0 oy
253 göst.
Diğer kategorisinde (782 puan) tarafından
Ablamla eltiyiz yani bi nevi kaynanamın ve kayınpederinin ikinci evlilikleri ortak çocukları yok eşimin üvey abisiyle evli ablam neyse ablam gelin geldiğinden beri gecinemedi iftiralar birsuru şeyler yaptı ablamda bı gün sen orospusun deyince dayanamayıp saçbaş yolmuş yani artık sabrim kalmamıştı evime pat diye gelip soyliyceni  soyluyo gidiyo diyodu neyse şimdi bir nebze araları iyi kolundan ameliyat oldu o halde şimdi ablamin yanına gitmiş az önce konuşurken dedi ablam kayannan geldi yine diye birsuru şey söyler söyler gider ne yapsak ne desek de gidiyo eşime söyledim kaç kere anne bidaha gidersen oraya yüzüne bakmam senin deid yok hala gidiyo ve oraya gitmesi çok saçma kayınpederimin eski karısı hala o evde ablamın yanında kaliyo o kadar çok şey varki daha anlatacak anlatsam nasıl sabrettiniz bu zamana kadar diyeceksiniz benim televizyonum kırıldı oğlum eline geçeni vurduğu için ablama diyomuski ben onalra bin ekre dedim aşın duvara kıracak çocuk dedim laf dinlemiyolarki diyomus ya ben kiraciyim evin duvarları hep kağıt adam izin vermiyo delmemize nereye asicam bir iki haftaya kendi evime tasinicam ozmn asarım napiyim yani çocuk bu kaşla göz arasında vuruyor çok doluyum öyle böyle değil çok ikiyüzlü beni ablama ablamı da bana kotuluyo amacı ne bilsem

8 Cevaplar

0 oy
(196 puan) tarafından
Bazı kaynanalar imtahan benimki gibi
(782 puan) tarafından
Çok zor bi imtihan rabbim cezasini veriyor ama yok akillanmiyo ya iki senedir ablama yapmadığı kalmadı kendi de sürekli ameliyat oluyo biyerlerden düşüyo bide oturup duşun ya neden ben sürekli hastanedeyim bı rahat duriyim de ya ne biçim bı insan vala aklım almiyo
-Reklam-
0 oy
(782 puan) tarafından

