0 oy
458 göst.
Diğer kategorisinde (471 puan) tarafından
Kizlar bir yilik komsularim çocuk ilk geldigimden beri dikkatimi çdkiyo tuhaf davraniyo bana gore bende bir anne adayiyim çocugun hareketleri normal mi degil mi anlamak için yaziyorumçocuk ikinci sınıfa gidiyo kuzeni de var onunla yaşit genelikle kuzeniyle birlikte gelir bize gelir gelmez tuvalet e giriyo erkek çocugu  ve 10 dk kalsa yine giriyo  tuvalette girip cikmasi bir oliyo  hani desem sorunu var ben onlara gidince oyle girip cikmiyo tuvalet e. Dunde annesiyle geldiler akşam daha annesi oturmadi tuvalete geçdcem dedi hemen girip çikti  sonra annesi kalkmadan bir daha girdi. Neyse ben hani her çocuk boyle mi diye dusundum ama benim 11 tane yigenim var ama oyle bir sey farketmedim onlarda  neyse az once wc çopunu dokmek için actim bir baktim birer metre kadar  iki adet tuvalet kagidini temiz bir şekilde çopte buldum bu çocuk bunlari niye yapiyor acaba ben peçete de degilim ama yaşida iyi hani ben ona kizsam kiyamam çocuklara ben annesine desem ayip olur soylemesem de bu çocuk bunun yanliş oldugunu nerden bilecek diyorum  

Ne yapim şaşirdim çocuk normal mi bana mi garip geliyo bilmiyorum beni de çok seviyo kiyamam ona hayir yapma demeye  şaştim kaldim  

8 Cevaplar

0 oy
(2,223 puan) tarafından
Belki sizin tuvaletiniz farklı olduğu için girip karıştırıyordur dolapları falan ilgisini çeken bir şey vardır ya da kendileri tuvalet kağıdı kullanmıyordur o yüzden farklı gelmiştir benim de çok eskiden karşı komşumun oğlu tek kullanımlık ketçap hiç hayatında görmemişti ben birkaç kere verince hep bize gelmek istedi  tek kullanımlık ketçap ver diye hani öyle bir şey olabilir belki
(471 puan) tarafından
Bak olabilir  dedigin onlarda hiç tuvalete girmedim diger gidişimde girecem bakim tuvalet kagidi kullanmiyolarsa belki dedigin  gibi dikkatini çekiyordur
-Reklam-
0 oy
(7,948 puan) tarafından

Bendr olsam çaresiz kalırdım bu durumda hiç bir fikrim yok:):D

(471 puan) tarafından
Demi yaa  boyle bir durumda ne yapsam yanliş anlaşilir diye kokuyom
0 oy
(2,562 puan) tarafından

Acaba tuvalet kağıdı kendi tuvalet lerinde yoksa sizinkinde olduğu için o hoşuna mı gidiyor oyuzden mi sürekli giriyor acaba aklıma o geldi belki sacma bulan lar olabilir ama şuan tuvalet kağıdı alamayanlar bile var ben küçükken oazman lar alamadimiz için biyere gittimizde gordugumde çok değişime giderdi çok mutlu olurdum çocuk aklı ne bilim:D

(471 puan) tarafından
Hakkli olabilirsin canim.  Şuan oyle diyince benimde aklima gelmedi degil olabilir  onalrda ben hiç tuvaleti kullanmadim onlara gidince geçecem eger yoksa demekki dikkatini çdkiyo
(2,562 puan) tarafından
Evet canim bak bakım büyük ihtimal ondan olabilir
(471 puan) tarafından
Oyle yapacam  dedigin gibi buyuk ihtimal yoktur oyle meraktan çekip koparip atiyo
0 oy
(2,687 puan) tarafından

Kizzne diyecegimi bilemedim bidene tuvalet kagidi hediye et diyesim geldi niyeyse :) 

(471 puan) tarafından
:D   âllemsin
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Gene gelirse annesi ile cocuk wcye gidince. Annesine sor bir sağlık sorunu varmı sık sık wcye gidiyo de sor yani nolucak ayıp günah suç değil ki sormak
0 oy
(1,914 puan) tarafından
Benm eski karşı komşumun oğlu da öyleydi evlernde görmezdi bizde girerdi sonradan anladık baskasinin evinde kimi çocuğun hoşuna gider farklı gelr bizimki deterjanlar falan hep orda diye şampuanlar onları incelemiş yaparken kendi evlernde sürekli kaldiriorlr mis çocuğun dikkatini çeken bir şey vardir
0 oy
tarafından
Halamin gorumcesk bize her geldginde ayni sekilde surelkli tuvalte girer cikrdi bizde ozamanlar yeni klozet taktirdydik koy yerinde nerde araki bulasin klozet enson halam sormus nldu kiz byernmi agryo tuvltten cikamadn demis :) kadinda demis tuvalt degisime gtti cok rahat demis smdi o aklma geldi sen oyle diyince :) 
0 oy
(262 puan) tarafından
Ben de bir AVM'de tuvalete girdiğim zaman 7 yaşlarındaki bir kız araptı baktım peçeteleri çekip çekip çöpe atıyor temiz peçeteleri ben de kızmıştım ziyan ediyor diye tabii öyle hafif bir tepki verdim çok da değil yani bence canım dikkatini çekiyorlardır çocukların hani çok kullanılmıyorsa evde

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 159 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 188 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (414 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 141 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Busraaa1 (37 puan) tarafından soruldu

379,689 soru

11,366,105 cevap

34,846 kullanıcı