0 oy
62 göst.
Diğer kategorisinde (95 puan) tarafından
Kızlar selam. İki buçuk yaşında bir oğlum var. Cumartesi günü ne bir düşme ne baska bir şey yaşamadığı halde hatta en ufak ağlaması bile olmadı birden yürüyüşünün gariplediğini fark ettim . Yan yan basmaya hatta sağ ayağı topallamaya başladı çok korktum ve acile götürdüm. Röntgen çekildi doktor kırık çıkık vs hiçbir şey yok dedi. Eliyle muayene etti bastırdı ayağını hani kas dokusunda bişey olabilir mi diye oğlum yine hiç aglamadi canı yansa ağlardı dedi doktor ama iki üç güne gecmezse muhakkak ortopedi ye götürün dedi mr falan isteyebilirler dedi. Büyük ihtimalle oynarken ya da yürürken zorlama olmuş olabilir dedi incitmis olabilir dedi rontgende baktım yabancı cisim girdiği zaman da bu gibi durumlar yaşanır ama yabancı cisim de yok dedi takip edin dedi. Ben her ihtimale karşı geçmedi şuan ama geçse dahi 16 sinda ortopedi randevumuz var götürücem hiç yaşayan var mı bu durumu ne olur cevaplarsanız çok sevinirim çok üzülüyorum oğlumu öyle görünce içim eriyor

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizde yaşadık canım 
(95 puan) tarafından
Ciddi bir sorun yoktu dimi canım Allah cümlemizin evlatlarını korusun
tarafından
Yoktur canım inşallah yakın zamanda üst solunum yolu enfeksiyonu grip felan geçirdi ise ondanda olur
(95 puan) tarafından
Yok canım uzunca bir süre maşallah hiç hasta olmadık. İnşallah geçer canım sanki zaman geçtikçe düzeliyor gibi incitme ihtimali olduğunu düşünüyorum yüksek oranda
-Reklam-
0 oy
(790 puan) tarafından
Cocik bu ne kadar gözün üstünde olabilir ki canın bir dk yerlerinde durdukları yok ki büyük ihtimalle incitti ben geçen sene hiç birşey yokken oturduğum yerden kalktım ayağıya bir anda ayağım burkuldu öyle acısı da olmadı iki gün sonra baktım ağrısı biraz olmaya başladi baktım morarmış ayağım meğerse incitmisim doktor krem falan verdi 1 haftaya geçti demek ki incitti 
(95 puan) tarafından
Hadi ya anladım canım haklısın ben ne kadar korumaya kollamaya çalışsam da illa ki gözümün görmediği bir anda incitmis olabilir. İnşallah oyledir bir kaç güne geçer içim rahatlar en azından Rabbim cümlemizin evlatlarını korusun inşallah evlat bambaşka bir şey en ufak birşeyde hemen evham yapıyorum
(790 puan) tarafından
Evet öyle tabiki seni anlıyorum ama sakin kal Allah'ın izniyle geçer çok geçmiş olsun
(95 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim canım Allah razı olsun ♥️

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 275 göst.
+1 oy
8 cevap 335 göst.
30 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 16 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Nnnnnn (226 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 614 göst.
15 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kumsal1 (3,451 puan) tarafından soruldu

380,044 soru

11,376,610 cevap

34,862 kullanıcı

...