0 oy
137 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar 8 aylık kızım var. Uyku eğitimi vermek istiyorum kim west yöntemini araştırdım yarın başlayacağım insallah . Bu metodu  uygulayip  basaran  var mi

Moral olur banada

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
O ne kız ilk defa duydum 
tarafından
Uyku metodu canim.
-Reklam-
0 oy
(4,365 puan) tarafından

8 aylik bebk anlamaz brnce  sandalye koyup yaninda sen oturarak durmaz.benim bebegim. Yaninda ben oturup beni gorerek sakinlemez aglayip.lucak oster..Ben cesaret edemiyorum.az biraz laftan sozden anlayip sozle sakinlestirilmeye yatkin olunca  kolay olur diye dusunuyorum.ama 6 ay sonrasi brbrklere uygulayabilen uyguluo.yapabilrne helal olsun.basarrsan post ac canim  basarilar:)

(4,365 puan) tarafından
Ben kizimda 22 aylikken emmeyi birakti bir ay kucagimda uyudu.sonra kendi istedi yatagina yatmak bende yaninda bekledim kose koltuk vardi odada.bi sure kose koltukta oturdum bekledim . Bi sure sonra  yerde kapiya yakin oturdum sonra koridorda yerde oturdum falan.ama iste 2 yaş zamani. Suan oglum 8 aylik cesaret edemem. Buyumesini bekliyorum
tarafından
Ben yarın baskicam canim olumlu sonuç alırsam post açarım.  Uyku saatkerinide  duzenlicem. Gece 1 bycuk demeden uyumuyor sabah 10 da kalkiyor. Mahvoluyorum gece. Sabah 7 buçukta babasıyla kaldırcam  artik kıyamıyordum  ama kiyacagim
0 oy
(5,912 puan) tarafından
Anlatsana nasıl bi metod? 
(4,365 puan) tarafından
Bebege uyku rutuni yapip sakinlestiriosun.yatagina birakiyorsun. Besigin yanina sandalyeye oturuyosun bebek seni gorerek  sakinlio yada dokunabiliyosun  .3 gun sonra sandalyeyei biraz daha kapiya  dogru koyup beklion 3 gun sonra biraz daha uzaklasiosun sonra  koridorda bekliosun bebegin görmedigi ama senin hemen mudahale edebilecegin sekil bebek aglarsa falan. En son yatagina yatirip isisgi kapayip  geviosun iceri sen bebeis kendi kendine uyyo yetiskin gbi.kizimda  24 25. Aylarda nasip olfu.8 ay cok erken bence  biraz buyumeli.ama uygulayabilen 6 aydan sonra  da basarabiliyor
(5,912 puan) tarafından
Tamam bu yöntemi ablamda yaptı ve oda 2 yaşında yaptı bende 2 yaşında yaparım diye düşündüm ona yatak almaya beraber gittiler oğluyla yatağı gelince çok sevindi ablam artık burda uyuyacaksın biliyor musun gibisine anlattı ilk zamanlar hikaye okudu sonra kapıdan ona hadi uyuyoruz iyi geceler oğlum dedi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 124 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde bkulbilge (601 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 281 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Su1880 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
16 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde &Marsilyal!& (2,062 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 136 göst.
2 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,086 soru

11,439,284 cevap

35,008 kullanıcı

...