Neden hiç bir soruma 2 den fazla cevap gelmiyo 

İçimi dökmek istemiştim ama boşuna yazmışım o kadar
0 oy
tarafından
Kaynanan tam bir şeytanlık yapıyor iki kardeşi birbirine düşürüyor. Benim dayımlarrda iki kardeşi aldı. Bir kere olsun anneannem laf etmezdi kadın kaynanalık bile yapmazdı geldikleri zaman annemlere iş yaptırıyordu gelinler otursun diye
(782 puan) tarafından
Ablamla bizede herkes der o kadın ne seni ne ablani asla haketmiyor diye herkes biliyo seytanligini demekki bı kere daha kırıcı bir laf söylemedim ne derse yaptım oğlunun hatrina ama bana yaptığından çok ablama söylediklerine tahammül edemiyorum bizi ne yaparsa yapsın dusurem di birbirimize hep ablamla iç içe olduk onu bile ne gorumcelerim ne kendisi cekemiyoalr
tarafından
Bunlara cazgırlık yaoıcaksın başka çözüm yok
(782 puan) tarafından
Sabrediyorum valla devran bize dönecek bizde neyi kinadiysa başina geldi ben 2 sene hamile kalmadım diye neler dedi gorumcemle ikisi şimdi görümcem evlendi dış gebelik geçirdi çocuğu olmuyor birdaha hala akillanmiyolar Allah cezalarını veriyor ama
0 oy
(6,515 puan) tarafından
Konuşmayın amaannn ben konuşmuyorum eşimde bişey demiyor senin kararın diyor beni sinir hastası eden insanlardan uzak duruyorum niye kendime eziyet edeceğim ki sende ya konuş yapma de ama ciddi bir biçimde yada konuşma bacım 
(782 puan) tarafından
Öyle bi şansım olsa zaten yüzüne bakmam ama konuşmasam yapmiyca şey kalmaz uzakta oturuyorum Allah'tan ama ablam yakın ona yürüme mesafesinde oturuyor pat diye gidiyo evdemisin dehilmisi. Diye aramak yok uyuyomu hastami demek yok kimseyi dinlemiyo hiç kimseyi ne istiyorsa onu yapıyor
(6,515 puan) tarafından
Peki ablanın eşi ne diyor bu duruma
(782 puan) tarafından
O da çok kızıyor ama babasının hatrina susuyo oda kaç defa söyledi babasina bak benim evime gelip huzur bozup duruyo elimde kalacak karına sahip çık dedi ama yok kaynanamı zincirle bağlasan yapicani yapıyor da bize yasattiklarinin acısını Rabbim cikartiyo ama işte bizde çok yiprandik
(6,515 puan) tarafından
Acmasın kapıyı ablanda kız 1 gelir 2 gelir bu ney deli eder insanı
(782 puan) tarafından
Köy evi olduğundan kapıyı iteklese giriyor kız bu seferde kitlese açmasa bana kapıyı açmadı diye yapmadığı kalmaz diyorum ya çok çok zor bı insan ya görsen bı otursan konuşsan melek dersin öylede iki yüzü var
0 oy
(12,576 puan) tarafından
Bu süreçte eşlerinize iş düşüyor seninki için bir şey diyemem hepsi annesine düşkün ama enişte için üvey anne sonuçta ablanı koruması hatta kendi annesi için bile kaynananla araya mesafe koyması lazım sonuçta ablanın o kadınla görüşme zorunluluğu yok kaldı ki huyunu biliyorsunuz iki tarafta biraz mesafe koysun artık 
(782 puan) tarafından
Öyle ama eşim ve abisi birbirlerini çok severler yani öz abi kardeş gibiler oyuzden abim annesine bişey dese eşimle arası bozulur onun hatrina bişey demiyor yani kaynanamla bunun farkında oyuzden gevşek davraniyo iste
0 oy
tarafından
Bazı Kaynanalar seytanin sağ kolu. Ablan onun kumasina bakiyor ablana olan sinirini senden de çıkarıyor. Kudurmuş etrafa saldırıyor işte. Kendi cocuklari huyunu suyunu zaten biliyorsa bosverin sizde takılmayın o kadar
(782 puan) tarafından
Biliyorlar ama bı olay olunca haklı haksız bakmadan bizim üzerimize geliyo herkes annesinin tarafına geçiyor hiç hirdey yapmasak bile bı olay cikariyo iste
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Allah akil versin bu kaynanalara.ogullarinin gercekten buyudugunu kendilerine ait bi ailelerinin oldugunu kabul edipde bi kosede sessizce yasliliklarini hanimliklarini yasalar nolur.dunyanin sonumu gelir.Rabbim sabirlar versin.ama susma gercekten sustukca agizlari alisiyor ya araya mesafe koy hic konusmamaya calis ya da her soylediyine bi cevap ver 
(782 puan) tarafından
Artık susmuyorum ağzıma geleni söylüyorum valla zaten ikinci bebeğim de doğsun iki çocukla gidip gelmek zor oluyo diyicem hasta oluyolar diycem gitmiycem köye falan ayda yılda bir beni nefret ettirdi kendindej
(1,015 puan) tarafından
Aynen ben hep sevgimi sayqimi verirdim ona ama inan deymiyor bazilari sadece kotu lafdan surat asmaktan saymamakdan anliyor.ama dusunmuyorlar ki layik olduklarini yasiyorlar.inanirmisin bi sirin sozune can derdim ilk evlendiyim zamanlarda kizi gibi gormesi icin herseyi yapardim baktim olmuyor artik bi evin altinda haftada bi anca konusuyoruz
(782 puan) tarafından
Öyle bende iyi dedim çok iyilik yapıyo herkese sandım ama yaptıklarını misli misli ciksrtiyomus meger
0 oy
(974 puan) tarafından
Bacım bırak konuşsun ne hali varsa görsün siz sakın ablanla birbirinize düşmeyin belliki bu kadın aranızı açmaya çalışıyor anladığım senin kayınvaliden oluyor bu durumda ablanın hiçbir şeyi değil ablan kesin net bir dille gelme desin sana geldiği zamanda hiç ablanın konusunu açmasına müsade etme
(782 puan) tarafından
Ablamla zaten iki dünya bı araya gelse aramızı kimse acamaz bunu çok iyi biliyorlar kız dövdü bile evime gelme diye diyorum ya neler neler söylendi hala aynı şeyleri yapıyor
(974 puan) tarafından
Kız bacım kadın arsız yüzsüz daha ne yapsın o zaman ablan iyi siz kendinizi bildikten sonra konuşur konusur susar nasılsa Allah sabır versin sizede

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 183 göst.
8 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,315 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 817 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 400 göst.
19 Mart 2021 Aile kategorisinde Aslıs (13,203 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 342 göst.