0 oy
98 göst.
Aile kategorisinde tarafından
gunde 3 lt su icyorum ama gtmyo bu kilolar

6 Cevaplar

0 oy
(7,447 puan) tarafından
Hemen gitmez öyle ödem var vs hemde daha yeni yapmışsın doğum acele etme canım 
(7,447 puan) tarafından
İki hamilelikte toplamda 20 kilo aldım bende peşpeşe olduğu için henüz vermemiştim bakalım doğumdan sonra dikkat ederek küçük bir destek ile vericem :)
tarafından
kucuk destek ne canm
(7,447 puan) tarafından
Profesyonel bir destek canım emziren annelere diyet programı sunuyor bazı diyetisyenler takip ettiğim var bir tane eşimde tanıyor ondan destek alcam doğum sonrası
tarafından
anladim canm bende 1 yasina gelince cay almayi dusunuyorum
(7,447 puan) tarafından
Kiraz sapı çayı ve kayısı çayı çok işe yarıyor ödem atmaya yardımcı oluyor
-Reklam-
0 oy
(6,957 puan) tarafından
Ben 22 günlükken tartilmak aklıma bile gelmedi kız dur hele acelen ne 
tarafından
guzel olmk istyom 93 klyum 75le gebe kaldydm
(6,957 puan) tarafından
Guzellig at bi kenare anne oldun tadını çıkar bebeğini gözünde çok güzelsin sen
tarafından
kiz ikinciye anne oldum alştm ben :)
(6,957 puan) tarafından
Olsun bacım birinci ikinci ne fark eder tekrar anne oldun bak belki bi daha nasip olcak olmayacak kilo nedir alınır verilir bebeğinin bu zamanlari bi gitti mi geri gelmeyecek
tarafından
bebegime ilgimi eksiltmiyorum canim ama hani guzel gorunmekte isthorum
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Ne bu acele canım podyuma mi çıkacaksın 
tarafından
kiz 25 kilo aldim mutusuzum hicbiseym olmuyo
(1,634 puan) tarafından
Canım yeni doğum yapmışsın acele etme güçten düşersin sütun azalır zamanla gidiyo zaten
0 oy
(3,794 puan) tarafından
3 lt su fazla degilmi kiz. Suyla kilo gitmiyo ben aylardir düzenli su iciyom gitmedi diyetisyene gittim . Bende 90 kiloyum 
(10,021 puan) tarafından
3litre neki ben bi dogum yaptim 4 5 litre iciyodum. Suya susuyodum resmen ya deli gibi sadece su iciyodum. Bi yandan terliyodum bi yandan su iciyodum
(3,794 puan) tarafından
Fazlasında zarar kiz suyun 2 litre ideal . Böbrekleri yorar
(10,021 puan) tarafından
Elimde degildiki. Suya susarmi insan ic ic doymuyodum. Bide agustos sonuydu dogumum. Normalde hic su icmeyen insan deli gibi kana kana iciyodum valla. 6ayda 25 kilo verdim
(3,794 puan) tarafından
Bende ogluma hamile iken hic bisi yiyemezdim devamli su icerdim icim disim su olmuştu.  Inanirmisin 75 kilo ile hamile kalmistim. Hamilelimin 3 ayinda 60a kadar düşmüştüm.  Her kontrolümde kilo takibi yapardi hekim her kontrol de kilom dahada düşük gelirdi .5 aylik hamile iken gobegim hic yoktu sorarlardi kac aylik diye 5 derdim millet bakardı gobegime yoktuki hic doğuma giderken bile karnim 6 7 aylik kadarlık gibiydi düşün ki 42 beden bi hirka giymistim gobegimi kapatmisti ilikleyince . Doguma 70 kilo ile girdim 65 ile çıktım.  Hele birinde kan verirken damar bulamadilar kollarimi delik desik ettiler ellerim kollarim hep morarmisti 2 tüp kani zor aldilardi zerre yiyemiyodum bi kaşık yemek bi tabak gibi geliyodu yediğimde. Ama simdi bi tabak yemek bi kasik gibi:D
(10,021 puan) tarafından
Yok ben verdim yemekte yiyodum ama paketli gidayi falan kesmistim. Sonra verdim iste 74le doguma girdim 49 kiloya dustum. Sonra aldim az bisey 54 oldum ogluma hamile kaldim :)
0 oy
(10,021 puan) tarafından
Yiyomusun canim ama o onemli :) sut olsun falan diye
0 oy
(4,153 puan) tarafından
Ay bu durum dogumdan doguma degisio galiba.ilk hamilelikde 20 kilo aldim sezeryanla dogurdum.hastaneden eve gelene kadar 2 gün icinde  7 kilo gitmişti eve gelir gelmez tartildum o agrima sancima ramen:))) 40ima kadar 7 daha gitmişti.tiplam 14 gtmisti yani:) neyse 2. Hamilelikde 10 kilo aldim dikkar ettim de.hep hesabim seydi 7 si dogumda gitse 3 kalir oda 3 haftada veririm fiodum.dogumdan geldim 1 bucuk kilo gtmiş 3300 cck dogurdum zaten.bnde anlmadim nasi oldu ama hayalleri yikildi.bi hafta icinde 6 sini verdim .8 aydir kalan 4 kiloyu vernye clisiom yapisti mubarek.son 4 kilo icin diyetisyne basladim.56 ile hamile kaldom.66 ile dogurdum.suan 59 um.ala adette olamadim sanirim o biraz engellio.emzirmeden dolayi adet olmadim daha.lohusa kanamam da azdi günlük ped kullndim 6 gun kadar daha olmadi lekelnme kanama.bnce bunla alakali benim veremeyisim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 89 göst.
12 Mart 2022 Diğer kategorisinde Periiii89 (855 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,156 göst.
27 Kasım 2018 Diğer kategorisinde Ecrin Çırpanlı (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
29 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Yagmur066666 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 110 göst.