0 oy
99 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (80 puan) tarafından

1 senedir  el ve ayak parmaklarımda ayda bir bazen 2 ayda bazen 3 ayda bir şişlik kızarıklık ve agrılı ateş oluyor üzerine basamıyorum  doktor işini cok ihmal ettim  alerji dir  biyere vurmuşumdır üstene yatmışımdır diye hep anlamlandıramadıgım Bişey oldu artık ihmal ettim akşamdan beri yine aynı durum içindeyim biraz ayrıntılı yzdımki derdimi acıklayabileyim kızlar böle başına gelen varmı fotoda koyacağım 

image

4 Cevaplar

0 oy
(2,986 puan) tarafından
İnternete inanmayın canım bir genel cerraha falan mı gitsen acaba bilemedim ki geçmiş olsun rabbim acil şifalar versin 
(80 puan) tarafından
Hangi bölümede gidilir bilemiyorum
-Reklam-
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Gutta benim bildiğim ayak bilekte şişme ve inanılmaz bir ağrı oluyo benim iki abim ve erkek kardesimde var çünkü onlardan biliyorum ama bence ihmal etme mutlaka bı dr a görün canım geçmiş olsun inşallah önemli bı şey yoktur
(80 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Dahiliye uzmanıma gitmen lazım öncelikle tahlil yapılması lazım 
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Tırnaklarını çok dipten kesmissin ayak tırnakları yuvarlak değil düz kesilir o kadarda derim kesme tırnak batması gibi birşey gibi gördüm resimde benimde çok olurdu cunki 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 247 göst.
2 Mart 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,599 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 907 göst.
0 oy
3 cevap 30 göst.
6 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysegul&20 (3,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 144 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde emirinannnesi (216 puan) tarafından soruldu

378,268 soru

11,321,973 cevap

34,767 kullanıcı

...