0 oy
128 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,371 puan) tarafından
Daha önce zayıflamak için yapmıştım işe yaradı yediklerime dikkat ettim falan. Şimdi de aylar sonra. Sıkılaşmak için birazda olsa basen bacaklar şekillensin diye tekrar başladım . 1/2 beden yani belki de5kilo da gitse iyi olur. Demem o ki sizce gece yatmadan mı yapayım 20dklık bu egzersizi yoksa öğlen bebeler uyuyunca mı

5 Cevaplar

0 oy
(6,512 puan) tarafından

Valla zayiflamakla falan pek işim olmaz çok şükür :D o yüzden post yukarı uççç

(1,371 puan) tarafından
Niye kız kafaya mı takmıyon ya da öyle bir ihtiyacın mı yok
(6,512 puan) tarafından
Bacım bı karserilli olarak boğazımı tutamam ben ha çok şükür kilo alma gibi bir sıkıntım da yok 169 boy 59 kiloyum yeter
-Reklam-
0 oy
(769 puan) tarafından
Öglen daha iyi canm egzerszden sonra yine evde hareket halnde olursun. Kaslar calismaya devam eder
(1,371 puan) tarafından
Ben de gün içinde ya da gün başında hareket edince sonraki yediklerim o hareketleri kötü etkiliyormuş gibi hissediyorum şişecek kadar yemiyorum ama hareketten sonra yine gün içinde yemek devam ediyor ya sanki hiç etki  etmiyormuş gibi
0 oy
(974 puan) tarafından
İki set olarak yapsan daha etkili olur 
(974 puan) tarafından
Öğlen ve gece yatmadan yap zorlaniyorsan gece uyumadan yap bir hafta devam et önce isinma hareketleiyle başla sonra öğlen ve akşam olmak üzere iki set yaparsın ben böyle yapardım zamanlada spor süresini uzatirdim ama artık belimde sorun olduğu için spor yapamıyorum
(1,371 puan) tarafından
(1,371 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım bende de hafif fıtıklar var da şimdilik engel olmuyor onlarda
(974 puan) tarafından
Bu hareketleri yaparken beliniz agirmayacak dikkat edin belde ağrı oluyorsa hareket yanlıştir popodan destek alarak hareketleri yapman gerek
(1,371 puan) tarafından
Makas enzersizi var o ağrıtıyor sadece ve onuda yapamıyorum bacakları tam açamıyorum o harekette o yüzden onun yerine başka bir hareket yapıyorum. Aynı şekilde kurbağa ve dağ tırmanışı bunlar malasef es geçmek zorunda kaldıklarım diğerlerini yapabiliyorum
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Nasl bi egzersiz yapacaksınız  :) benmde çok ihtiyacım varda:))))
(1,371 puan) tarafından
Linki atayım canım bacak ve basen için
(1,371 puan) tarafından
Linki atayım canım bacak ve basen için
https://youtu.be/7eMHrXJKnNc
0 oy
(914 puan) tarafından
Beraber yapalim öğle uykusunda:) kiz ev işinden vakit kendime kalmiyor ki hep yapmak istiyorum 
(1,371 puan) tarafından
Bnm şart oldu ya. Spor yapmaya başlayınca farkettim çok hantallaşmışsım çok kötü bir durum . İki doğum sonrası ücretsiz izindeyim ev dur dur olacağı bu
(914 puan) tarafından
Yaa ev işi ne kadar yapilirsa yapilsin egzersizin yerini tutmuyor ben de bak hep cocuk peşinde oturmuyorum ama illâ spor yapmak lazim
(1,371 puan) tarafından
Kesinlikle

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 154 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 140 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 139 göst.
1 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.
1 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Isra (66 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...