0 oy
913 göst.
Aile kategorisinde (116 puan) tarafından
Merhaba kızlar o kadar mutlu ve huzurluyumki elhamdulillah.Bana cehennem olan evden ve adamdan kurtuldum.Tek üzüldüğüm bana ve çocuğuma bu kadar değer vermediğini yeni farkettim.Hamileyim dedim hiç bi şey demedi , doğum yaptım soranlara daha bu çocuğa karşı hiç bi şey hissetmiyorum dedi, lohusayım her şeyime karıştı kızartma tenceresindeki yağı kavanoza boşaltmamışım diye tencereyi çöpe atıp bana bağırdı evi terk etti sonra başkasından öğrendimki şehirdışına ablasına gitmiş bebeğimle beni bırakıp hiç haber bile vermedi.Bebeğimi çok kucağıma alıyorum diye bana laflar saydı kucağına alışırsa hizmet edemezsin insanlara diye.Hastalık var bebeği kucaklarına verme insanların diyordum alışsın mikroba dedi.Bana annemin yanında hakaret edip sesini yükseltti.Lohusayım evde uyuyorken annemler kapıda yukarı çıkacaklar dedi ben de neden önceden haber vermiyorsun uyuyordum diyince bana bağardı.6 gündür ayrıyız bi arayıp çocuğunu sormadı ve ben lohusayım.Doğumdan 2 gün sonra beni evde bırakıp yazlığa ağaç ilaçlamaya gitti.Bebeğim ağlayınca hemen kucağıma alıyorum diye kızıyordu bırak biraz ağlasın diye.Daha neler var neler siz olsanız napardınız?

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah canim 
-Reklam-
0 oy
(7,447 puan) tarafından
O kadar haklısın ki okurken yoruldum sen bir de yaşamışsın ama iyi de yapmış mısın çocuğunun huzurlu bir ortamda büyümesi için evet allah hep huzurunu daim etsin sağlıkla büyüsün 
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canim
0 oy
(914 puan) tarafından
En doğrusunu yapmışsın birazda lohusalığın vermiş olduğu duygusallikla haraket etmen çok iyi olmuş diğer zamanlarda olsaydı hormonlar bu kadar iyi yönetemez insanı, hakkinda hayırlısı olsun rabbimin izniyle 
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Allah kurtarmış canım önüne bak bosver seni görmezden geleni sende görme.. ailenle büyüt bebeğini 
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Çok çok iyi yapmışsın bu çocuğa bişey hissetmiyorum dediği anda bitmişti benim için olay yani sen yine iyi sabretmissin . 
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah 
0 oy
(79 puan) tarafından

Rbbim yardımcın olsun, ve kocana merhamet versin 

Ailenin arkanda olmasına sevindim   hayırlısı hakkında 
(116 puan) tarafından
Allah razı olsun amin
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Evlendiğini farkedememis hakkınızda hayırlısı olsun :(
(116 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Ailene temellimi geldin yarın birgün özledim sizi derse bütün bu olanları unutup geri doncekmisin canm 
(116 puan) tarafından
Dönmeyeceğim
0 oy
(48,759 puan) tarafından
bebegin hayirli saglikli olsun insallah canim. esin gibilerde.baba olmasin
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Oyle baba olmaz olsun bebeğine yazık canım Allahm yardımcın olsun. Ufacık meleği düşünmeyecek kadar kör olmuşsa defolsun gitsin eşini çocuğunu düşünmüyorsa defolsun gitsin gereği yok öyle şam babasının 
0 oy
tarafından
herşeye ragmen lohusayken karar vermezdim.çocuk insanlari çok değiştiriyor ilk zamanlar herkes değişik oluyor zamanla oturuyor 3 yasa kadar toparlanir
0 oy
(166 puan) tarafından

Emin ol yıllar geçse de değişmeyecek 

Annem 26 yıl beklemiş bir gün olur da düzelir diye

Sen katlanabilirsin belki ama çocuğun katlanmak zorunda değil asla 

Balık baştan kokar demişler yuvanı yık demiyorum yanlış anlaşılmasın ama düzelmeyecek bunu bil kuzum 

Allah yardımcın olsun zor ....:(

0 oy
tarafından
Doğru Bi karar vermişsin canim hakkında hayırlısı olsun 
0 oy
(663 puan) tarafından
Ben hamileyken çeker giderdim, çok bile durmuşsunuz. Böyle sorunlu bir insanın babalığı da hayırlı olmaz. Asla üzülmeyin, kalsanız kızınızın vebali size olurdu. Fazlasıyla sabretmişsiniz zaten. Bebeğinize sarılın bol bol, koklayın. Elinizde bir cennet çiçeği var, bir nimet var. Onunla iyileşeceksiniz inşallah. 

O adam için de kötü düşünmemeye çalışın, sağlığı yerinde değil belli ki. Allah tez zamanda şifasını versin diye dua edelim.
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Hayırlısı olsun canım 

0 oy
(13,124 puan) tarafından
Bu davranışlar insani çok yorar 

Hakkınız da hayırlısı olsun 
0 oy
(954 puan) tarafından
Babalık desen yok insanlık desen yok eş desen yine olamaz gibi,  doğru olanı yapmışsın hakkında hayırlısı olsun 
0 oy
(30 puan) tarafından
Neden hep anne terkediliyor hep fedakâr oluyor bu erkekler niye böyle ya. O yavru senin kanından canından insan ona nasıl kıyabilir ya nasıl çocuğa karsı bir şey hissetmiyorum der ya bide gözü önündeyken Rabb'im kalbine merhamet versin insan kandı yavrusuna da merhamet gösteremiyorsa anasına babasına da gösteremez bence. Ve bırakıp gitmesi çok değişik psikolojik sorunlarım var acaba 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,032 göst.
27 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Yalandunya34 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 698 göst.
10 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Yarenim07 (416 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 835 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,812 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 306 göst.