaklarım uyustuktan sonra çıkardılar o önlüğü odaya giderken birşey yoktu galiba üstümde çarşaflar vardı sonra emzirme elbisesi almıştım ben hemen onu giydirdiler üst tarafına zaten aşağısı uyuşuk sargı bezleri falan vardı 
0 oy
tarafından
Sezaryen oldum tamamen çıplak değildim sondadan sonra örtü örtüyorlar alt tarafa üste elbise duruyor

Kaç haftalıksın

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 371 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ht (2,092 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 216 göst.
14 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Kralice177 (482 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 270 göst.
24 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Uh dgshs (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.
16 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Milkasu (809 puan) tarafından soruldu

380,170 soru

11,381,004 cevap

34,874 kullanıcı

...