0 oy
526 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Karşı binayla camlarımız karşı karşıya orda da bi adam cama ne zamab çıksam perdeyi açsam kafayı uzatır elinde sigara üfleye üfleye bakar tövbe çekiyorm her zaman anneme eşime de kimseye demedim dışarı da beni görsün masus kapıda oyalanır arabaya bakar hep sustum bugün annemlerde almıcam diye eve gittim kapıları kontrol ediym falan diye neyse oda bizim binanın önünde bi adamla sohbet ediyor ama 2 defe döndü döndü baktı bende birine mi benzettin beni abi dedim devamlı bakıyosn kapı açınca perde açınca bakmak suçmu bakınca sapıkmı oluyoz senn yaşında kızım var demeye başladı ya sus pedefoli dedim bide üste çıkıyor hadi yolda gözün çarptı camı açınca saatlerce balkon da sigara dumanını üfleyerek bakmak ne

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
İyi yapmışsın kız ahlaksız 
tarafından
Bide bakmak suçmu diyor ya
tarafından
Ay tak ******** Alaçan eline sopayı vur Allah vur
tarafından
Artık ortalık öz evladına tecavüz etmek olmuş adam hala bana kızım var sen gibi diyor
tarafından
Ayy varya milletin karisina kızına bakandan ne b.o.k beklersin o da öyle bir mahllukat işte
-Reklam-
0 oy
(13,748 puan) tarafından
Bizm karşı binada da bi serfsz var atletle donla cikiyo balkona öyle mal mal bakiyo camasir aşarken falan.

Yuregm çarpıyo bişey diyemedigmde
tarafından
Sıç agzına susunca daha kötü
0 oy
tarafından
Ortalık o kadar kotu ki kendini korusan suc olur ben sapik miyim der hatta ortalığı ayağa kaldırır seni suçlu çıkarır kendini korumasan suç . 

Allah'ım akıl fikir versin ya 
tarafından
Allah kahretsin böylelerini ya iğrenç insan korkuları da mı yok acaba rezil olucam edicem diye gebermeyesice
tarafından
Kız susuyorum susuyorm ama devamlı bakıyor 11 yaşında kız kardeşime bile egilp bakıyordu ya
tarafından
Allah belasını versin pis sapik yaşlanmış başlanmış hala uçkur derdinde
tarafından
Aynen öyle iyikide söyledim kız kardeşim de korkuyor yazık gider karısına derse diyo ne dicek dedim
tarafından
İşte korkar hale geldik insanlardan ya
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Iyi yapmışsın canm böylelerinden hiç cekinmeyeceksin ağzına geleni saydiracaksin
tarafından
Yaaq birde diyoki bakmak suçmu
0 oy
tarafından

İyi yapmışsın bundan sonra bakmaz inşaallah

tarafından
Eşime dicem artk valla
tarafından
Söyle bidaha bakarsa mecbur başka çare yok inşaallah eşinin başınıda belaya sokmaz o pislik
0 oy
(1,578 puan) tarafından

Ağzına sağlık kız valla. Terbiyesiz adam daha fazlasını hak etmiş aslında 

tarafından
Aynen cnm ama bakmak suç degilmiş öyle diyor adam
(1,578 puan) tarafından
Hee kabul ediyor yani baktığını. Bakınca da taciz etmiş sayılıyor p.ç herif ya
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Arsıza bak bide bakmak suçmu diyo 
tarafından
Evet sen gibi kızım var diyor bana kızına baka baka sigara mı üflüyor acaba
(4,698 puan) tarafından
Ben bu tür durumlarda saydırıyorum cibiliyetsiz hayasız evli barklı kadına bakmaya utanmıyor musun namussuz şeref yoksunu diye bağırıyorum avazım çıktığı kadar herkes bilsin ne mal olduğunu diye
0 oy
tarafından
******** ya iyi yaptın cnn yoksa bu sürekli bakardı
0 oy
tarafından
İyi yapmışsın canım ama eşine söyle bence azarladı de bilsin yarın bakarsın başka türlü laf çıkarır falan Allah korusun 
0 oy
(5,720 puan) tarafından
Alıcan  kırbacı vurucan  ağzına sağlık canım
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Allahın cezası sapık çok iyi yapmışsın kuzum 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 558 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Selda41 (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 607 göst.