0 oy
553 göst.
Diğer kategorisinde (438 puan) tarafından
Sinan belası tutuklanmıştı dün falan nedenini bilmiyordum ama az önce haberlerde gördüm 2018 yılında bir çocuğu taciz etmiş diye iddia varmış yapmadım diyor tabiki ama görüntüde bile küçücük çocuğu takip ediyor öyle ******** ...

9 Cevaplar

0 oy
(3,767 puan) tarafından
Allah cezasi doğru girdimi deligee 15 senedir millet bikims 20 den fazla kişi köyü terketmis
(438 puan) tarafından
Vallaya köyü terkedenlere çok üzüldüm köyde keşke toplansalardi bunu bı güzel gebetselerdi koylucek biz bilmiyoz deselerdi :/ bu zamana kadar yaşaması mucize zaten
(3,767 puan) tarafından
Valla herkes zavallı diye ellememis seytan pis sapikligin zavalligimi olur
-Reklam-
0 oy
(3,388 puan) tarafından
İtiraf var mı peki 
(438 puan) tarafından
Hayır diyor hâlâ itiraf edermi o sapık :/
(3,388 puan) tarafından
Mikrop iğrenç herşey ortada aslında
(438 puan) tarafından
Aynen 2-3 haftadır bu konuyu işliyorlar hicmi savcı polis yok be sanki biraz daha reyting olsun diye bilerek bırakıyorlar gibi. Yarın sabah izleriz detaylari
(3,388 puan) tarafından
Bnde katılıyorum reyting için de tuttular ama sanırım millet tepki gösterdi
(438 puan) tarafından
Evet başka zaman birakmazlar böyle hemen yayına geliyordu polisler. Şimdi Türkiye ayağa kalktı gelen giden yok üstelik kocası emniyet müdürüydü hicmi TV izlemiyor bu adam yada müge hiçmi anlatmıyor illaki haberi vardir
0 oy
tarafından
Ayyy çok şükür bende gördüm şimdi haberlerde Allah onu bildiği gibi yapsın inşallah 
(438 puan) tarafından
Aminnn kuzummm
0 oy
(2,687 puan) tarafından

Burda hepimizi delirttiydi allah mapustakilere sabir versin simdide :)

(438 puan) tarafından
Mapusta bir gün bile yasayabilcekmi bakalım bide bunun yemeğini suyunuda koyarlar önüne
(2,687 puan) tarafından
Valla bacisi youtubede vatandaş mi ne bi adam var bak hatirlayamadim ona bu sinanin arkadasi konuşmuş ablasi da konuşmuş hatta neyse adam diyo ki daha once 3 ay hapiste yatti cikti diyo ordakilerdende cok dayak yemiş adamlar parasini almaya calismiş galiba dayak yemiş genede vermemiş oyle anlatti
(438 puan) tarafından
Aynen öyle bir adam var mugedeki olayları inceliyor falan hatta bi ara mugeyle karşıydı o mugeyi kotuluyordu hep, şimdi bakmıyorum ona. Ölse de gene yapmadım diyor bu aslında korkak biseye benziyor ama çok sinsi yarın sabah izleriz bakam
(2,687 puan) tarafından
Valla bekliyorum bende de itiraf yok heralde olsaydi tv ler hep derdi polistende korkmamiş baksana tuhaf garip bi adam
(331 puan) tarafından
Bunu içerde öldürürürler herkesin Sabrı mugeninki gibi mi insanı delirtir valla :)
0 oy
(7,945 puan) tarafından
Çoğu insan diyo baskasj yaptı olayı onun üstüne yıktı attığı msjlardan dolayı adam ztn bir garip ablası diyordu havale geçirmiş küçükken bilmem ne bide 10 yıldır köyden çıkmamış diyordu
(438 puan) tarafından
Başkası yaptirsa bile bu dünya kendi yaptığı pislikler var bunun hakkında daha 9 kez dosya açılmış sağlık raporlarinda hep akli dengesi yerinde çıkmış müge söyledi aklı yerinde falan diye, o kadirgilden de şüphe ediyorum ben ama hadi hayırlısı onun pislik olduğunu bile bile hâlâ yaninda yasiyormus
(7,945 puan) tarafından
Ztn Sinan asla normal değil sapıklık var adamda belli
(438 puan) tarafından
Gözler fildir fildir dönüyor vallaha saf gibi duran sapığın teki mugede demişti bakma benim ayaklarıma beynini pekmezini akitirima benzer bişey demişti
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Sinanlar bitmez adaletin caydırıcı cezası olmadıkça 
(438 puan) tarafından
Baksana defalarca çıkmış adelet var çok geç bir adalet var maalesef ülkemizde bı idam gelse bi kişi asılsa bak bakalım daha vukuat oluyomu böyle Allah'ın belası sapıklar kızlarımız büyüyor böyle pisliklerden koru yarabbim
(3,794 puan) tarafından
Vallahi billahi artık dünya yaşanacak bir yer değil.  Erkek kelimesinden nefret ediyorum erkek ne ya . Ne çocuk ne yaşlı ne genç ne ****** kimsenin güvenliği yok bunun gibi pislikler yüzünden.  Dicek şey çok ta bu pisliklere en kötü söz bile az gelir iyiki cehennem var iyiki. Ama bu dünyada da Allah'ın şeriatı var uygulayan yok. Böylelerinin yaşamaya hakkı yok ceza evine girse ne yazar. Bi af çıksa dışarda hadi içerde kaldı diyelim ye iç yat bu cezamı.
(438 puan) tarafından
Yada ABD gibi yasalar olcak bizim türk milleti kıyamaz iki gün hücrede aç susuz bırak bakalım bülbül gibi nasıl ötüyor.
(3,794 puan) tarafından
Vericen o canı yanan ailenin eline alın bunun cezasını siz verin meydan ortasinda ibreti alem diye. O aile ona işkence ede ede öldurecek herkesin gözü önünde.  Böylelerinin sonu böyle oluyo varsa göze alan yeltensin diyerek sensörsuz bütün kanallarda yayinlican
0 oy
tarafından
Sapık aşağılık ya adam resmen ve onun gibi tonlarca vardır 
(438 puan) tarafından
Vardır valla Allah öyle insanlardan korusuun
0 oy
(119,289 puan) tarafından
delirtti hepimizi yaa 
(438 puan) tarafından
Aynen ne gıcık bı mikrop bı herif buu...  Cebinde taş tasiyormus karşısındaki kişi onun davrandığı gibi davranmayip onu red ederse kafaya taşla vuruyormuş bu nasıl işla
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Aa tutuklandi miii yarını merak ediyorum
(438 puan) tarafından
Dün görmüştüm ben ama neyden dolayı tutuklandığını bilmiyodum bu akşam haberlerde gordum çocuğu taciz etmiş video kaydında var :( onun için ve hala yok yapmadım diyor öküz
(13,821 puan) tarafından
Ay evet izledim resmen yakınında takip ediyor videosu da var hala yapmadım diyor sapik

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 376 göst.
12 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,359 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 526 göst.
19 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
31 cevap 959 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde 251606 (974 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 305 göst.